Şimdi Ara

SAKARYA PS4 KULLANICILARI OYUN TAKAS,ALIŞVERİŞ, YARDIMLAŞMA KONUSU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
15
Favori
8.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eklemeleri yaptım hocam. Siz de gruptakileri psn'den ekleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • udenizli kullanıcısına yanıt
    Aldım tabi abi ya kaçar mı :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar. Bu aksam psn üzerinden grubumuzu kuruyorum. Ayrıca Malum yarın da tatil, ortak oyunlarınız olursa mp oynarız, fifa 15, NBA 15 vb. i olanlar turnuva vb yapar.

• Bu arada elimde turkce tertemiz killzone var. Elinizdeki her hangi bir oyunla takas gerçekleştirebilirim.(bir kac oyun hariç)

Satın almayı düşünürseniz de uygun bi fiyattan verebilirim.

• Online olarak bu ara vaktim olmadığından aktif değilim ancak GTA V çıktığı zaman işlerim hafiflemiş olacak. Eğer alanlar varsa beraber oynayabiliriz. Ayrıca The Crew da ön sipariş ettim onda da çete kurabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonRider

Online olarak bu ara vaktim olmadığından aktif değilim ancak GTA V çıktığı zaman işlerim hafiflemiş olacak. Eğer alanlar varsa beraber oynayabiliriz. Ayrıca The Crew da ön sipariş ettim onda da çete kurabiliriz.

Bende GTA 5 alacağım dostum. Birlikte oynarız inşallah.

• The last of us an itibariyle bitti yerini hiç bir şey tutmaz ama tavsiye edeceğiniz single player modu benzer oyunlar var mı ayrıca satsam mı arşivlik yapıp saklasam mı bir türlü karar veremedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mtl_lgn

The last of us an itibariyle bitti yerini hiç bir şey tutmaz ama tavsiye edeceğiniz single player modu benzer oyunlar var mı ayrıca satsam mı arşivlik yapıp saklasam mı bir türlü karar veremedim :)

Ben arsivlik ayırdım hocam. . Dediğiniz gibi gercekten harika bir oyun. Mp modunu oynadınız mı ?

• Multiplayer modunu oynamadım dostum, henüz plus hesabı açmadım. Ki hala hangi storedan açsam ona bile karar veremedim Türkiye işlemler kolay Türkçe dil desteği olan oyunlar var ama pahalı, amerika Türkiye'ye göre daha ucuz ama dil destekli oyunlar yok :/ bir de gift card filan almak uzun iş geliyor , son olarak da hong Kong var ki fiyatlar dip ama çok kullanan olmadığı için korkuyorum ordan üyelik almaya. Sizce ne yapmalıyım :) bu arada oyun tavsiyesi bekliyorum dostlar sizden hocam bir de size psn den arkadaşlık isteği yolladım haberiniz olsun :)

• quote:

Multiplayer modunu oynamadım dostum, henüz plus hesabı açmadım. Ki hala hangi storedan açsam ona bile karar veremedim Türkiye işlemler kolay Türkçe dil desteği olan oyunlar var ama pahalı, amerika Türkiye'ye göre daha ucuz ama dil destekli oyunlar yok :/ bir de gift card filan almak uzun iş geliyor , son olarak da hong Kong var ki fiyatlar dip ama çok kullanan olmadığı için korkuyorum ordan üyelik almaya. Sizce ne yapmalıyım :) bu arada oyun tavsiyesi bekliyorum dostlar sizden hocam bir de size psn den arkadaşlık isteği yolladım haberiniz olsun :)

Kabul ettim hocam.
    Sorunuza gelince us psn den alışveriş icin gift card yerine paypal da kullanabilirsiniz(forumda açıklaması var). Dijital oyunlarınızı ordan alırsınız.
    Turkce oyunları da kutulu alırsınız. Bu sekilde sorun olmaz. Ben böyle yapmayı düşünüyorum.
    Hong kong beni de korkuttu biraz. Oradan sadece plus i almayı düşünüyorum. 77₺ ye geliyor. Oradan plus alacağım. Oyunları us den. Turkce oyunları da kutulu.
    Bu sistem cok mantıklı geldi bana. Siz de bi değerlendirin isterseniz.

• ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum sanırım o kombinasyonu uygularım bende ama hong Kong'dan plus ı alınca us hesaptan alınan oyunlarla Türkçe kutulu oyunlar sıkıntı olmaz di mi ?

• quote:

Teşekkür ederim dostum sanırım o kombinasyonu uygularım bende ama hong Kong'dan plus ı alınca us hesaptan alınan oyunlarla Türkçe kutulu oyunlar sıkıntı olmaz di mi ?

Yok hocam. Bildigim kadarıyla, 3 hesabı da ana hesap olarak etkinlestirrsin. 3 hesaptan aldıklarını her hesapta kullanabilirsin. Yani us den oyunları aldın, hk den plus aldın. Bunlar bir kenarda durur. Sen acarsın normal tr hesabını, Bunların hepsinin içindekileri oynarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 1 Kasım 2014; 22:09:30 >
  • O zaman bu kombinasyon kaçmaz tek alternatif Amerika'da ki black friday sürecinde plus ın 25 dolara filan düşmesi olabilir

• quote:

O zaman bu kombinasyon kaçmaz tek alternatif Amerika'da ki black friday sürecinde plus ın 25 dolara filan düşmesi olabilir

O denli bir indirim olacağını pek sanmıyorum. Daha dogrusu hiç hayal etmemiştim. Olursa gercekten müthiş olur. Beklemekten zarar gelmez ya. Hiç olmazsa onceden konuştuğumuz gibi yaparız. Plus hk den, oyunlar us den.

• Elimde tertemiz infamous ss var takas olur oyun siz önerin satın almak isteyenler için ise 80 TL . Oyun türkçedir .

• MoonRider M kullanıcısına yanıt
    Bu oyunun çıkışı filan ertelendi diye duymuştum beta dönüşleri kullanıcılarım baya olumsuzmuş , siz nasıl buldunuz ?

• quote:

Bu oyunun çıkışı filan ertelendi diye duymuştum beta dönüşleri kullanıcılarım baya olumsuzmuş , siz nasıl buldunuz ?

Ben daha denemedim ancak pre-order etmiştim. Oyun çıkışı biraz da Kasım ayı çıkışlarının çok fazla ve GTA5 gibi faktör olmasından dolayı ertelendi. Yani benim açımdan oyun ne kadar kötü olsa da araba yarışı olarak oynanabilir başka oyun yok ondan ötürü biraz mecbur gibi birşey oldu. Geri dönüşlerin kötü olduğu noktalar genelde her betada olabilecek unsurlardı. Son sürümde neler olur bilmiyorum.
  • MoonRider M kullanıcısına yanıt
    Bende driver club la bunun arasında kaldım betayı bir denesek mi aslında duruma göre ikisinden birini alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: MoonRider

The Crew beta key isteyen varsahttp://www.playstationlifestyle.net/2014/11/03/the-crew-closed-beta-key-massive-giveaway

Dostum onu psn den mı indireceğiz ? Tr psn oluyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.