Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.533
Cevap
184
Favori
165.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
Giriş

Anker powerbank ürünlerini Avantajix üzerinden satın alarak para iadesi alabilirsiniz.

https://www.avantajix.com/tr/anker
  • Avantajixx A kullanıcısına yanıt

Aldığım ürünün neyine iade alayım, çok saçma bir cümle kurmuşsunuz.

• tekst79 T kullanıcısına yanıt

A101 Hadi iadesi gibi sanırım. Ödediğinin %10`u iade ama bir alışverişte en fazla 20 TL para iadesi alabilirsin gibi bir uygulamadır. Forumda avantajix bir ara gazlandı bir ara iflas etti ödemeleri yapmıyor kampanya yok artık yazıldı.

Forumun sponsorluk anlaşması varsa,tanıtım anlaşması varsa başımızın üstündedir,şikayetim olamaz. Burası gelir olmadan dönmez,tabi ki az da olsa reklam ortamı olur.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkür ederim 🙏

• tekst79 T kullanıcısına yanıt
    avantajix ne olduğunu bilmeyen vatandaş

onun referansıyla anlaşmalı olduğu sitelerden alışveriş yaparsan, sana para iadesi yapıyor.
  • Şok markette şu ürün 29 tl iade ile 130 tl, ayrıca akbil ile alırsanız, akbil kampanyaları oluyor (nays %20 mesela), 100 tl 'ye gelir.
    20w 3a
    SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)
  • Arkadaşlar merhaba, Sarj kablosu ve aletine ihtiyacım var. Samsunglar çok aşırı pahalı. F/p ürünü ve en azm 25 w olan önerilerinize açığım.

• arkadaşlar iphone 11 kullanıyorum ve bin tl civarında powerbank tavsiyesine ihtiyacım var

• Varta energy vs Fast energy serileri arasında çok büyük fark var mı? eğer var ise fast energy alacağım

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)
    SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)trendyol.com
    Varta Fast Energy 15000 Power Bank Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/varta/fast-energy-15000-power-bank-p-198932369
  • Merhaba herkese iyi günler dilerim.

İphone 15 ile aynı anda 11 kullanıyorum.

Biliyosunuz ki 11 de kablolar lightning 15 type c oldu.

Benim problemin bir sürü kaliteli kablolarım var anker belkin vb bunları da 15 de kullanmak istiyorum lightning to type c dönüştürücü kullanan tavsiyesi olan var mı ?

Birde hem type c ve lightning bir arada kullanabileceğim (ayrı zamanlarda sarj) tek bir kablo tavsiyesi olan var mı?

Teşekkürler
  • guzel kablosuz sarj aleti firsati yok mu?surekli kablo aramaktan biktim. telefon, kulaklik, saat hepsi sarj olur herhalde su yuvarlak olanlardan.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.