Şimdi Ara

sakallara ağda yaptırmak (ciddi konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
32.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sakalları ağda ile almak. Vay be.. Adam ağlar be ağlar
  • Hepsini aynı anda koparmak bir yana 3-4 tanesini aynı anda koparmaya çalış bakalım ne oluyor.
  • o acıya ne dayanmasın bahsediyon sen liseli.anında bayılırsın
  • cimbiz ile sakali alabilirsin ama bıyıkları elleme yoksa acı neymiş ogrenirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vücut kılına benzemez derini söker alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

• Sakala ağda yapamazsın dene gör.
  • Ben cımbızla bir kaç sakal çektim,ama acımadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cıncık gibi

ergenliği tamamlamadan, kıllanma tam gerçekleşmeden sakal çıkmasını çok istediğim için jiletle zorla sakallarımı baya bir çıkardım, şimdi %70 var sayılır ama çok çirkin oldu sakallarım, sakalların kalitesi de kötü bir acayipler, biri bir tarafa biri birtarafa doğru çıktı falan.

ben de diyorum ki acaba ağdayla sakalların tamamını aldırsam ve kendilerinin doğal çıkmasını beklesem yeni çıkan sakallar kaliteli ve normal sakal gibi olur mu?

ciddi yorum yapacaklar yazsın lütfen gerçekten merak ediyorum

Ben her sabah yapıyorum arkadaşlarım çok beğendiklerinden dolayı onlar da yapmaya başladılar. Sen de yap.

• İyiymiş.

• Nasıl bir hayal gücün var anlamadım. Çıkan sakalları beğemiyorsan yapcak bir şey yok. Tersten al falan çapraz kes yönü değişir belki. Benim sağ tarafımdaki favori ve alt kısı yatay çıkıyordu. 90 derecede yapacak şekilde kestim baya uzun süre boyunca. Şimdi düzeldi.
  • Ne ilginc insanlar var arkadaş

• kanım dondu şerefsizim

• Bi düşündüm de ne acı birseydir lan o.
    Hele bir de biyiklara düşünemiyorum bile

• konu 2011 'de açılmış ve parantez içinde (ciddi konu) diye yazılmış olmasına istinaden ve ayrıca sakalına ağda yapmış veya yapmamış olan arkadaşların gidişatının ne olduğunu bilmiyor olmam doğrultusunda bu konuya bir ekleme yapma gereği hissettim.

arkadaşlar, bu; bazı arkadaşlarım tarafından sakal bölgesinin kısmi bölgelerine tesadüfen denenmiş bir yöntemdir.

sakalı önce jiletle sıfır al sinek kaydı olsun. sonra klasik ağdayı ısıtmış olması şartıyla sakal bölgesine sür fakat komple sürme ufak bir bölgeye denem amaçlı sür. 5 dk veya 10 dk ağdanın yüzündeki o bölgede kurumasını bekle. sonra sıcak suyla yüzünü yıka. yıkadıktan sonra o bölgeye sürdüğün ağdayı komple sökemeyeceğin için orda tabaka oluşturacak ve bu tabaka sakal çıkmasını önleyecek.

peki nereye kadar? veya altta kıl dönmesi olurmu? veya alta su gitmeyeceği için cenabet mi kalırım gibi soruların cevaplarını bilmiyorum.

kolay gelsin

• Yaptıranlar var. Link:http://m.ensonhaber.com/haber.php?id=377862

• Bunu kesinlikle yapmayın bizim arkadaş 5 sene önce yaptırmıştı şuan sakalının yarısı var yarısı yok şuan çok pişman kesinlikle yapmayın

• Malafata iğne batır dayanabiliyorsan yap ağda
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.