Şimdi Ara

Kırılan Dişe Post ve Kaplama Yapılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ben geçen aylarda üstte 15.numaralı kanal tedavili dişimi kırdım ve kırılan parçayı çektirdim dişin kalan kısmı dolgu ve kök ile sağlamca duruyordu kontrole üniversite hastanesine gittim ve kırılan yerin dibinin biraz ağrıdığını söyledim doktor kadın dolgunu söküp yenileyelim dedi ve iyice bakmadan söktü dolguyu yapmadı geçici dolgu koydu proteze yönlendiriyorum post core yapılacak dedi manyak devlet hastanelerini biliyorsunuz adamlar 1 2 güne ararız dediler 1.5 2 ay oldu sonra geçenlere dayanamadım özele gittim adamlar post yapılır dişinin kökü ve kanal tedavin sağlam dediler kaplamanı da yaparız dediler post core + kaplama 300 TL'ye anlaştık Gaziantep'teyim ben size şunu sormak istiyorum bu kırılan parça sızıntı yapıyor ve içi de boş sadece geçici dolgu var ben bunla idare mi etsem yoksa post core + kaplamayı yaptırsam mı kaplama ile de diş hiç kalmıyor bazı yaptıranlar da memnun değil gülümsediğimde hiç bir sorun yok gibi duruyor dişin iç taraftaki kısmı yok ama komple bilen birisi anlayan birisi lütfen cevap versin çok kötü durumdayım kırılan yerle yemek yiyemiyorum 1.5 aydır 80'den 72 kiloya düştüm yardım edin

• güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.