Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
184
Favori
164.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabın için teşekkür ederim. Bu durumda baseusın düşük kalitelerini mi satıyorlar diyorsun?

Amazona bir süredir bakıyorum. Bu tür bir kabloya denk gelmedim. Eğer denk gelirsen beni haberdar edersen sevinirim. İki ucu da type c arıyorum
  • Hypergear C.Digital 10.000 Mah Powerbank ₺39,90

Hypergear C.Digital 10.000 Mah Powerbank: Amazon.com.tr

---------

Hypergear Powerbank 12.000 Mah - Siyah ₺42,90

Hypergear Powerbank 12.000 Mah - Siyah: Amazon.com.tr

---------

Hypergear Powerbank 16.000 Mah, Siyah ₺49,90

Hypergear Powerbank 16.000 Mah, Siyah: Amazon.com.tr

• araçta kullanmak için mfi sertifikalı lightling kablo arıyorum. baseus kullanıyordum fark ettim ki şarj etmiyor arada birde kopma yaşatıyor. uzunluk sorun değil en az 50 cm olmak şartıyla 2 kablo buldum öneriniz var mıdır?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B017VTQXKS/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B084N1BM9L/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: kellezar

araçta kullanmak için mfi sertifikalı lightling kablo arıyorum. baseus kullanıyordum fark ettim ki şarj etmiyor arada birde kopma yaşatıyor. uzunluk sorun değil en az 50 cm olmak şartıyla 2 kablo buldum öneriniz var mıdır?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B017VTQXKS/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B084N1BM9L/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Baseus'larda mfi sertifikası olmadığından bir süre sonra sarj etmez.

Önerim bu 35 TL örgülü mfi sertifikalı ve Belkin.

Belkin Playa PMBK1002bt1MPBB Örgülü Lightning Kablo 1 Metre - Siyah: Amazon.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Baseus'larda mfi sertifikası olmadığından bir süre sonra sarj etmez.

Önerim bu 35 TL örgülü mfi sertifikalı ve Belkin.

Belkin Playa PMBK1002bt1MPBB Örgülü Lightning Kablo 1 Metre - Siyah: Amazon.com.tr

Alıntıları Göster

aynı kablonun type c olanını da buldum bunun için ne dersiniz çift telefon kullanıyorum işimden kaynaklı

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08VN67HXV/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• kellezar kullanıcısına yanıt

Lazımsa kaçırmayın hocam. Bu fiyata belkin bir daha bulunmaz.

• şu ana kadar kullandıklarımın arasında en iyisi aşağıda

https://www.trendyol.com/linksmart/lsm04-led-aydinlatmali-micro-usb-sarj-ve-data-kablosu-120-cm-p-49573376

hani rahatça söyleyeyim, hiç araştırmanıza gerek yok. bu ürün 100-120 tl üzerine kadar tokatlar. 9 aydır aktif anasını ağlattım ama hala hatası kusuru yok. öyle eskime yıpranma falan hiçbir şey yok.

• i11 için mfi lisanslı type c kablo ve ip adaptör bakıyorum. belkin kablo ve anker adaptör alacağım ama belkin kabloyu kötülemişler. ne önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokturkAlii

i11 için mfi lisanslı type c kablo ve ip adaptör bakıyorum. belkin kablo ve anker adaptör alacağım ama belkin kabloyu kötülemişler. ne önerirsiniz

Hocam ugreen ve spigen kullanıyorum biri ofiste diğeri evde ikisindende memnunum daha iyisi var mıdır bilemem

• kellezar kullanıcısına yanıt
    adaptör olarak ? bi de mfi lisansı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokturkAlii

i11 için mfi lisanslı type c kablo ve ip adaptör bakıyorum. belkin kablo ve anker adaptör alacağım ama belkin kabloyu kötülemişler. ne önerirsiniz

Hocam Belkin'in kalitesi tartışılmaz. Alın pişman olmazsınız. Kötüleyenler çakmasını aldıkları için kötülüyorlar. Belkin'in piyasa da bolca çakması var. Alacaksanız güvenilir bir yerden/satıcıdan alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neronidas -- 17 Nisan 2021; 14:2:1 >
  • quote:

Hypergear C.Digital 10.000 Mah Powerbank ₺39,90

Hypergear C.Digital 10.000 Mah Powerbank: Amazon.com.tr

---------

Hypergear Powerbank 12.000 Mah - Siyah ₺42,90

Hypergear Powerbank 12.000 Mah - Siyah: Amazon.com.tr

---------

Hypergear Powerbank 16.000 Mah, Siyah ₺49,90

Hypergear Powerbank 16.000 Mah, Siyah: Amazon.com.tr

Bu Hypergear powerbanklar kaliteli diyorsunuz yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Bu Hypergear powerbanklar kaliteli diyorsunuz yani?

