Şimdi Ara

Sahibinden sitesi tamamamen paralı olmuş (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
8.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne anlatiyorsun sen kardesim ?.. Ilan 59 degil yilda bir ilan bedava. Ilani acan keyfe keder satilik sahin 20 bin yazamiycak artik. Galericiler zaten piyasada ve sanal ortamdalar onlarin artacagi yok. Galeriden almazsin olur biter ama aracini bugun 20 bine alip 1 saat sonra 25 bine malum siteye atip sazan avina cikanlar elenecek.

Almazsin olur biter demek kadar banal bir cozum olamaz. Simdi ben seat toledo signo ariyorum mesela cevremde yok ne yapicam malum sitede var diye 25binlik araca 30 bin 35 bin cekmelerine gozmu yumalim. Satici satilamama riskini dusunup ederini yazacak. Ha yarin o satici ben olacam bende piyasasinda aldigim araci piyasasinda satayim bana zarari ne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu isin ucu birilerine cok fena dokundu kuyruguna basilmis kedi gibi ortalikta fink atiyorlar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Ne anlatiyorsun sen kardesim ?.. Ilan 59 degil yilda bir ilan bedava. Ilani acan keyfe keder satilik sahin 20 bin yazamiycak artik. Galericiler zaten piyasada ve sanal ortamdalar onlarin artacagi yok. Galeriden almazsin olur biter ama aracini bugun 20 bine alip 1 saat sonra 25 bine malum siteye atip sazan avina cikanlar elenecek.

Almazsin olur biter demek kadar banal bir cozum olamaz. Simdi ben seat toledo signo ariyorum mesela cevremde yok ne yapicam malum sitede var diye 25binlik araca 30 bin 35 bin cekmelerine gozmu yumalim. Satici satilamama riskini dusunup ederini yazacak. Ha yarin o satici ben olacam bende piyasasinda aldigim araci piyasasinda satayim bana zarari ne.

Bak birader ben hayatımda sahibinden sitesinde ne ilan verdim, ne de ilan verecek malım mülküm var. Kuyruğuna basılmış kedi gibi lafından utanacak mısın? Yoksa sana cevabını vereyim mi?

Benim sizin mantığınıza itirazım var. Sen bana diyorsun ki bir sitede ilanlar var ve birileri kazık fiyatlar koyuyor. Diğer fiyatlarda bu kazıkçılardan etkilenip yükseliyor. Eğer site paralı olursa, bu kazıkçılar elenir ve fiyatlar normale döner. Ben de sana diyorum ki yok öyle bir dünya. Hesabı yanlış yapıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Ne anlatiyorsun sen kardesim ?.. Ilan 59 degil yilda bir ilan bedava. Ilani acan keyfe keder satilik sahin 20 bin yazamiycak artik. Galericiler zaten piyasada ve sanal ortamdalar onlarin artacagi yok. Galeriden almazsin olur biter ama aracini bugun 20 bine alip 1 saat sonra 25 bine malum siteye atip sazan avina cikanlar elenecek.

Ayrıca galericilerin fiyatları artmaz diyorsun. Burada da yanlışın var. "Galericiden almazsın olur biter" demişsin. Ben de farklı bir şey demedim. Adam 30 bin liralık arabaya 35 bin değil isterse 100 bin çeker. Eğer sen alıcı olarak kazıklanmaya baştan niyetli isen her türlü fiyatlar yükselir. Adamın oraya koyduğu fiyat önemli değil. Önemli olan alıcının bilinçli olması.

• Kardes farkindaysan kedi muhabbetini sana verdigim cevaba yazmadim , ayriyeten fikrimi beyan ettim. Sitenin ucretli olmasindan yana bir cikar kaybinizbir zarariniz yoksa uzerinize alinmayin lutfen. Size hitaben yazilmis birsey degil.

