Şimdi Ara

Sağlıkçının Maaşı..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
0
Favori
18.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 135
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BalkanGöçmeniBirBey (46 mesaj) Ankaratıplı (34 mesaj) louse dream (11 mesaj) HawK95 (10 mesaj) Empirewashere (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (251 mesaj) Mobil (61 mesaj) Mini (13 mesaj)
  • @
131 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Sağlıkçının Maaşı..!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    657 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    avmevsimizamanı

[20 Nisan 2021 14:28:46 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

şimdide çalışsaydı atanırdı der bu çirkef tayfa...

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

Bence kendi kanaatim ülkede atıyorum 500 bin sağlıkçı var ülke toprakları metre kare cinsinden 500 bine bölünüp sağlık çalışanlarına verilmeli ayrıca her akşam sağlık çalışanları stresini atmak için vatandaş tokatlayabilmeli nedir ya bu sağlık çalışanlarının çektiği adamlar olması şuan ölüydük ölü itfaiye ve zabıtanın yapacağı işi sağlık çalışanlarına yaptırıp virüsle mücadele ettiriyorsunuz .

|
    |
    Alqu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj

sonuna kadar ciddiyim düzende çok ufak bir katkıları olup bu kadar sesi çıkan bir güruh olamaz. sürekli asgari ücreti arttırarak nereye varacaksınız orta kesimi kıyıyorsunuz.

|
    |
    nighttr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

sağlıkçıların duymak istemediği sözler  .

ben söyledim yemediğim linç kalmadı 

sağlıkçı duymasın aman memur duymasın öğretmen duymasın imam duymasın vekil duymasın ne yapalım gerçekleri söylemeyelim mi?

Özel sektöre geçsinler bakalım bir öğretmenlik bir sağlıkçılık özelde yapsınlar da görelim durumlarını

|
    |

• Yüzbaşı
    581 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

Bu mesaj silindi.

Anladım ironi olduğunu tepkim size değil kızım sana diyorum gelinim sen anla hesabı.

Özel sektördeki öğretmenler bunlar kadar ağlamıyor ilginçtir.

|
    |
  • Binbaşı
    1698 Mesaj

50-70 arası puanlarla atanana bu maaş çok bile hakikaten :D

|
    |
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

hocam doktorlar neyin kaymağını yiyomuş maaslarina bi bakin isterseniz
    |
    |
    MalıArapFaiktenAlıyoduk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    265 Mesaj

Aslında alım gücü olsa 4.000 çok iyi maaş birim olarak ama işte 5 lt yağın 85₺ olduğu 30'lu yumurtanın 13₺ den 25₺ ye çıktığı bir ülkede 4.000 yüksek bir değer ifade etmiyor maalesef. Kolay gelsin, elbet bu karanlık günler geçecek.

|
    |
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fc/3a/65/fc3a654f4c24cb84cf7c21d49c981753.jpeg&t=0&width=480&text=1

3 gün önce babamı göğüs hastalıkları servisine yatırdım. Çalıştığım hastane de yatıyor. Aynı zamanda burası covit servisi. Sabah verilen kahvaltı öğlen verilen yemeği çekmeyi unuttum keşke çekseydim. Nerdeyse boş tabak verilecek yazık günah ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj

Döner ile birlikte maaşını atan gördün mü ? Ayrıca mevzu doktorların maaşı değil, gelir adaletsizliği. Döner yukarıdan aşağı bölünmeye bir başlıyor alt kesime komik miktarlar ,20-30 TL gibi, kalıyor. Pandemi sürecinde ek ödemelerle birlikte asistan doktorlar herhalde bi b segment araba parası almıştır. Helali hoş olsun ama aşırı derecede bir dağılım adaletsizliği var. Ayrıca her konuda olduğu gibi bu konuda da yolsuzluklar ortaya çıktı. Görevli olmadığı halde kendini görevli gibi gösterip 27 bin TL almaya çalışan doktorları gördük haberlerde. Neyse olayın yönü çok değişiyor. Dediğim gibi mevzu paranın adaletsiz bölünmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MalıArapFaiktenAlıyoduk -- 20 Aralık 2020; 18:16:23 >
    |
    |
    healthbreaker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yorumları okumayacağım boş yazan dingiller olacaktır yine sinirimi bozmayayım durduk yere.

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Hemşirelerin maaşı 6kdan aşağı olmamalı, olacaksada işi bırakıp grev yapmalılar. Yada daha etkili bir şey.

• Teğmen
    241 Mesaj
    Asgari ücrete AZ diyen tipler, sağlıkçıların aldığı şu paraya ÇOK diyor. İşte bunların hangi partiye oy verdiğini ben söylemicem ama herkes bilecek :)
    |
    |

• Yapamıyorlar en ufak bir şeyde afet durumda vatana ihanetten açığa alınıyorlar.

|
    |
    hayben2121 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

sonuna kadar ciddiyim düzende çok ufak bir katkıları olup bu kadar sesi çıkan bir güruh olamaz. sürekli asgari ücreti arttırarak nereye varacaksınız orta kesimi kıyıyorsunuz.

keyfinden mi arttırıyorlar? bir kira 1300-1500 tl geriye kaldı 1000 tl yaşa yaşabiliyorsan? siz asgari alıyor musunu bilmem ama kendi maaşınızı düşürmeyi kabul ediyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighttr -- 20 Aralık 2020; 22:6:20 >
    |
    |
  • Yarbay
    2258 Mesaj

insanla uğraşmak zordur. her gün solitaire 'de level atlayan adama anlatamazsın

|
    |
  • Teğmen
    184 Mesaj
    Hemşireler akademik anlamda başarısız olanlar değil mi neden doktorlarla bir tutulsun ki. Üniversite sınavlarında doktorun aldığı puanın yarısını alıyor hemşire oluyor maaşının da yarısını alsa yeter

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
konkasör
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.