Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
185
Favori
164.623
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Peki bu ikisi arasında tercihiniz ne olurdu hocam? Fiyatları şu an yüksek ama düştüğü zamanlar denk gelirse hangisi ağır basar 20.000 mah'lik olarak?

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

Anker: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0886DRRZL/ref=ox_sc_saved_title_9?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

Energizer: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B088G7KN6W/ref=ox_sc_saved_title_10?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• portakal kullanıcısına yanıt

Hiçbiri fırsat değil. Bu aralar powerbanklarda fırsat yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugreen Type-C USB Data ve Şarj Kablosu Mavi, 25 Cm

(Özellikle çanta içi powerbanklarda kullanmak için kısa oluşu iyi)

Önerilen Satış Fiyatı: ₺21,90
    Büyük Fırsat: ₺17,00
    İndiriminiz: ₺4,90 (% 22)

BÜYÜK FIRSAT DEĞİL,ACELE İHTİYACI OLMAYAN ALMASIN. HIZLI SARJ DESTEKLER. USB 3.0 DEĞİLDİR. CİHAZINIZ DESTEKLEMİYORSA USB 3.O GEREKSİZ ZATEN.

Önerilen Satış Fiyatı: ₺21,90
    Büyük Fırsat: ₺17,00
    Kalan süre: 11 gün
    İndiriminiz: ₺4,90 (% 22)

https://www.amazon.com.tr/Ugreen-Type-C-Data-%C5%9Earj-Kablosu/dp/B082JNLLXR/ref=mp_s_a_1_318?dchild=1&qid=1617408679&refinements=p_4%3AUGREEN&s=electronics&sr=1-318

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 3 Nisan 2021; 8:5:1 >

• Fiyat/Performans açısından 1 metre ucuza bir sarj kablosu alayım diyenlere.

Ttec AlumiCable Micro USB 1m. Şarj Kablosu - Lacivert (2DK11L)

Önerilen Satış Fiyatı: ₺39,90
    Büyük Fırsat Fiyatı: ₺16,90
    Kalan süre: 1 gün
    İndiriminiz: ₺23,00 (% 58)

(Siyah,gümüş,altın renkleri var.)

https://www.amazon.com.tr/Ttec-2DK11A-%C5%9Earj-Data-Kablosu/dp/B07D3CPNT5/ref=zg_bs_12602031031_65?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=V66VK47ZX8PKTFG7AJK0&th=1

• POWERBANK İHTİYACI OLAN YADA KENARDA DURSUN DİYENLER KAÇIRMASIN.
    SIRADAN POWERBANKLAR İLE KARIŞTIRMAYIN. ÜST DÜZEY BİR ÜRÜN.
    BAYADIR TAKİBİMDEYDİ.
    ŞUAN 20000 REDMI XIAOMI 144 TL AMA TARTIŞMASIZ BUNU ALIN.

20 000 MAH OLARAK HANTAL BİR KASA DEĞİL. İÇİ DE DIŞI DA KALİTE.

OKUYUN,ARAŞTIRIN. DONANIM VE TEKNOLOJI OLARAK ÜST SEVİYE BİR POWERBANK.

Incore inPower 20000 mah PD QC 3.0 Gümüş Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Powerbank Power Delivery ve Quick Charge 3.0

https://www.amazon.com.tr/incore-inPower-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir-Powerbank-Delivery/dp/B07KGCGY77/ref=zg_bs_13710329031_8?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=EPW8RPVANC01XP6DTH3D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 8 Nisan 2021; 7:26:17 >

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Anker powercore select 140 liraya almıştım yakın bir zamanda. bu model ile kıyaslayınca ne gibi farklılıkları var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.riverteknoloji.com/trust-22693-3-u1-arada-sarj-ve-senk-kablosu-lightning-micro-usb-type-c-441-d.html

MFI lisanslı, 3 ü bir arada kablo. Ayrıca örgülü kablo kaliteli. Trust kaliteli bir marka Hollanda firması, üretim yeri Çin.
    https://www.riverteknoloji.com/trust-type-c-sarj-kablosu-siyah-1m-436-d.html

Type C 4,90
    https://www.riverteknoloji.com/trust-urban-flat-sarj-kablosu-apple-1m-siyah-438-d.html

Lightning 7,90 MFI lisanslı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistspary -- 9 Nisan 2021; 1:4:6 >

• realistspary kullanıcısına yanıt

Paylaşımınızı konumdan silermisiniz. Trust en dandik aksesuar markalarındandır. Hollandada,İsviçrede home ofis açıp Çin'den ürün getirip Türkiye'de satmak zor değil.

