Şimdi Ara

Sahte dualshock 4 yardım!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
7.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben replika dualshock kullanıyorum. Orjinalin yanında ikinci kol olarak. Oyunlardaki hassasiyet olsun plastik kalitesi olsun hiçbir fark yok. Orjinal takıntınız yoksa aradaki fiyat farkını vermeye değecek bir unsur yok.

Yalnız replikaların arasında da kalite farkı var.
  • Maxims kullanıcısına yanıt
    hangi markanın replikasını kullanıyorsun?
  • Den57 kullanıcısına yanıt
    paranoya varsa herşeyin sahtesi vardır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    buradaki gençler sanıyor ki sony tüm ds4 leri bire bir aynı yapıyor %100 aynı bekliyorlar. ama suç sony de

örnek mavi renk ds4 de mat tuş kullanıp beyaz ds4 de parlak tuş kullanıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 28 Mayıs 2020; 22:15:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sahte olduğunu sanmıyorum,hocam.
    Ps4slim alırken yanında 2.kolu aldığımda orijinaldı ve kutusu aynı böyleydi
    Yani sahte gibi gelmedi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu simdi gordum ve yaziyorum kol sahte bunu kutudaki for ps4 yazisi da soyluyor..koskoca sony bu kol ps4 icin diye ayrica belirtmez.yillar gecti ve piyasadaki sahte ps4 kol orani da yuzde 80 i gecti.bilginize.

Sahte dualshock 4 yardım!!!

ayrica

Sahte dualshock 4 yardım!!!

bunu kalitesiz kutusundan siradan vidasindan ve sadece cin cakma urunlerinde bulunan su ucuz ozensiz sticker dan anlarsiniz sony hic bir urunune boyle bir sey yapistirmaz.

sahte orjinal farkini en iyi orjinal kolu inceleyerek nette farklarina bakarak anlarsiniz.

kaziklanmayin fark buyuk bazilari cozemese de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 14 Şubat 2021; 22:11:10 >

• Bende 2 orjinal 1 sahte var. Hassas teraziyle ölçtüm. 2 orjinal kol da 218 gram geldi. Orjinal kollardan biri 3.5 yıllık diğerini bugün aldım. Şundan söylüyorum, üretimde farklılık olmamış o kadar sürede.Ama sahtesi 198 gram. 20 gram fark var. Aynı gramajda sahte de vardır belki ama farklıysa bilin ki sahte. Bir de dahili hoparlör sesini kontrol edin. Çok fark var.

• Faturasında yenilenmiş yazan kollardan ,bence uzak durmak lazım.Bozulmuş kollar,tamir edilip kutulanıp yenilenmiş kol olarak satılıyor.Fiyatları da az değil,özellikle bataryaları sorunlu ve bu kollar çabuk bozuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 6 Mart 2021; 16:20:35 >
  • Arkadaşlar ürünün çakması var yok diyen arkadaşlar neye göre yok demiş bilmiyorum. En kolay anlama yolu içini açıp boarda bakmak. orijinal board parlak ve lehimleri kaliteli olur işi bilen anında anlar. kalitesiz board çok mat bir görüntü vardır ve analog kısmındaki kolların sadece iki pinde lehim vardır. Gel gelelim arasındaki farklara.

1 çakma kolda şarj ederken yanan sarı ışık daha koyu yanar

2 çakma kolda analog çok erken bozulur. (hakeret ettirdiğiniz yerde kalır tekrar merkeze gelmez)

3 kol çok sık donar. alttaki tuştan resetlemeniz gerekir.

Bunların haricinde kullanımda herhangi bir sorun teşkil etmez. rahatlıkla kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.