Şimdi Ara

Sahte Apple Şarj Aleti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
17.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell vodafone vs işe hile karıştırıyorsa bim a101 migros vs yerlerden harbiden elektronik aksesuar vs alınmazmış. Satışlarının yasaklandığı isabetli bile olmuş. Anlaşılan bir üründe aksesuarı sadece yerinden almak lazımmış
  • benim anlamadığım sahte ürünse nasıl 200tl fiyat çekiyorlar yan sanayi deyip 100 liraya bıraksınlar. aldıkları toptancı sanırım bayilere bunlarda müşteriye. nitelikli dolandırıcılık olur bu iş.

• Bende hocamın sayesinde anladım kendi adaptörümün sahte olduğunu. Eğer buraya girip paylaştığı resimleri görmeseydim bende anlayamayacaktım. Ama bende turkcell hiç ikiletmedi direk tamam dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

benim anlamadığım sahte ürünse nasıl 200tl fiyat çekiyorlar yan sanayi deyip 100 liraya bıraksınlar. aldıkları toptancı sanırım bayilere bunlarda müşteriye. nitelikli dolandırıcılık olur bu iş.

Bana 250 liraya sattı o adaptörü akasyadaki turkcell

• quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

benim anlamadığım sahte ürünse nasıl 200tl fiyat çekiyorlar yan sanayi deyip 100 liraya bıraksınlar. aldıkları toptancı sanırım bayilere bunlarda müşteriye. nitelikli dolandırıcılık olur bu iş.

100 lira olunca millet sahte deyip almaz :)

Bu arada son resimdeki yamuklugu sadece ben mi gorebiliyorum? Apple gibi marka asla boyle yamuk soket uretmez.
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam yurtdışındaki forumlarda ve Apple forumlarında da buna dikkat çekmişler.
  • Le7els kullanıcısına yanıt
    100 liraya satıyor olsaydı yanaşmazdım.
  • Soul_Fly kullanıcısına yanıt

son model telefonu olmayanlar tercih edebilir anker spigen vs alacagına. sanmıyorum 10 liralık başlığı 200 liraya sattıklarını.  

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız ama Cimerin fayda edeceğini düşünmüyorum. Apple’ın kendi malına sahip çıkıp hukuken markasını korumasını bekliyorum. Benim yapabileceğim şeyler sınırlı kalıyor. Yıllardır üyeyim açtığım başlık sayısı bir elin parmaklarını geçmez ama sırf bu sebepten arkadaşları bilgilendirmek zorunda hissedip başlık açtım.
    Anker, spigen daha uygun hocam neden tercih etsin? Fiyatı 200 liraydı önemli olanın birebir replikasını üretip koskoca avm’de orjinalmiş gibi satması. Anlatmak istediğinizi anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul_Fly

Anker, spigen daha uygun hocam neden tercih etsin? Fiyatı 200 liraydı önemli olanın birebir replikasını üretip koskoca avm’de orjinalmiş gibi satması. Anlatmak istediğinizi anlamadım.

hbden aldığım magesafe kılıfada şimdi baktım kutuda yazan numarayla kılıfın içindeki numara farklı kılıf hissi çok kaliteli sahte olacağına imkan vermiyorum. ilginç. keşke iade etmeden orjinal olan bi başlıkla karşılaştırsaydınız sizde.

güle güle kullanın.
  • O gittiğiniz koca koca Turkcell-Vodafone şahıs dükkanları çoğu da müteahhitlerin işlettiği bayiler.

Turkcele-Vodafone bayilik parasını basan herkes dükkanı açabilir sonra istediği kadar çakma şarj aletleri kılıflar satarlar.

Geçen girdiğim Vodafone mağazası bit pazarıydı resmen çakma kılıflar çakma küçük hoparlörler..

Güvenip aldanmayın tabelalarına
  • ozinho20 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler yazdığınız çok faydalı oldu.
    Adi heriflerden bende 20 gün önce aldım şarj adaptörü apple da kalmadığı için turkcelle geçtim ordan bir de fiyat olarak 250 ye aldım salak gibi yarın gidip bi taraflarına sokayım onu..
  • Muhahaha hızlı şarj aletine 200 lira

Qualcomm sağolsun Quick Charge standartı sayesinde 60 liraya q.c 3.0 şarj aletleri var sorunsuz. Ugreen 18 watt şarj aletini 2 senedirde kullanıyoruz

Ve asıl bomba 2 senelik telefonun batarya sağlığı %95
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Muhahaha hızlı şarj aletine 200 lira

Qualcomm sağolsun Quick Charge standartı sayesinde 60 liraya q.c 3.0 şarj aletleri var sorunsuz. Ugreen 18 watt şarj aletini 2 senedirde kullanıyoruz

Ve asıl bomba 2 senelik telefonun batarya sağlığı %95

Sizin gibilere çok üzülüyorum

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Bilmukabele dostum
  • Sahte Apple Şarj Aleti

Bazı arkadaşlar burda çok iyi niyetli bence biraz şüpheci olmakta fayda var. Üstteki adaptör orjinal alttaki sahte.

• Blackkk kullanıcısına yanıt

Bende çok sevindim hocam ne mutlu bana :) Bende konuyu açan hocamdan öğrendim sağolsun. Burda bu yüzden varız birbirimize her daim yardımcı olmak için..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.