Konu ilk yazısında Trust ürünleri paylaşmayın önermeyin bu konuda yazmıştım. Konuda istesem hergün ürün paylaşırım ama sadece kaliteli ve gerçekten fırsat olanları paylaşıyorum.

Son günlerde forumda riverteknoloji firmasının satış linkleri çok paylaşılıyor.

• Ben de macbook air m1 için 90 derecelik type c kablo arıyorum. Şu ürün hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?
    Amazonda fiyat 51.40 kargo bedava

Ugreen 90 Derece Type-C to Type-C 60W Data ve Şarj Kablosu 1 Metrehttps://www.amazon.com.tr/dp/B07Z8Q447Q/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_CD30KB50AY7EH38V1PRD

Satıcı maxitekno. Kendi sitesinde 35.90 + 9.90 kargo
    https://www.maxitekno.com/ugreen-90-derece-type-c-to-type-c-60w-data-ve-sarj-kablosu?utm_source=ugreenturkiye&utm_medium=urunsayfası&utm_campaign=acıklama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ethan -- 9 Nisan 2021; 11:1:44 >

• ethan E kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Ugreen ve Baseus'un her modeli her ürünü de çok kaliteli değil ama Belkin'den açık ara kaliteli çok ürünü var. Belkin de çok çeşit yok zaten.

Belkin kalite konusunda nasıl yaklaşamaz baseus ve ugreen'e. Amerika şirketi Belkin ve Çin şirketleri Baseus ve Ugreen.

Arkadaşlar siz bilirsiniz ama ben bu konu sahibinin önerdiği hiç bir ürünü almam.

Adam konu açmış kaliteli kablo diye ama kaliteden bi haber.

• De Grado kullanıcısına yanıt

Artık şu firmaların ofisinin nerede olduğuna saplanmayın. Ürünün kalitesine bakın. Firmaların yıllar içinde uğradıkları değişimleri bilin. Geçmiş başarılı imajının arkasına saklanarak piyasaya ucuz maliyetli ürünler satan firmaların dalaveresi umrumda değil. Ben şuan ki üretim stratejine bakarım. Belkin'in şua Türkiye'deki özellikle kablo ürünleri kötü. Diğer kategorilerdeki ürünleri tartışılır. Lütfen şuraya gelip,eski alışkanlıklarınızın peşinden koşarak Belkin kablo powerbank TTec kablo powerbank önermeyin. Diğer konularda önerebilirsiniz. Geçmiş yıllardaki dünya global ekonomik krizlerinde hangi global firmalar kalite düşürdü maliyet düşürdü bilmeden takip etmeden saplantılardan kurtulamazsınız. Artık fason üretim aldı başını gidiyor. Dünyanın en bilinen güçlü markaları İstanbul'da 50 TL'ye ayakkabı ürettirip marka logo basıp 190 TL kampanya var diye satıyor,millet de marka diye atlıyor. Çünkü firmanın önceki yıllardaki imajına atlıyorlar. Firmalar da bunun farkında.

Belkin nerede üretiliyor bu arada onu da yazarmısınız? Buraya atın Made in USA yazısını bulursanız.

