Şimdi Ara

Sahte Apple Şarj Aleti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
93
Cevap
1
Favori
17.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bencede aşırı iyi niyetliler! 😂
  • Anlamak istemeyen arkadaşlar için yazıyorum. Fotoğrafta sahte olan şarj aletinin model numarası A1824 olarak görünüyor. Bırak şarj aletini Apple ürün gamında böyle bir ürün yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul_Fly

Anlamak istemeyen arkadaşlar için yazıyorum. Fotoğrafta sahte olan şarj aletinin model numarası A1824 olarak görünüyor. Bırak şarj aletini Apple ürün gamında böyle bir ürün yok.

Bu konuyu açman çok iyi oldu hocam artık nerelerden alışveriş yapılır yapılmaz bunları tekrardan öğrenmiş bulunuyoruz

• ozinho20 kullanıcısına yanıt
    Hocam orijinalini nereden aldınız ben bulamıyorum da şu anda?
  • Blackkk kullanıcısına yanıt

Hocam resim bana ait değil. Teknosa'da var demişti appleda çalışan kişi

• Sahte Apple Şarj Aleti

Bu orjinal mi acaba türk telekomda ki ürün ?
    Bilgisi olan varsa biliglendirebilirmi?
    Bende telekomdan satın aldım dün

Sahte Apple Şarj Aleti

Sahte Apple Şarj Aleti

Sahte Apple Şarj Aleti

Hocam kıyaslamanız için 11 Pro kutusundan çıkan orjinal 18W adaptör

• Arkadaşlar apple akasya çalışanlarının söylediğine göre şuan piyasada satılanların hepsi sahte.
    Vodafone ve turkcell aynı malı satıyo türk telekomda ki farklı ama onun içinde gerçek değil dedi apple çalışanları.
  • Ayrıca ben turkcell e ürünü iade ederken yanında başka biri air pods pro iade ediyodu onada yenilenmiş ürün satmışlar şaka gibi ya koca turkcell yoluna çıkmış adam tokatlıyo
  • Sahte Apple Şarj Aleti

Apple store resmi sitesinden alınma orjinal 20 w forumda kıyaslama yapılan diğerlide sahte orjinalinde yazılar daha silik gibi forumda sahteyi orjinalle kıyaslayayım diye sahteyi yine sahteyle kıyaslamışlar

• Scuderia. kullanıcısına yanıt

Ürün sahte

Sahte

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

Ugreenla şarj ettim cihazın şarj entegresi yandı telefon sıfırla değişti orjinal harici ürün önermem

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    Sahte olduğunu nasıl anladınız benimkindede yazılar silik mesela?
    Birde üstündeki a2347 yazan yerde sizde ne yazıyor fotoğraftan anlayamadım
  • Hocam bu ürün sahte orjinal sadece apple store da var o da 1 a sonra gönderiyorlar üretim yeri made in india bu ürün sahte sahte ürünle şarj etmeyin cihazını bozarsınız direkt anakart sorunu çıkarıyor benim bir telefonum bu yüzden bozuldu apple yenisiyle değiştirdi orjinalden şaşmayın

• ozinho20 kullanıcısına yanıt

üstteki iyi taklit sahte arkadaşlar bu ürünler komple sahte artık apple adaptör üretimini hindistana taşıdı alttaki de üstteki de sahte

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    1. si aldığın adaptör orijinal mıydı?
    2. si şarj ettiğin cihaz qualcomm quick charge destekli miydi?
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Ugreen’de plastik kalitesi vasat görünüyor hocam. Orijinalinin yerini tutmaz. Gözüm tutmadı. Tam modeli paylaşabilirmisiniz?
  • Piyasa komple sahte ürünle dolu, bende bugün Türk Telekom’a gittim 230 lira fiyat çektiler iyi ki almamışım. Tarifeye ek almak istedim bu ürün olmaz 2 güne getiririz dediler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.