Alıntıları Göster

Apple'ın da distribütörü olan Koç holding şirketi Bilkom Türkiye'ye getiriyor. Sizce kalitesiz fason şirket olsa Bilkom getirir mi? Hypergear Amerika Birleşik Devletleri şirketidir.

• quote:

Apple'ın da distribütörü olan Koç holding şirketi Bilkom Türkiye'ye getiriyor. Sizce kalitesiz fason şirket olsa Bilkom getirir mi? Hypergear Amerika Birleşik Devletleri şirketidir.

Alıntıları Göster

Hım. Mantık bu yani. Sizden rica ediyorum konuyu daha fazla sabote etmeyiniz. Hypergear en dandik ürünlerdendin hem powerbank hem sarj kategorisinde. Lütfen başka konuda önerin bu markayı,bu konuda yapmayın.

Bence Bilkom personelisiniz,kanıtlayamam ama başka sebebi olamaz. Bilkom evet,bir ağırlığı var,bir imajı var ama bu imajı kullanarak ucuz ürünler ile müşteri kafalamasına ben gelmiyorum.

Google kullanarak profilimi inceleyebilirsin, 12 yıldır mobil bölümde yazıyorum. 2.el telefon dükkanı da işletiyorum. Dükkanda Hypergear da satılıyor parası az olana satılması için. Yıllardır usb kablo ve powerbank söker yan dükkan komşum elektrik elektronik mühendisi arkadaşımla incelerim.

Rica ediyorum bana işimi öğretmeyin,ısrar etmeyin ve konunun amaç ve içerik çizgisini bozmayın.

Bu konuda Hypergear powerbank önerilmesi komedidir ve kaliteli powerbank arayanları yanıltmaktır.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Sizin mfi sertifikası olmayan baseusun belkinden iyi demeniz ne kadar anladığınızı gösteriyor. Başka da bir şey yazmayacağım. Hypergear'ı nasıl kalitesiz yaptın akıl işi değil. Hypergear'ı kullanmış biri olarak söylüyorum 1. sınıf markadır. Ekşi sözlük de falan araştırın. Kafadan sallamayın lütfen milleti yanlış yönlendirmeyin

• A101 Xiaomi redmi 20.000 fiyat 120 lira. İhtiyacı olan baksın. Ben aldım bir tane.
  • neronidas kullanıcısına yanıt

MFI sertifikasını kim veriyor para yedirilemeyen FDA mı? Geç kardeşim masalları. Ben bu forumda kimseye sahtekar demedim. Lütfen daha fazla burada pazarlama yapmayın. Hypergear gibi bir markayı burada 1. sınıf dediniz ya,bu sizi yeterince anlatır.

1.sınıf 10000 mah powerbank'ın 45 TL piyasası varsa bu çok çok büyük bir olaydır,baseus romoss anker powerbank işini bıraksın maske üretsinler belki para kazanırlar. 1.sınıf Hypergear bu markaların 4'de 1 fiyatına satıyor çünkü.

Sizin Bilkom çalışanı olduğunuz çok belli,konuyu açan benim ve bu konuda pazarlama yapmayınız. İlk mesajımda bu konuda önerilmesini istemediğim markalar arasında Hypergear da var. Buna rağmen öneremezsiniz. 1.sınıf powerbank asla o fiyatlara sa satılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

MFI sertifikasını kim veriyor para yedirilemeyen FDA mı? Geç kardeşim masalları. Ben bu forumda kimseye sahtekar demedim. Lütfen daha fazla burada pazarlama yapmayın. Hypergear gibi bir markayı burada 1. sınıf dediniz ya,bu sizi yeterince anlatır.

1.sınıf 10000 mah powerbank'ın 45 TL piyasası varsa bu çok çok büyük bir olaydır,baseus romoss anker powerbank işini bıraksın maske üretsinler belki para kazanırlar. 1.sınıf Hypergear bu markaların 4'de 1 fiyatına satıyor çünkü.

Sizin Bilkom çalışanı olduğunuz çok belli,konuyu açan benim ve bu konuda pazarlama yapmayınız. İlk mesajımda bu konuda önerilmesini istemediğim markalar arasında Hypergear da var. Buna rağmen öneremezsiniz. 1.sınıf powerbank asla o fiyatlara sa satılmaz.

Öve öve bitiremediğiniz Baseus'un 10000 mah powerbankını 36 liraya aldım SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) 

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

• arkadaşlar marka olarak anker önerirmisiniz powerbank de ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.