Sanıyorum Belkin satış bayisi olmalısınız ki İstanbul'da Belkin satış noktası çok vardır mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 9 Nisan 2021; 17:59:22 >

Ugreen.com.tr de alabileceğiniz sitelerde bu sitenin ismi verilmiş. Orijinaldir diye düşünüyorum. Benim istediğim iki ucu da 90 derece olan modeli. Bana sadece şarj için gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Artık şu firmaların ofisinin nerede olduğuna saplanmayın. Ürünün kalitesine bakın. Firmaların yıllar içinde uğradıkları değişimleri bilin. Geçmiş başarılı imajının arkasına saklanarak piyasaya ucuz maliyetli ürünler satan firmaların dalaveresi umrumda değil. Ben şuan ki üretim stratejine bakarım. Belkin'in şua Türkiye'deki özellikle kablo ürünleri kötü. Diğer kategorilerdeki ürünleri tartışılır. Lütfen şuraya gelip,eski alışkanlıklarınızın peşinden koşarak Belkin kablo powerbank TTec kablo powerbank önermeyin. Diğer konularda önerebilirsiniz. Geçmiş yıllardaki dünya global ekonomik krizlerinde hangi global firmalar kalite düşürdü maliyet düşürdü bilmeden takip etmeden saplantılardan kurtulamazsınız. Artık fason üretim aldı başını gidiyor. Dünyanın en bilinen güçlü markaları İstanbul'da 50 TL'ye ayakkabı ürettirip marka logo basıp 190 TL kampanya var diye satıyor,millet de marka diye atlıyor. Çünkü firmanın önceki yıllardaki imajına atlıyorlar. Firmalar da bunun farkında.

Belkin nerede üretiliyor bu arada onu da yazarmısınız? Buraya atın Made in USA yazısını bulursanız.

Sanıyorum Belkin satış bayisi olmalısınız ki İstanbul'da Belkin satış noktası çok vardır mesela.

Senin mantığa göre Iphone çinde üretiliyor diye Apple USA menşeili değil. Apple resmi satış sitesine gir Apple markadan çok Belkin var. Kalitesiz olsa Apple buna müsaade eder mi? Ugreen ve Baseus kalitesiz değil ama Belkin'in yanında bunlarına esamesi okunmaz.

• ANKER Powerbank fırsatları. Kırmızı olan bayana hediye olarak çok şık olabilir.
    Not: Dip fiyat değildir,ama ihtiyacı olan için fırsattır. Dolar yükselmedikçe her geçen yıl,önceki sezonların powerbank ürünlerinin fiyatlarının düştüğünü,düşeceğini bilin. Çünkü kullanılan teknoloji ve donanım her yıl gelişiyor. Buda önceki sezon ürünlerinde büyük indirimlere sebep oluyor.
    İhtiyaç yoksa alayım dursun fırsat kaçmasın denilecek fırsatlar değildir söyleyeyim. Şuan powerbank ihtiyacı olan ise 3-5 TL için riske girip beklemesin alsın.
    Powercore Select, Powercore Sense serisinin alt modelidir,bilmenizde yarar var.
    Anker powerbank konusunda iyidir,üst seviyedir.
    Her markada olduğu gibi ekonomik ürünleri de vardır,üst kalite pahalı ürünleri de.
    Buyrun tıklayın,seçin inceleyin.Dönüş yorumları en çok puan alanlardan.
    Hızlı sarj yapmıyor diyen var,yapıyor diyen var. Hızlı sarj yapmıyor diyenler dandik kablo kullananlar. Önce kablo hızlı sarj yapıyor mu emin olmalılar.

https://www.amazon.com.tr/s?k=anker+powerbank&rh=n%3A13710329031&sprefix=anker+&ref=nb_sb_ss_ts-doa-p_3_6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 10 Nisan 2021; 9:2:38 >

• Sizin aldığınızda Type-C girişi mi var,Micro UsB girişi mi? Sanırım şuan 119 TL 20000 mah olan ürün olmalı?

Şuna çift çıkış koyuyorsun,çift giriş de koy dimi. Voltaj koruması,pil dolduğunda durması iyi özellikler ama işte hem micro usb hem usb-c girişi lazım işte. Çünkü hala micro usb kablo dolu evimiz. Usb-C o an olmazsa tak micro usb ile dolsun geç dolsa da.

evet sadece micro usb girişi var ama hızlı dolum yapıyor ondan memnunum. benim 139 a aldığım şuan 119 tl. birde 126 lira olan var onun farkı nedir aynı model değiller mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.