Şimdi Ara

Sahte Apple Şarj Aleti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
17.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

üstteki iyi taklit sahte arkadaşlar bu ürünler komple sahte artık apple adaptör üretimini hindistana taşıdı alttaki de üstteki de sahte

Üstad bende Apple store'dan aldım made in china yazıyor üzerinde. Bir an şüpheye düştüm acaba Apple'da mı sahte ürün satıyor diye Sahte Apple Şarj Aleti 

Üretimi hindistana taşıdıysa neden Çin yazıyor ki üzerinde acaba Sahte Apple Şarj Aleti 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 24 Şubat 2021; 16:14:33 >
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt

Bende made in india yazıyor belki iki yerde de üretiyordur. Piyasada orjinal sattığından emin olunacak tek yer apple store

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Piyasada mal yok. İki koldan yetişmeye çalışıyorlardır. Çinliler alışkın mevzulara... :)
  • Belkide olabilir,apple trden 2ay arayla iki adet 20w adaptör aldım ikisinde de made in china yazıyor.

• Apple’ın resmî sitesinde verdiği örnekte de Made in China yazıyor.

https://support.apple.com/library/content/dam/edam/applecare/images/en_US/ipad/ipad/20w-adapter-tech-spec.png

Sahte Apple Şarj Aleti

• Spigen SteadiBoost 27W ürününü kullanıyorum acayip memnunum. Şarj aleti alacak arkadaşlar bu ürünü de tercih edebilirler.

• Yazı fontuna bak bari orjinale benzer yap... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rootzilla

Spigen SteadiBoost 27W ürününü kullanıyorum acayip memnunum. Şarj aleti alacak arkadaşlar bu ürünü de tercih edebilirler.

Güzel ürün kullanıyorum ama üstünde bulunan led ışığı içinde yayılıyor. Plastik kalitesini biraz daha iyi yapsalar gerçek premium bir adaptör olurdu. :)

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

Hocam o listeye nasıl ulaştınız bana da atma şansınız var mı? MasQ markası desteklenen sarj aletleri sınıfında mı? Hepsiburada bu ürünü Apple Lisanslı ürünü diye satıyor ona göre almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DelikanliCekirge

Hocam o listeye nasıl ulaştınız bana da atma şansınız var mı? MasQ markası desteklenen sarj aletleri sınıfında mı? Hepsiburada bu ürünü Apple Lisanslı ürünü diye satıyor ona göre almak istiyorum.

Hocam bu dediğim liste qualcomm hızlı şarj destekli şarj cihazları için. Apple cihazlar farklı onların bir listesi var mıdır bilmiyorum.

Apple başka bir standart uyguluyor kendi ürünlerine. Bu yüzden qualcomm ICC modüllü şarj cihazları Apple ürünlerinde çalışmaz. 5 volt 2 amper verirler sadece Apple ürünlerine.

Benim burada dikkat çekmek istediğim nokta Apple’ın sözde “çevreci” diye yaptığı bu işin yanlışlığıydı.

Android tarafında şarj aleti verilmese bile ortalama 100 tl’lik bir maliyetle temin edilecek şarj aleti bir çok android cihazda aynı hızlı şarj için kullanılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozinho20

Bazı arkadaşlar burda çok iyi niyetli bence biraz şüpheci olmakta fayda var. Üstteki adaptör orjinal alttaki sahte.

Pek belli olmuyor

• Apple Power Delivery (PD) kullanıyor.

Sahte Apple Şarj Aleti
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.