Şimdi Ara

Sağ farı değiştirsem sol far ile uyumsuzluk olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracım u led farı golf 7. Sağ fara bir işlem yaptırdıktan sonra far güzel slikonlanmadığı için içine su kaçıp kısa far ampülünü patlatma sorunu ile servise geldim. Serviste farın onarımı değil değişimini yapabileceklerini far beyninin uyumsuzluk yapacağından dolayı 2 farında değişmesi gerektiğini söyleyip 6500tl gibi bir tutar talep ettiler. Ben kabül etmedim. Acaba dışarıda ampülü değiştirtsem sonrasında düzgün slikonlatsam düzelir mi? Yoksa farklı bir sorun var mıdır farda? Varsa çıkma bir far veya sadace sağ farı dışarıdan alıp taktırsam, sağ far ile sol far arasında uyumsuzluktan bir sıkıntı olur mu? Bilen var mı acaba acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanayide iyi bi usta bul yapıştırt, millet 6500e araba alıyor.

• 100 TL ye far temizleme yapanlar var onlar zaten söküp yeniden silikonlama yapıyor. Onlara yaptırırsan en azından yine bir sorun yaşaman durumunda telafisini yaparlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be demekki soygun diye buna diyorlar

• bu 6500ü 'bazıları' veriyor ki bu fiyatları çekebiliyorlar
  • Bu gidişle yakında farı söküp arabayı değiştirmeyi teklif edebilirler.
  • Farları ikiz mi üretiyorlar! da ayrılamıyorlar mış?

• Farı söküp su altında inceleyin hocam zaten su aldığı yerden direk hava çıkarır orayı da siyah cam silikonu sıkın olsun bitsin 6500TL nedir servis çalışanlarının paranın nasıl kazanıldığıyla ilgili en ufak fikirleri yok sanırım.
  • Servisler kendi elleriyle sanayideki ustalara yonlendiriyor ayip ya gercekten gecen ariza kodu bulmaya grup volvoya gittim 228 lira para talep ettiler ayip gercekten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.