Şimdi Ara

Sahibindene giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son 2-3 gündür Sahibinden.com a giremiyorum.Telefonumdan 3g bağlantısı ile girebiliyorum fakat wi-fi ye bağlanınca telefonumda da giremiyorum.Farklı tarayıcıları denedim.Aynı wi-fi ye başka laptop bağlayarak da denedim.Hepsi aynı giremedim.Crome geçmiş silme gibi basit aklıma gelen şeyleri yaptım.

• Dns değiştirmeyi dene. Olmadı modemi resetle. Sadece sahibinden.com da mı oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 5 Haziran 2017; 1:11:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum Rutin olarak girdiğim sitelerden bir tek sahibinden e girmiyor.Modeme reset atmam da mümkün değil apt de ortak wifi kullanılıyo.
  • Aynı problem bende de var,çözemedim hala...
  • Modemi kapatıp açmak sorunu yüksek ihtimalle çözerdi.Olmazsa iss aranır yine durum çözülürdü.Madem bunları yapamıyorsunuz vpn kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanergin55

Dostum Rutin olarak girdiğim sitelerden bir tek sahibinden e girmiyor.Modeme reset atmam da mümkün değil apt de ortak wifi kullanılıyo.

Diğer kullanıcılara sor, onlarda da aynı durum varsa sorun senlik değil. Bi modemi açıp kapatmak veya resetlemekle çözülebilir. Ya da vpn kullanıp dene.
    Bu arada @corkan'la aynı binadasınız herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 5 Haziran 2017; 18:20:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.