Şimdi Ara

Sakal Nasıl Çıkar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
38.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşım 17, bazı arkadaşlarımın sakalları var bazılarının faulleri var ama bende ne faul ne de sakal var, suratımın her yerinde sarı sert kıllar var ama bir türlü koyulaşıp kararmıyorlar. Hiç jilet vurmadım, sivilce sorunum var o yüzden. Jilet sivilcelere bir şey yapar mı? Başka yöntemler var mı?

Not: "Sakalı napıcan ya bende çıktı her gün tıraş oluyorum senin ki en güzeli" demeyin.

Not 2: Köse değilim.

• Jilet sakal çıkarmaz sadece sakalı sertleştirir, jilet ile traş olur iken elbette sivilcelere zarar gelecektir.
  • Sakalı napıcan ya bende çıktı her gün tıraş oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Jilet sakal çıkarmaz sadece sakalı sertleştirir, jilet ile traş olur iken elbette sivilcelere zarar gelecektir.

Hocam sakal olarak faul, yanak, ve boğaz kısmında sarı sarı sert tüyler var. Saçım açık kahverengi ama bunlar sarı çıkıyor. Jilet vursam saçımın rengine gelirler mi?
  • Sakal sivilceyi arttırır.
  • Tek yol roaktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakalı napıcan ya bende çıktı her gün tıraş oluyorum senin ki en güzeli

Şu an hiç olmadığım kadar ciddiyim sabah kesiyorsun akşam olmadan dipleri çıkıyor her sabah her sabah çekilmiyor
  • Bn hergun traş oluyorum degisen birdey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeff Hanneman

quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Jilet sakal çıkarmaz sadece sakalı sertleştirir, jilet ile traş olur iken elbette sivilcelere zarar gelecektir.

Hocam sakal olarak faul, yanak, ve boğaz kısmında sarı sarı sert tüyler var. Saçım açık kahverengi ama bunlar sarı çıkıyor. Jilet vursam saçımın rengine gelirler mi?

Benim sakallarım da ilk başta sarı tüy olarak çıkardı liseye başladığım zaman ilk jileti vurdum, ondan sonra yavaş yavaş sakallar belirginleşip çoğalmaya başladı. Sakın sakalı tersten alayım deme, bu arada saçın rengne girecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pisagor- -- 9 Haziran 2013; 2:03:22 >
  • Yaklaşık 7-8 sene önce ben de sakal çıkması için uğraşmıştım hatta köse olduğumu bile düşünmüştüm her sorduğum kişi jilet öneriyordu ve kılda keramet olsa muhabbeti yapardı ama ben kendimce sorunu buldum makine ile traş ol biraz çıkmaya başlayınca uzat 4-5 ay kadar sonra jilete vur. bende 1 yılda sakal tamamen çıkmaya başlamıştı ama çok gür değildi 2006 sonu .2007 yazı olduğunda ise tam bir erişkin sakalına sahiptim .şu an baya gür sakallarım var sakal insana yakışıyor ve kesinlikle gerekli.

• benimde sakallarım geç çıktı jiletle falan alakası yok yapı meselesi birazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Sakal sivilceyi arttırır.

18 yaşındayım sakal lise 1 e giderken çıktı yazın sakal bırakırım ama 1 kere bile sivilce çıkmadı yüzümde, ne sakalsızken ne sakallıyken alakası yok sakalla sivilcenin.
  • Ben 23 yaşındayım, sakallarım Johnny Depp modelinde. Babam benim yaşımdayken Ahmet Kaya gibi sakalları varmış.
    Genetik desen değil, bizim nesille ilgili bir sorun var heralde
  • jilet klasik tabirdir itibar etme.
  • minoxil forte deri spreyi 5 ay kullandım tam istediğim kıvama gelmişti sonra jiletten,traş makinesine geçtim veya spreyi bıraktığım için döküldü sebebini bilmiyorum ama minoxil forte deri spreyi kesim çözüm
  • Herkesin hormonları aynı değildir genetiği aynı değildir. Çok fazla oynama sakal çıkaracağım diye sonra ters, biçimsiz çıkar sakalların uğraşır durursun. Boşuna ilaç falan sürme sakal o kadar elzem bir şey değil bende öyle sanıyordum sadece heves bu bir süre sonra sıkılıyorsun kısaltması, düzeltmesi, kesmesi ayrı bir işkence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayalPerestİso

minoxil forte deri spreyi 5 ay kullandım tam istediğim kıvama gelmişti sonra jiletten,traş makinesine geçtim veya spreyi bıraktığım için döküldü sebebini bilmiyorum ama minoxil forte deri spreyi kesim çözüm

ne yaptın sen be kardeşim minoxil geçici bir formül tabi ki dökülecek bu illeti hayat boyu kullanmak gerekiyor aksi takdirde dökecegi garanti. sakın kullanmayın bunu ne saç ne de sakal için.(ben kullanmadım ama kullanıpta saclari daha beter dökülenlere birçok kez şahit oldum)

• bende aynı sorun ile karşı karsiyayim siniftaki arkadaşlarım masallah kıl yumağı ben 5aydır kesiyorum sadece top sakal oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: santacalculus06

quote:

Orijinalden alıntı: HayalPerestİso

minoxil forte deri spreyi 5 ay kullandım tam istediğim kıvama gelmişti sonra jiletten,traş makinesine geçtim veya spreyi bıraktığım için döküldü sebebini bilmiyorum ama minoxil forte deri spreyi kesim çözüm

ne yaptın sen be kardeşim minoxil geçici bir formül tabi ki dökülecek bu illeti hayat boyu kullanmak gerekiyor aksi takdirde dökecegi garanti. sakın kullanmayın bunu ne saç ne de sakal için.(ben kullanmadım ama kullanıpta saclari daha beter dökülenlere birçok kez şahit oldum)

Hocam sorma hiç başlamasaydım şuan daha iyi derecedeydi.Şimdi yanaklarım çok seyreldi ve çene bölgesinde boşluklar var

• adam bu yuzden mi ban yemis ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.