Şimdi Ara

Sahte dualshock 4 yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
7.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,kardeşim gittigidiyordan dualshock 4 almış.İncelediğimde kutusu bana bir değişik geldi normal teknomarketlerde gördüklerimden.Kullanan arkadaşlar anlar diye sorayım dedim,sizce bu sahte mi ?

• Dualshock 4'de sahte yok. Asya ürünü olabilir hocam
  • Bence sahtesi var. Sonyden aldığımla buradaki spottan aldığımın arasında bariz kalite farkı vardı.
    Spottaki çöpe gitti. Sonyden aldığımı hala kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hocam,kutu neden böyle olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Dualshock 4'de sahte yok. Asya ürünü olabilir hocam

Epeydir sahte ds4 var. AliExpress vs. de bulabilirsiniz. Tahtakalede de bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Dualshock 4'de sahte yok. Asya ürünü olabilir hocam

Epeydir sahte ds4 var. AliExpress vs. de bulabilirsiniz. Tahtakalede de bulabilirsiniz.

Hocam onlar sahte bile değil Allahlık ürün biliyorum onları 22 dolar mı ne öyle bir şeydi galiba. Benim söz ettiğim şey A-B-C kalite ürün. Spotçularda ki Amerika-Asya ürün oluyor genelde teknoloji marketlerde ki sony avrupa sürümleri var bunların hatta ona göre fiyat biçiyorlar işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 15 Kasım 2016; 18:28:35 >
  • Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Hocam kutular farklılık gösterebiliyor Sony'e ait olan kendi satmış olduğu DS4'lerin kutusu şu şekildedir;

http://www.thesixthaxis.com/wp-content/uploads/2013/10/ps4-3.jpg

Amerika-Asya dan gelen DS4'lerin kutusu sizinkine benziyor. Hatta Tam altta çince yazanlar oluyor onlar asyadan geliyor diye biliyorum ben iç malzemesine göre değişiyor tuş kalitesi, hassasiyetlik, analog kalitesi bunlardan anlarsın
  • Şarjını doldurup ne kadar dayandığına bakabilirsiniz sahte olan urunlerde batarya sorunu olabiliyor. Bu arada ürün linkini eklerseniz iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasobilo -- 16 Kasım 2016; 11:05:43 >
  • Orjinal aynısı bende de var. Aynı kutu. Sahte olanı farketmemek imkansız ancak miyop vs olmanız lazım

• Çakma veya sahte değil Bölgesie göre kutu büyüklüğü fark gösteriyor.

• çakma DS4 şu an yok.içiniz rahat olsun.kullanan varsa merak ettim.çünkü şu an üretimi yok.
  • bende daha önce cok soyledim sahte ds4 yok. hatta forumdan bir arkadasa okadar anlatmama ramen sahte korkusu yuzunde gitti pahalisini aldi 50lira fazla verdi. piyasada 3 farkli ds4 ambalaji mevcut. hepsi orjinal tek farki satisa sunuldugu bölge asya avrupa ve amerika. ilk mesajda paylasilan vakumlu gibi duran paket amerikada satisa sunulan ds4dur. tahtakalede satilan sahte sanilanlar ise gebelde asya bolgesi icin uretilenler. sahte sanilmasi tamammen kutusunda kaynakli ve piskolojikdir

• Cihazin sahte degil. Gonul rahatligiyla kullan. Sahte olanlarda zaten sony yada playstation yazmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

bende daha önce cok soyledim sahte ds4 yok. hatta forumdan bir arkadasa okadar anlatmama ramen sahte korkusu yuzunde gitti pahalisini aldi 50lira fazla verdi. piyasada 3 farkli ds4 ambalaji mevcut. hepsi orjinal tek farki satisa sunuldugu bölge asya avrupa ve amerika. ilk mesajda paylasilan vakumlu gibi duran paket amerikada satisa sunulan ds4dur. tahtakalede satilan sahte sanilanlar ise gebelde asya bolgesi icin uretilenler. sahte sanilmasi tamammen kutusunda kaynakli ve piskolojikdir

Aliexpress gibi yerlerde tonla sahtesi var.

• Orjinal kolla aldığınız kol arasındaki ağırlık farkından anlayabilirsiniz. Ayrıca tuşların bastığınızda ki yapışkanlıkları da farklı olur.
  • biraz geç yazdım ama :) DS4 lerin sahtesi var AMA asla kablosuz sahte kol yok , yani pek çok kişinin sahte zannettiği kollar aslında orjinal , sony ve microsoft un son konsollarının kablosoz olarak sahte yan sanayi kolları yok , henuz olmadı ve olamayacakta mıhtemelen çünkü kol da kullandıkları pair sistemini taklit edemiyolar ve edebilseler bile bu orjinal koldan daha pahalıyo mal olacak türdenmiş , bu nedenle aldığınız her kanlosoz DS4 ve XBoX one kolu orjinal sony dir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Abd de bu paketle satılıyor. Ürün sahte değil.

• Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplar için. Dualshock 4'ün bağlantısı 3. aydan sonra 10 dk'da 1 kesilmeye başladı yani orijinal olduğunu düşünmüyorum.

• Sahte ve Orijinal kol nasıl anlaşılır, detaylı bir inceleme videosu var burada.

• Malum pandemi döneminde oyun konsolları fiyatları çok artı Buna kur artışı da eklenince saçma rakmları görmeye başladık. Bir kol 600-TL2ye çıktı. aliexpress de 2. kalite kollar 150-Tl civarında 2 yıl önce 200-Tl'ye orjinal alabilirken şimdi ölmüş 2. el kola bile 250-300-TL isteniyor.

Çakma kol alıp kullanan var mı? tavsiye eder misiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.