Şimdi Ara

SSL sildim sitelere giremiyorum (acil yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar, birkaç gündür bilgisayarıma hiçbir tarayıcıyla google.com'a giremiyordum (tüm sitelere girip yalnızca google girememek). İlk gün şimdi ne olduğunu hatırlayamasam da bir çözümünü buldum ve erişim sağladım. Bu gün tekrar aynı sorunla karşılaştım ve kalıcı bir çözüm aramaya başladım. Bir çok şey denedim hiç birisi işe yaramadı. Daha sonra başka bir forum sitesinde bir arkadaş ssl ayarlarınındaki tüm izinleri ve sertifikaları sildim, bilgisayarı yeniden başlattım düzeldi yazmış. Maalesef ki bende bunu denedim ve şu anda google, bing, youtube, ve birkaç daha sitenin sertifikalarını sildiğim için bunların hiç birisine giremiyorum. Neden bilmiyorum sertifika listesinde belli başlı siteler vardı. Diğer tüm sitelere girebiliyorum. Çözümü olan abilerim, ablalarım, kardeşlerim var mı acaba? (forumlardan çok anlamıyorum umarım doğru şekilde ve doğru yere açmışımdır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amphitritetr -- 18 Mart 2021; 17:0:18 >

• evet bunun çözümü yok sanırım...

• İlginç.
  • https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-err-empty-response-on-google-chrome/

Umarim bu link yardimci olur. Olmadi chrome incognito tabiyle deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.