Şimdi Ara

1.80 Boy İçin En İdeal Kilo ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
50.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler boyum 1.80 kilom 76 sizce kilom boyum için tam ideal bir kilomu dahamı düşük olması lazım yoksa dahamı yüksek olması lazım cevaplarsanız sevinirim.

• 70
  • quote:

Orijinalden alıntı: |ReceP|

70 Az Degıl mı Lan :D

boy kilodan 10 birim fazla olmalı... eğer kilo boydan 10 birimden fazla ise aşırı kilolu diye tarif edilir :) 70 iyidir :)
  • 70 kilodayım ama zayıf gösteriyorum yine de. boy 1.80..

ne iş anlamadım
  • alakası yok boyun kilodan 10 birim az cok olmasından. 1.72 boyum var 72 kiloyum normalim ne zayıf ne kilolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alenderonn

alakası yok boyun kilodan 10 birim az cok olmasından. 1.72 boyum var 72 kiloyum normalim ne zayıf ne kilolu.

normal olduğunu tartışmıyoruz azizim. sağlık için ideal olanı tartışıyoruz. bende 1.80 ve 80 kiloyum ama spor yaparken yine de fazla olduğunu hissediyorum eski günlerime göre. yani "10" birim "boy" fazla ise idealdir "10" birim kilo fazla ise "kilolusun" demektir. umarım anlatabilmişimdir...
  • saçma saçma tartışmayın

size adam gösteriyim 1.80 95 kilo hepinizden zayıf.hala öğrenemediniz yağ oranı konusunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cs747

saçma saçma tartışmayın

size adam gösteriyim 1.80 95 kilo hepinizden zayıf.hala öğrenemediniz yağ oranı konusunu

bu konuya cevap vermek için adamlar foruma üye oluyor anlaşılan. yüzücünün , basketçinin , işçinin , memurun , esnafın... muhakkak her iş grubunun vücut yapısı birbirinden farklılık arz eder kas veya kemik yapısı konusunda. lakin standart budur. bağırsan da çağırsan da ağlasan da çatlasan da patlasan da budur arkadaş... adam 20 sene yüzmüş kas yapısından ötürü kilosu fazla olduğu halde göstermiyor cart curt bunları geçin. dersin bu ülkenin yarısı kurbağalamada rekor kırıyor... gökten yoruma bir elma düştü ama cevap vererek ben hata ediyorum asıl
  • cevaba bak hizaya gel.ayrıca sende yeni üye olmuşun

ben yağ oranı diyom.o diyo bana pokemonumun karnı aç

niye konuşuyom ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu_boun

quote:

Orijinalden alıntı: alenderonn

alakası yok boyun kilodan 10 birim az cok olmasından. 1.72 boyum var 72 kiloyum normalim ne zayıf ne kilolu.

normal olduğunu tartışmıyoruz azizim. sağlık için ideal olanı tartışıyoruz. bende 1.80 ve 80 kiloyum ama spor yaparken yine de fazla olduğunu hissediyorum eski günlerime göre. yani "10" birim "boy" fazla ise idealdir "10" birim kilo fazla ise "kilolusun" demektir. umarım anlatabilmişimdir...

bende sporla ugraşıyorm kac senedir. ama halen 4 kiloya yakın almayı düsünüyorum. 10 kilo zayıfladıgımı düsünemiyorum . öyle kafadan 10 birim asagı 10 birim yukarı denilmez. herkesin bünyesi farklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cs747

cevaba bak hizaya gel.ayrıca sende yeni üye olmuşun

ben yağ oranı diyom.o diyo bana pokemonumun karnı aç

niye konuşuyom ki

pokemonunu da al git o zaman
  • 76 Devam Et
  • Yağ oranı konusunda üstteki adam haklı dağılalım, kilo sadece yağa göre artış azalış göstermez kas ağırlığı kemik ağırlığı bir sürü başka etken var vücut yağı oranı %8-9-10 civarı olan bir kişi adonis yapacak kadar zayıftır, bunun için baya çalışmak gerek ama.. %30'a yaklaşan bir insansa kiloludur.
  • Kemik ve kalıbınla alakalı birşey. Benim boyum 1.80 ve 76 kiloyum. Ama sende kalıp yoksa aynı kilo ve boyda benden daha biçimsiz durabilirsin veya kalıplıysan aynı şey benim için geçerli olur.

Edit: Konu 2 senelikmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supremacy. -- 25 Şubat 2013; 23:18:37 >
  • 1.84 en son 60'tım galiba kilo aldırın bana
  • en az 69 en fazla 72 kilo olman idealdir.
  • ideal kilo hesaplama , ideal kilo , Zayıflama , Kilo Ver , Diyet erkansariyildiz.com

Aldığınız kilolar yüzünden sağlığınız etkileniyor mu?
    Bugüne kadar defalarca diyet yaptığınız halde ideal kilonuza ulaşamadınız mı?
    Her pazartesi diyete başlama kararı verip, daha sonraki pazartesilere mi öteliyorsunuz?
    Kilo verip, kısa sürede başladığınız kilodan daha fazlasına mı çıkıyorsunuz?
    Ortalıkta gezinen bütün diyet kitapları, diyet listeleri arasında ne yapacağını bilmez bir durumda mısınız?
    Vücudunuzdan hoşnutsuz musunuz?
    Aradığınız cevapların hepsi içinizde saklı.
    Belki de içinizdeki yanlış programlar sizin kilo vermenizi engelliyor.
    Şunu unutmayın siz tüm katmanlarınızla kilo vermek istemiyorsanız istediğiniz diyeti yapın, sonuca varmanız zorlaşacaktır ya da kısa sürede eski halinize döneceksiniz.
    Theta Healing işte tam bu alanda işin içine girerek sizi, vücudunuzun en ideal haline dönüşmesi için yeniden yapılandırıyor, bilinçaltınızın sizin amacınıza gitmenizi engelleyen yanlışlarını doğrulara çeviriyor, kilo vermeye giden yoldaki engelleri ortadan kaldırıyor.
    En güzeli de kilo verme odağıyla başladığınız süreç, hayatınızın tüm düzeylerinde değişimi sağlayarak ideal bir yaşama kavuşmanızı sağlıyor.
    İdeal Kilo, İdeal Yaşam.
    Dr Erkan Sarıyıldız eşliğinde bireysel olarak uygulanacak program neticesi bütün bunlara ulaşmanız mümkün.
    Bilgi almak isteyenler

Pozitif Platform 0216 467 70 22
    Site :www.erkansariyildiz.com

• kardeşim benim boyum 1.83 kilom 73 ve yaşım 17 biraz göbekli duruyorum ama senin için 70 iyi olur bence
  • İdeal Kilo - BMI BFI BSA hesaplama uygulaması

ideal kilonuzu hesaplayın cinsiyetinizi seçin
    Vucut Kitle Indeksinizi hesaplayın Yağsız Vucut Ağırlığınızı hesaplayın
    Kolayca Vucut Yüzey Alanınızı hesaplayın
    Vucut kütle Indeksi düşük,orta,fazla,obez,ciddi olmak üzere katagorilendilmektedir.
    Katagorinizi öğrenin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ZuuzbuGames.IdealWeight
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.