Şimdi Ara

Sağlık Bakanlığı Covid Verilerine Güveniyor Musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 8 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 17
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 14
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Timeguard (1 mesaj) Leipold (1 mesaj) routemaster (1 mesaj) Guest-CAFE96FA5 (1 mesaj) rammusty (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Sağlık Bakanlığı Covid Verilerine Güveniyor Musunuz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

Sağlık Bakanlığı Covid Verilerine Güveniyor Musunuz?

(En Son Oy Tarihi: 26.6.2020)
Giriş
    410 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Güveniyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themontana -- 23 Haziran 2020; 0:56:59 >

|
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj
    [13 Kasım 2020 14:47:26 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Valla biz güvensek de güvenmesek de dünyanın geri kalanı güvenmiyor.

|
    |
    Çünkü sözler yerine kaba kuvvet kullanılabilse de; kelimeler kudretini hep koruyacaktır. Bu ülkede feci yanlışlar var. ZULÜM ve ADALETSİZLİK, MÜSAMAHASIZLIK ve BASKI. Bir zamanlar itiraz etme hakkınız vardı, düşünmek ve inandığınız şekilde ifade etmek. Şimdiyse düzene UYMAYA, BOYUN EĞMEYE mecbur eden bir SANSÜR VE GÖZETİM ALTINDASINIZ. Kimi suçlayacağız? Eğer suçluyu arıyorsanız aynaya bakmanız yeterli olacak. Savaş, terör, hastalıklar. Sizi sağduyundan yoksun bırakmak, akıl yürütemeyecek duruma sokmak için birleşmiş bir ton problem vardı. Korku, sizi bozguna uğrattı. Panik halinde, kendinizi başbakana teslim ettiniz. Düzenin sözünü verdi, barışın sözünü verdi ve karşılığında talep ettiği tek şey; sizin SESSİZ KALMANIZ, İTAATKAR OLMANIZ ve ONUN HER YAPTIĞINA RAZI OLMANIZDI
  • Yüzbaşı
    786 Mesaj

Benim guvenim %Mehter + %Beton = Kainat Liderligi kadar.

|
    |

Ecdelya ve sumoodii ile. Hello Taksim Dayı.
  • Yarbay
    10141 Mesaj

Neylerine güveniyoruz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 23 Haziran 2020; 1:4:52 >
    |
    |

500 yazıyorlardı tutuyorlar 1500 yazıyorlar, kafaları atıyor tutup 1 virgül kaydırıyorlar oluyor 50 işte... aylardır toplam yapılan test sayısı kaç onu söyleyin de konu kapansın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih_abi_81 -- 23 Haziran 2020; 1:11:29 >
    |
    |
    Sayılar azalınca inanmıyor kimse ancak sayılar artınca bak ben demiştim moduna giriyorlar. Valla ben net bir şey diyemiyorum her gün takip edip bir analiz çıkarmak için uğraşmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayıların doğruluğuna yanlışlığına bir şey diyemem. Çünkü elde yeterli veri yok. Bu veriler şeffaf olarak yayınlanmadıği için de güvenmiyorum.

|
    |

Tüik verilerinin işsizlik,enflasyon vs verilerine inandığım kadar inanıyorum.

"parti sempatizanı" üzerinden cevaplar isem hayır, Aksini iddia eden bir araştırma,tez olmaz ise evet. Genelde bu işler "sana göre","bana göre ", "içime sinmedi" argümanları ile cevaplanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from softwave -- 23 Haziran 2020; 1:2:50 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1538 Mesaj

Rusya'daki gibi ozel Laboratuarlarin test yapmasina izin verirler ve o rakamlari istatistiklere eklerler, o zaman rakamlar dogrudur derim. Bu hali ile yapilan test sayisi rezalet seviyede dusuk, haliyle kim Covid kim degil, kim ayakta atlatiyor kim belirti gostermeyen tasiyici Allah bilir.  

Rusya'da nufus 145,933,426 yapilan test 17,803,955 (% 12)
    Turkiye'de nufus 84,319,290 yapilan test 3,029,635 (%3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 24 Haziran 2020; 14:7:28 >
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Yarbay
    7867 Mesaj
    Net bir şekilde hayır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj

Sokaktaki görüntüler ile rakamlar arasında siyah ve beyaz kadar fark var.

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Radyo Dinle
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.