Şimdi Ara

Sağlık Ekibini Kovmak Şart Oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sezon başından beri hiç olmayan haftada 3-4 sakat oyuncumuz var. Çoğu zaman bu sayı 6-7 yi buluyor. Bu hafta cezalı barış ve kadro dışı sabriyide eklersek 10 tane eksiğimiz var. Bu 10 eksikten bir kadro kursak şampiyonluğa oynar. Şanssızlık desek, sadece bizmi bu şanssızlığı yaşıyoruz? Bence kulübün sağlık ekibini gözden geçirip gerekirse işlerine son verilmesi gerekir. Biraz komplo teorisi gibi olacak ama insanın aklına Aziz Yıldırım bizim takımın sağlık ekibiyle işbirliğimi yapıyor diye geliyor

• Bunu bende düşünüyorum.Bu kadar sakatlıklar geçmezmi bir takımda.Yanlış tedavi uyguluyorlar herhalde
  • fitik ameliyati olmus bir oyuncuda ne agrisi bunuda anlamiyorum ayhanin durumu.
    Okani gs beslemek icinmi geriye aldi nedir bu sakatligi ayagi kirilsa anliycam ama oda yok yaslilar evi mubarek takim.
    Hasan efendi sari kirmizi kartlar kadro disi kalmalar sakatlanmalar ayni sekilde.
    Lincona verilen guvencelerle saglam olsada oynamaz zaten nasil olsa hayatini garantiledik.

Haklisin Sağlık Ekibini Kovmak Şart gercekden adam gibi sakatligini basina aciklasinlar yok 1 hafta olmadi 15 gun dalga gecer gibi nedir bu ya ama okan ayhan linconl ve hasan konusunda suphelerim var oynamak icin caba sarfettiklerini yada oynamak istediklerini dusunmuyorum mantiklida gelmiyor biz fitik ameliyati olduk 4 5 gun icinde ise gidip calisdik zamaninda bunlar bence nasil olsa kazaniyoruz diye birazda isi yokusa suruyorlar buna eminim
  • sorun sağlık ekibinde mi??. bu futbolcular neden bu kadar çok sakatlanıyor. bence suçu birazda kallide aramak lazım.
  • Trainingleri Intensive yaptırmasın Kalli
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreee85

sorun sağlık ekibinde mi??. bu futbolcular neden bu kadar çok sakatlanıyor. bence suçu birazda kallide aramak lazım.

bende aynı görüşteyim takım tam idman yapmıyor bunu mehmet demirkolda söylüyor bu sakatlıklar idmansızlıktan
  • mehmet demirkol kim ya ?
    Kac takimi calistirmis hayatinda kimdir. Takimin hangi macta kondisyonu dusmus atip duruyor baskanlik yarisida var yakinda mali yapinin duzelmesi ile her baskan adayi kendi yakinlarina birsey yazdirip soyletiyor kondisyonu olmayan takim tempoyu ayarlayamaz sakatliklara gelince linderot mac ici sakatlandi, hakan balta mac ici sakatlandi, linconl macta, ayhan fitik ameliyati, okan tam bilmiyorum, nonda antrenmanda basinin uydurmasi cogu sey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.