Şimdi Ara

Sakal Ve bıyık Çıkmasını Hızlandırmak? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
169.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarımsak sür bizim arkadaş zamaında çok sürmüş orta 1 deyken babam gibi görünüyodu orta sona gidenler görünce abi diyodu o zamanlar
  • SARIMSAĞI EZ sonra suratına sür
  • ben de 15 yaşındayken ''ilerde sakal traşı olmaktan bıkacaksın'' dediklerinde olsun sakalım bol olsun da bıkayım diyordum şimdi 32 yaşındayım ve sakal traşı olmaktan bıkmış durumdayım gerçekten...ayrıca sakalın ne kadar çok olursa saçın o oranda dökülür...bence dogal hal,ine bırak ve kafanı daha önemli işlere yor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gezegenidünya

daha nasıl yaşı gelcek adam 17 yaşında

17 çok az ki
  • 17 az mı ? Bizim okulda bakıyorum da, lise 1'e giden elemanlar kabasakal olmuş hepsi
  • 16 yaşındayım çenemde ciddi sakal war yanaklardan çıkmaya başladı bıyık zaten war bıyıgı kesiyorum sakal duruyo keşke sakalım olsada kirli sakal bıraksam ahhh ahh
  • quote:

Orjinalden alıntı: bLack §hadow§

quote:

Orjinalden alıntı: El_Karus_midyat

quote:

Orjinalden alıntı: barman

bu arada yaş kaçtı?

17 ye Gircem Hocam

@black shadows

Kardeşim Kimileri Jilet Hurafe İşi Yaramaz Diyor ama Kararsız Kaldım

Normalde senin yaşında sakal-bıyık çıkmış olur. Ama insandan insana değişir.
    Jiletle traş ol dedim diye sakın yarın gidip ilk gördüğün marketten bir tane permatik kapıp saldırma yüzüne.

Öncelikle karar vermen lazım, gerçekten sakal istiyor musun? Çünkü tam çıkmaya başladığın sık sık traş olacaksın, kimi zamanlar olmaya üşeneceksin.
    Ayrıca traş olunca o tüylü yüzü de unutman lazım. Traş cildi bozar deniyor da , erkeksin sonuçta sakal çıkan bir yüzün bebek gibi olmasını beklemeyeceksin

Sakal istediğine karar kılarsan, makina mı jilet mi buna karar vermen lazım. Ben zamanında makina ile başlamıştım ancak bir gün jileti denedim ve makinayı o gün bıraktım.
    Başlangıç için makina düşünebilirsin.

Jiletle olacaksan da , kendi başına bir şeyler yapmaya kalkma. Örneğin babana söyle, ilk traş olurken yanında olsun.
    Çünkü malum sakal çıksın heyecanıyla saçma yerleri kesmen, yanlış sekilde kesmen veya daha kötüsü yüzünü kesmen mümkün
    O yüzden ilk traşta bir bilen yanında olsun.

Ayrıca diğer bir tavsiyem, jiletle traş olurken hep aynı yöne doğru ol. Sağa-sola , aşağı-yukarı hepsini bir arada yaparsan
    ileride suratın sakal çıktığında sanki yüzündeki kılları makinayla kesmişsin ama yüzünü yıkamamışsın gibi durur. Hepsi farklı yöne çıkar.
    Diğer bir şey de, terse doğru al daha iyi çıkar olayına girme. Kıl dönmesi olur ve yüzün sivilce içinde kalabilir.

alt tarafı traş olacak ya adam kasma bu kadar
    çocuk yapmaya karar verecekmiş gibi uzatmışsın olayı

• Çok İyi Teselli Veriyorsunuz

Lazer Epilasyon Filan Param yetmez Benim Bana Natural Şeyler Lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spectre

quote:

Orjinalden alıntı: denizg

quote:

Orjinalden alıntı: yacag

1001 çeşit pislik bul, sonra bir güzel kaynat suratına sür

benim için yaptığınız tavsyemi?

ya arkadaşlar hakketen yokmudur bunun çaresi.sakal çıkmaması için

walla bi yol war ama geri dönüşü yok o da lazer epilasyon ama askerde çok rahat edersin ben sana sööliiim her sbh 10 dakka fazla uyursun

ben askere gidemeyeceğim zaten işitme kaybım var

nasıl yapılıyor lazer epilasyon ve ne kadar

• testosteron gel kullanman gerekiyor.
  • Sakalın çıkınca ne oluyor? Adam mı oluyorsun..?
    Çıkmaması daha iyi, hergün traşla felan uğraşmazsın..
  • Beard speeder gel satılıyor. amerikan pazarında bulabilirsin.
  • Testesteron yani erkeklik hormonu hapları ve + jilet ama hiç tavsiye etmem askerde zorluk çekersin bu arada yaşım 15 sakal tüy şeklinde bıyıkların dudağıma deyecek neredeyse vede hiç jilet falan vuramam.Mallık olur bana göre hebire sakalmı kesecem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jean de Joinville

Beard speeder gel satılıyor. amerikan pazarında bulabilirsin.

Turkiyede bulabilirmiyim ecczane filan
  • hort
  • sene başında bir kıl yoktu
    şimdi 2 günde bir traş oluyorum
    daha önce kıl çıksın diye yaptıklarımda fayda falan etmedi
    zamanı gelince çıkıyo anca(en azından bende öyle oldu)
    yaşımı soruyosanızda bu sene reşit olucam
    ama 14 yaşında çocuk var tanıdığım çocukda bende çıkmadan önce çıktı
    3 katım sakalı var
    yani zamanı gelince çıkar anca yaşla veya başka şeyle alakası yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: metete

ELİZABETH

• Yaş 16 Sakallar maşallah Hacılar gibi durmuyorrrrr
  • Ya ben de çıkmazken özenirdim peeh çıksa da sakal bıraksam bilmemne diye, hiç güzel olmuyor arkadaşım suratın pis duruyor iki saat traş ol uğraş peeh... Boşver çıkmasın daha iyi...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.