Şimdi Ara

Sahibinden araç ifşa. ( İlanı kaldırmış ! ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
12.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahibinden'e artık yorum özelliği gelmesi lazım. Anca o zaman fiyatlar düşer. Kimse satış yapamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arabaya bu fiyat verilir mi kafayımı yediniz ya. Benzinli 1.2 bide 2014 model.

Başkan kia rio 2019 alırsın bu paraya haberin olsun otomatik benzin. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vieux12

Bu arabaya bu fiyat verilir mi kafayımı yediniz ya. Benzinli 1.2 bide 2014 model.

Başkan kia rio 2019 alırsın bu paraya haberin olsun otomatik benzin. :))
    Yakın zamanda fiyatlara bakmadın sanırım. 2016 model kia rio bu fiyatlarda şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: allen3nme

Yakın zamanda fiyatlara bakmadın sanırım. 2016 model kia rio bu fiyatlarda şuan

Alıntıları Göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-saglik-personelinden-temiz-sifir-ayarinda-785310424/detay Bi bakmanı öneririm dostum. :) attığın linktekindende ucuz. Yazık günah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vieux12

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-saglik-personelinden-temiz-sifir-ayarinda-785310424/detay Bi bakmanı öneririm dostum. :) attığın linktekindende ucuz. Yazık günah.

Alıntıları Göster
    Dostum ben otomatik bakıyorum. Senin yolladığım manuel. Manuellerde fiyatlar daha uygun. Otomatikler kadar yükselmemiş durumda.

• allen3nme A kullanıcısına yanıt
    Bütçen tam olarak nedir ?
  • Araç alınmayacak şehirler listesinde üst sıralara oynayan şehirlerden araba almaya gidilmez. Zaten ayarlı giderli konuşan adamdan hiç araba alınmaz.
    Arada tek tük düzgün satıcı çıkar onun haricinde %98i al satci tabir ettiğimiz ayaklı satıcılar.
    Mersin de merkez hariç diğer ilçeler yarı yarıya ıyidir. Merkezden araba alınmaz.
    Kayseri esnaf olarak iyi değildir, arada gerçekten iyi esnaflar var %70i araçtaki kusuru saklar. Ilcelerde araca hiç bakmazlar, masrafı gelince satarlar. Memur kesimi ıyidir sadece. Kalana %60 oran veririm. Satıcı genç ise %80 al sat yapıyor.
    Kahramanmaraş tamamen al sata dönmüş Kayseri misali. Ama masraflarımı karşılayacak misin farklı birşey çıkarsa dediğinizde söylüyorlar. Burada memur da çok al sat yapıyor. Yarı yarıya derim buraya, iyi konuşursanız üzmezler genelde.
    Konya'da kilometre düşürmek normal bir durumdur, kesinlikle kilometreye baktirin.
    Kendi tecrübelerime dayanarak yazılmıştır.

• Bende tecrübemi paylaşayım, izmir'den alırken kesinlikle parasını verip kurumsal bir eksper firmasına baktırın.

Küçük illerden araç alırken kesinlikle çok çok dikkat edin. Küçük illerde çoğu insanlar birbirini tanıdığı için orantılı olarak eksperin size satacak olan adamı tanıma ihtimali yüksektir.
  • Mersinden biri olarak araba ararken önyargı oluştu sayende.
  • Böyle çok satıcı var ama bunların alıcısı da var işte ne diyim berbat insanlar bunlar

ayrıca clio 2014 model 94 bin lira nedir bu yaz 130 a dizel otomatik leon falan bakıyoduk sıfır yine 100 bandında sıfır araçlar vardı clio ne ara bu fiyata çıktı
  • 94 bin tlyi bu araca verecek varsa versin zaten o herşeyi hak etmişdir yani açıp 0 larına baksın hiç olmazsa.
  • 92 bin liraya 2020 egea sıfır bayiden alsan daha mantıklı. Ha clio ha egea

• Oha bunlar 40 bin liraydı lan noluyo

• 33AT646
    33 AT 646
    33AT 646
    33 AT646

• quote:

Orijinalden alıntı: allen3nme

Herkes neden clio ya bu kadar verilir mi demiş ? Ben aracı baya inceledim. Farklı sitelerden satış fiyatlarına da baktım. Bu arada bu aracı 90 bin e bırakmıştı. Tabi masrafları ekleyince 100.000 tl ye geliyor gibi o ayrı :D

Şuan için ankaradan bir tane clio almayı düşünüyorum. 1.2 clio turbo icon paketli. hasar kaydı filan yok temiz araba. bakımı yeni yapılmış. Kış lastikleri ile beraber verecek. 94.000 tl ye. sizce iyi mi ? yoksa çok mu pahalı. Pahalı diyecek olan arkadaşlar bu fiyatlarda daha üstün bir araç önerebilirler mi ?
    dün otomatik 1.6 megane 3 sattım 64000tl ye.. 127000km ve 5500 hasar kayıtı vardı toplamda.. ve kuruş masrafı yoktu arabanın...

edit:bu arada expression paketti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaNKeSeNioR -- 17 Şubat 2020; 7:20:9 >
  • İşte bu yüzden gidip sıfır easy paket egea alan adama kızamıyorum arkadaşlar. Piyasa şerefsiz kaynıyor.
  • Siz yinede temiz bir 2. el dolu paket araçlara da bakın
  • ya 2014 benzinli clio, 50 binde, hem de 94 bin TL , bakımlı bile olsa gitmek için benzin içmiş olmanız lazım.
  • allen3nme A kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-otomatik-astra-j-cosmo-75000km-789737004/detay

İlan sahibini tanımıyorum. Bakınırken denk geldi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.