Çavuş
08 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bilgisayarım lenovo z5070
Bu bilgisayar artık iş görmez mi sizce.Oyun performansı olarak.
Örnek olarak Battlefield 1 i almayı düşünüyorum.Kaldırır mı bilemedim.

Öncelikle herkese selamlar.

Yaşım 24.Stajyer mali müşavirim.Askerlik görevimi yaptım ve çalışmaya başladım.Durumum allaha şükür iyi.Maaşımla hem yatırım yapıyorum bir yandan da geçiniyorum :) Ailem ile kaldığım için tabi .Babam sağolsun okulu bitir arama alacağım diye beni gazlardı.sözünü tuttu ve sıfır araba aldı bana.Ama hayattan zevk alamıyorum arkadaşlar.Haftanın 4 günü spora bir günü klarnet kursuna gidiyorum.Hafta sonu arkadaşlarımlayım.Fakat hayatımda bir şey eksik.Oda bence bir sevgili .Fakat yakın çevremdeki ilişkileri gördükçe hiç o işlere girmek te istemiyorum.Benimle ilgilenen kızlar oluyor arada açıkcası korkuyorum.Daha yeni tanışıyoruz maaş soran kız mı sorarsın araba senin mi gibi sorular ve bu kızlar öyle kaliteli kızlar güya.Beni de en çok şaşırtan şey o oldu zaten. Bu yazıyı neden yazdım bilmiyorum açıkcası.Dertleşmek denilebilir belki. Lan acaba ben kızlara mı ilgi duymuyorum artık diye bile geldi aklıma .Şaka bir yana gerçekten korkmalımıyım günümüz kızlarından bilemedim.Hepsi aynıdır diye bir şey diyemem tabiki ama bana da hep aynıları mı denk gelir be
Arkadaşlar İş yerimde office 2007 yüklüydü.Office 2016 edindim bir şekilde.Şu an dosya açmam da bir sıkıntı yok ama excel dosyasında karşılaştım var olan dosyada değişiklik yaptığım da
Güven Merkezi'ndeki Dosya Engelleme ayarları tarafından engellenen bir Microsoft Office dosya türünü kaydettiğinizde bu hata oluşur. Bu dosya türünü etkinleştirmek için aşağıdakileri yapın:
1. Dosya sekmesine tıklayın.
2. Seçenekler'e tıklayın.
3. Güvenlik Merkezi'ne ve sonra Güvenlik Merkezi Ayarları'na tıklayın.
4. Güven Merkezi'nde Dosya Engelleme Ayarları'na tıklayın.
Bu dosya türüne sahip belgeleri kaydetmek için kayıt defteri ilke ayarını devre dışı bırakın. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'nda 922850 numaralı makaleye bakın.
Dedikleri harfiyen yaptım nette biraz araştırdım dedikklerini yaptım fakat halen dosyada değişiklik yapıp kayıt edemiyorum. Bilgisi olan var mı acaba ?
Arkadaşlar 2-3 gün önce 1.2 tsi polo manuel modelini aldım. Araç daha 170 km de fakat depoyu fullemiştim bide ilk yetkili satıcıdan çıkışta bi benzin almıştım ama yakıtı bana fazla geldi.Ortalama 9-10 lt şehir içi.Bluescore muhhabeti var ona uymaya çalışıyorum.Yol bilgisayarındaki vites geçiş önerilerine de uyuyorum. Acaba normal mi bu yakıt tüketimi
Arkadaşlar başlığı tam atamadım ama şöyle bir durum var.Arkadaş ortamın da otururken bazı sosyal paylaşım mı desem uygulamalar üzerine konu açıldı.Ben de daha önce bilmezdim açıkcası wechat tinder badoo gibi uygulamalar.Bende boşluktaydım o ara herhalde baya dadandım bu uygulamara wechatta tertip arkadaşlar musallat oldu onu sildim
Diğer uygulamalar güzeldi fakat orda tanıştığım kızlarda bile bir trip bir afra tafra.Gel kahve içelim diyorum sen beni ne sandın demeler.Lan kızım programın amacı belli sanki sokakta rahatsız ediyoruz . Neyse böyle nice durumlar.Sizlere içimi dökmek istedim açıkcası çok bunaldım bu durumdan.Lan işimiz gücümüz de var elimiz yüzümüz düzdün halen trip yiyoruz naz çekiyoruz boş boş insanlardan .
Arkadaşlar 2014 model 1.6 tdi dsg skoda suberb var bizde.Araç genelde samsun şehiriçin de kullanılıyor.Ortlama yakıt verileri bana çok fazla geldi.Fotoğraflardan da görebilirsiniz.Sizce şehir içi için normal veriler mi?

Arkadaşlar oyunu sorunsuz yüklediğimi düşünüyorum.Masaüstü ikonuna tıkladığım da biraz bekliyor yuvarlak dönüyor sora hiçbir tepki yok pc de. Görev yöneticisine de bakıyorum program açılmamış hiç. Sizce ne olabilir sorun
Arkadaşlar bu iki araç arasında kaldım.Bütçemi 50 bin tl olarak belirledim.Uzun süreden beri iki aracıda inceliyorum.

Golf 6 1.4 tfsi highline 2011 modelini kullanan arkadaşım var.Birçok kez bende kullandım.fena araç değil ama benim hoşuma gitmedi nedense.Babamın skoda SuberBini kullanmaktan herhalde konfor açısından tatmin olmadım.Bir başka arkadaşımın da 2005 model a3 ünü kullandım o araç güzeldi fakat ben 2009 modellerine bakıyorum.Arada fark vardır illaki.

Yani sizce 2010-2011 golf 6 1.4 tfsi dsg mi yoksa 2009 2010 arası 1.4 tfsi dsg A3 mü ???

(Piyasa olarak değerlendirmektense kalite olarak değerlendirmek daha doğru olacaktır.Kar etmek için değilde en az 2-3 yıl bineceğim bir araç arıyorum)
Arkadaşlar son 2-3 gündür Sahibinden.com a giremiyorum.Telefonumdan 3g bağlantısı ile girebiliyorum fakat wi-fi ye bağlanınca telefonumda da giremiyorum.Farklı tarayıcıları denedim.Aynı wi-fi ye başka laptop bağlayarak da denedim.Hepsi aynı giremedim.Crome geçmiş silme gibi basit aklıma gelen şeyleri yaptım.
Arkadaşlar iyi günler

40.000 tl bütçem var en fazla 5.000 daha zorlayabilirim.Piyasaya baktığımda bu fiyata çok araba var fakat ben biraz gösterişi seven bir tipim galiba :)

A3 lere takmıştım bir ara kafayı ama 3.16 larda hoşuma gitmeye başladı. A3 bildiğim bir araba fakat 3.16 hakkında hiç bir fikrim yok.150.000 km lerde güzel diri araçlar mevcut.

3.16i kullanmış veya hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Bir de araç alırsam biraz oynamak istiyorum.Oynamak derken spor yay düz boru gibi çok apaçiye kaçmadan birşeyler yapmak istiyorum.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Skoda
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 329
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 29.366 (Bu ay: 422)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 218 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.