Şimdi Ara

Sahte Apple Şarj Aleti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
17.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Soul_Fly

Ugreen’de plastik kalitesi vasat görünüyor hocam. Orijinalinin yerini tutmaz. Gözüm tutmadı. Tam modeli paylaşabilirmisiniz?

Apple cihazlarda işe yaramaz hocam. Benim dediğim alet Qualcomm Quick Charge 3.0 destekli cihazlar için geçerli.

Ama yinede diyim Ugreen CD122 Q.C. 3.0 18 watt şarj aleti.

Qualcomm Quick Charge Teknolojisi destekli adaptörler listesinde kayıtlı ürün. Bu şarj adaptörünün içinde Qualcomm lisanlı bir Integrated charge controller var yani entegre şarj kontrol birimi yongası var. Eğer telefonla şarj aleti arasında iletişim kuramazsa hızlı şarj özelliği çalışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 11 Nisan 2021; 14:57:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Anker veya spigen bizim için daha iyi bir alternatif olacak sanırım.

Yinede orjinalini almak en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soul_Fly -- 18 Şubat 2021; 21:2:35 >
  • Soul_Fly kullanıcısına yanıt

Apple'ın protokolünü destekliyorlarsa evet. Desteklemiyorsa bir anlamı yok yine yavaş şarj eder.

• Şu anda piyasa sahte 20w şarj adaptörü kaynıyor ve fiyatı apple store fiyatı ile aynı ayırt etmek güç operatörlerin yetkili bayileri bile sahte adaptör satıyor maalesef ugreen herkes övüyor ama o da kaliteli değil alınacaksa apple storedan orjinal satın alın şu anda piyasada orjinal satan yerler hepsiburada yetkili satıcı olan amazon yetkili satıcı ise ve apple store sevgiyle kalın.

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    Tahtakale zibil gibi kaynıyor. Kutusuz satıyorlar hesapta telefonun içinden çıkanları alıyorlarmış. 22 dolar fiyat çekiyorlar.
  • Vay be bende 2 haftadır yana yakıla operatörlerin bayilerinde 20w hızlı şarj adaptörünü arıyordum en iyisi 1 ay bekleyip apple'dan sipariş vermek.

• Ben Apple ürünlerini sadece Apple Store'dan daha pahalı aldığım için diğer yerlerde daha ucuz enayisin yaftasını yapıştıranlar oluyor.

• Spigen 27w tavsiye ederim yabancı forumlarda çok kullanan var ki artık pd ve qc3 teknolojileri standart. Bunları destekleyen kaliteli bir markanın apple charger’dan farkı yok.
  • Arkadaşlar hiçbiryerde 20 Watt orjinal şarj cihazı yok. Apple 3 haftaya gönderim diyor. Apple neden bu kadar geç gönderiyor bilen var mi ? İphone11 için alacağım hızlı şarj aleti batarya sağlığını daha hızlı düşürüyor diyorlar asli var midir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ipad air2 adaptörüyle (10w) 12 pro max şarj ediyorum.
  • Ben xiaomi şarj aleti söylemiştim sahte geldi. Aynı şekilde xiaomi powerbank söylemiştim oda sahte çıktı.

Xiaominin bile sahtesinin olduğu piyasada apple orjinalini bulmak daha zor sanırım.

• spongebob35 kullanıcısına yanıt
    Pandemi var hani
  • Apple store stok gelmiş bugün. Hemen gönderim yazıyor. Siparis geçtim

Bende verdim şimdi siparişi 1 iş günü teslim diyor ama teslimat çarşamba görünüyor.
  • Soul_Fly kullanıcısına yanıt
    Pazartesi kargolar en geç carsamba elinizdeki ben İzmirdeyim haftaya cuma görünüyor teslimat

Büyük ihtimalle salı elimde olur. Orjinal olsun da :)
  • 24 Şubat yazıyordu bende siparişi veresiye kadar 3 mart'a çıktı keşke erken gelse

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt

Hocam tam okuyamadım ben made in China mı yoksa İndia mı yazıyor acaba orjinal adaptörün üzerinde?

• Orjinalde made in india yazıyor

• Apple.com.tr’den aldığım 20w USB-C Şarj aleti elime ulaştı. Karşılaştırma olması açısından fotoğrafları ekliyorum.

Model numarası ve seri numarası kutunun üzerindeki ile cihaz birbiriyle eşleşiyor.

Sahte Apple Şarj Aleti

Sahte Apple Şarj Aleti

Sahte Apple Şarj Aleti

Sahte Apple Şarj Aleti

Sahte Apple Şarj Aleti

Sahte Apple Şarj Aleti

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.