Diger mevzuda yuksek fiyat yaziliyorsa almayin diyorsunuz ya bende diyorum ki ornek verdim yukarda da toledo signo ariyorum ve cevremde yok mecbur malum siteye yonelecem. Ama aracin piyasasi belli 25 bin peki malum sitede var diye 30 bin 35 bin mermek zorunda birakilmamaliyim. Piyasinda almayi yeglerim oyle degilmi? Bu fiyatlandir ma bir adimdir bakalim zaman sizimi hakli cikaracak bizimi. Bu arada kaygimiz ayni yukselen piyasayi durdurmak ve mumkunse normal seviyelere cekmek.

• 59TL çok para, web siteleri parayı genellikle reklamdan kazanıyor, google, twitter, facebook hizmet vermiyormu , paramı istiyor,

sahibinden.com gibi hiti yüksek siteler pekala kendilerini çevirecek parayı reklamdan kazanabilir, yaptıkları aç gözlülükten başkası değil,
  • Yıllardır söylediğim şeyi şuanda hayata geçirdiler sonunda. Sırtlanlardan kurtulcaz
  • Artik araba.com, arabam.com, tasit.com sitelerine daha fazla goz gezdirmek lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretli olduğuna sevinenleri blokladım
  • Bi hakkin var. Motorlu tasitlarda 2 adet. Yenilemek de adet olarak geciyor. Bence yeterli. Bi insan 2 adettrn fazla motorlu tasit satiyorsa ya vergi levhasi olmali ya da zaten 60 lira ilan parasi verecek kadar parasi vardir.

• Arabasını gerçekten satmak isteyen adam zaten 10 bin liralık arabasını 20bin liraya satmaya çalışmaz. Ayrıca arabasını satmak isteyen adam için yerine göre değil 59tl 159tl bile çok değil. Ama çokluk azlık kime göre ve neye göre. Birde birşey dikkatimi çekti yazdığın şeyler temelde benim söylediklerim üzerine ama sonunda ayrıştığın nokta sana dayatılan ve cebinden zorla çıkacak olan haksız meblağı savunmak ve meşrulaştırmak. Amaç beleşçi şakşak tayfasını engellemek olsaydı onlar için 59tl değil sembolik 20tl bile engellemeye yeterdi. Senin bakış açın kullanıcı odaklı değil daha çok sahibinden sözcüsü gibi konuşmuşsun. Bir Allahın kulu da kardeş paran bol galiba bizimkileri de sen ver bari ozaman dememiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günün en güzel haberi...

Bu habere gerçekten çok sevindim, yakın zamanda ilk ilanı da ücretli yaparlarsa çok daha iyi olur. Keyfe keder satılıktır başlıklarını artık görmeyiz veya öylesine ilan açtıydım ama vazgeçtim diyenler çıkmaz artık karşımıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

başka site bulur millet

aynen öyle olur yakında başka bir sitede patlama yaşanır biz bir şekilde çözeriz olayı :D gene keyfe keder satmaya devam :D gerekirse kendimiz site açarız :D gene keyfe keder satarız :D

edit: adıda keyfekeder.com olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevsimsiz_kar45 -- 9 Aralık 2015; 18:08:38 >
  • Takip ettiğim birkaç araç vardı kaybolmuş ilanlardan :)
  • paralı olmasına birşey diyemem en azından bir toparlanma getirir siteye ve dolayısı ile piyasaya ama 59 lira tartışmaya açık ve bence pahalı kademeli bir artış olabilirdi.

• Hem nalina hem de mihina vuracagim.

Hayır kurumu diyenler site ziyaretçi sayısını göstererek reklam alıyor. Yani ekstra ücret almak nakit girişini düzenler tiklanmayi düşürür.

Diğer taraftan oluculerin mekanı olmaktan çıkar güzel bir hareket.

• Alsatci taklacilarla daha cok muhabbet edip karsilasmak icin bahsi gecen sitelere gidebilirsiniz

• Valla etkisi 1 ay bile sürmez, şu keyfe kederci kekolardan kurtuluruz, belki bu sayede Türkiyedeki keyfe keder fiyat yükselten kekolar olmadan fiyatlar da düşer.
  • Keyfe keder ve citir hasar piyasasını derinden etkiler bu is

• yeni bir şey değilki bu kaç aydır paralı. satıldıktan sonra yılda 1 kez ücretsiz ilan verme hakkınız var.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.