Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
184
Favori
164.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yagmur2780

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07RLXYFZW/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1
    Alınır mı sizce ? Şarj başlığı orginal ama kablo orginal olmadığı için yavaş şarj ediyor iş görür mü sizce bu?

9.90,a almadığınız hata.

şimdiye kadar 15 adet civarı almışımdır. 4 tane type-c diğerleri micro usb

eşe dosta verdim .şikayetci olan yok.herkes memnun

• display port kablosu önerisi alabilirm

• Elimden geldiğince link + açıklama içeren resim şeklinde kampanya/indirim/fırsatları duyuracağım. İlk sayfadaki ilk yazıyı da aynı doğrultuda düzenleyeceğim.

https://www.amazon.com.tr/Ugreen-60123-%C5%9Earj-Data-Kablosu-Beyaz/dp/B082JRRMJ6/ref=zg_bs_12602031031_71?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=QNNZQ57FMYDY30MDB7MB

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

Metre kısaldıkça fiyat düşüyor. Daha kısaların fiyatı daha uygun. Eğer fiyatı az fazla olabilir ama kaliteli olsun,veri kaybı olmasın diyorsanız mavi renkli kablo altın renkli uçlu olan var,onu öneririm ama onda 2 metre yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 6 Aralık 2020; 8:50:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

Beyaz modeli de mevcut. İhtiyacı olanlar değerlendirsin. Bunun, akım dijital göstergeli olanı da vardı sanırım,onun fiyatını araştıracaktım ama bulamadım. Bilenler varsa linki verilirse takip edeceğim.

https://www.amazon.com.tr/Baseus-CCFS-R02-Speed-Seyahat-%C5%9Earj%C4%B1/dp/B00ESDINA4/ref=gp_aw_ybh_a_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=FP0S7NERJB7GWJ82J587&th=1

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 150 ye tamamlayıp çekle alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiagraM

Teşekkürler hocam 150 ye tamamlayıp çekle alayım.

Satıcı amazon değil çek geçmiyebilir bu yüzden

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Evet bende şimdi editleyecktim mesajı. Amazon satıyorsa bekleyeceğim satmıyorsa diğer sitelerden bakarım artık.
  • Samsung telefonun şarj aletinde 5volt,1 amper yazıyor.Upgreen 1 metre mikro usb kablo yanına başlık olarak hangisini almalıyım.Aynı değerleri yazan başlık mı olmalı yoksa 5V,2A yazanda olur mu.Ne fark var aralarında.

• Şu powerbank'i kullanan var mı?

Varsa yorumları nedir?

2 adet powerbank alacağım, birisi Xiaomi'nin standart 10.000 mAh olanı bir de bunu almayı düşünüyorum düşünceleriniz nedir? İki cihaz 30 lira indirimle beraber uygun fiyata geliyor.

Realme 10000 Mah Powerbank 2, Siyah (Realme Türkiye Garantili)

https://www.amazon.com.tr/Realme-10000-Powerbank-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B089NYX7NN/

• gokhan1964 G kullanıcısına yanıt

Farklı değerlerde olması telefona zarar vermez ama kablo hızlı sarja uygunsa adaptörü de hızlı sarj özellikli alınız. Safeguard yani telefon dolunca akımı durduran özellikli olmasına dikkat ediniz adaptörlerin. Son baseus ve ugreen modelleri zaten safeguard. Bu durum önemli,uyduruk,merdiven altı sarj adaptörü ve kabloları kullanmayın. Sarja takar gider yatar uyursunuz,yangın bile çıkar. Mesela orjinal olmayan batarya ve merdiven altı sarj aletleri bir araya gelince kötü durumlar yaşanma ihtimali yüksek. Telefon üst seviye orjinal telefon,batarya orjinal batarya olsa bile sarj aletleri merdiven altı uyduruk ürünler ise telefon da zarar görür batarya da.

• Senin paylaştığın ugreen kablonun beyazını alacağım.Telefon da Samsung Grand Prime eski yani.GM nin 5V,1A yazanı da var.5V,2A olan gereksizse aynı markanın 5V,1A olanını alayım daha ucuz çünkü.

• EknCn kullanıcısına yanıt

Xiaomi'nin 10.000 olan powerbank tavsiye etmiyorum. Hızlı şarj özelliği var yazıyordu ama yok. Geri yollamaya falan üşendim, bi köşeye atacağım, 20 binlik sağlam birşey bakıyorum bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Şu powerbank'i kullanan var mı?

Varsa yorumları nedir?

2 adet powerbank alacağım, birisi Xiaomi'nin standart 10.000 mAh olanı bir de bunu almayı düşünüyorum düşünceleriniz nedir? İki cihaz 30 lira indirimle beraber uygun fiyata geliyor.

Realme 10000 Mah Powerbank 2, Siyah (Realme Türkiye Garantili)

https://www.amazon.com.tr/Realme-10000-Powerbank-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B089NYX7NN/

Xiaomi Powerbank düşünüyorsanız şunlara bir bakın inceleyin öyle karar verin derim. Yanınızda taşıyacaksanız büyüklük sıkıntı olmayacaksa 10000 değil,20000 düşünün almışken. Verdiğim linktekinin memnuniyet yorumları hem amazonda hem hepsiburadada oldukça fazla. Tabi 250-350 TL bandındaki kaliteli slim 20000 mah Baseus,RavPower,Romoss,GP,Mophie kalitesinde tabiki değildir. Fiyat/Performans ürünü.

Buyrun inceleyip karar vermenizi istediğim Xiaomi 20000 mAh Powerbank

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Redmi-20000-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir-Cihaz%C4%B1/dp/B081K8D371/ref=zg_bs_13710329031_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=6NFMBS0KW073DSGFXPBT

Satıcı Amazon.com.tr

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

• Aslında bana 2 tane 10.000 mAh lazım, fiyat/performans olarak bahsettiğiniz ürün çok ideal aslında.

Ama benim cebime koyabilmem, ağırlık olmaması lazım ki bu ürün 400 gram.

İki tane almamdaki amaçta olurda birisini şarj etmeye vaktim olmaz diğeri yedekte dursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1964

Senin paylaştığın ugreen kablonun beyazını alacağım.Telefon da Samsung Grand Prime eski yani.GM nin 5V,1A yazanı da var.5V,2A olan gereksizse aynı markanın 5V,1A olanını alayım daha ucuz çünkü.

Sanırım Samsung Grand Prime hızlı sarj özellikli değil. Klasik alın,masrafa gerek yok ama ilerde hızlı sarjlı telefon alabilirim diyorsanız almışken 3-4 TL fazla verip hızlı sarjlı alın. Powerbank ihtiyacı varsa araya powerbank da sokup uygulamadan alışveriş yapıp AmazonApp kodu ile 150 TL üstüne 30 TL indirim kullanın. Dexim,Hypergear gibi powerbanklardan almayın sakın. Baseus'un 70 TL altına satılan 10000 mah powerbankları da vasat bilginiz olsun. Az önce diğer arkadaşa yazdığım Xiaomi 20000 mah 118 TL olumlu yorumları fazla.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz ürün bu değil mi?

Xiaomi 10000 mAh 2S (Versiyon 3) Taşınabilir Şarj Cihazı(Resmi Distribütör Garantili)

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07D59MQFF/

Bende arkadaşın tavsiyesiyle almayı düşünüyordum, yıllarca kullanıp hiç sorun yaşamamış ve yorumlarda hep bu şekilde.

Hızlı şarjı gözümün önünde aktif etmişti acaba telefon fark ediyor mu?

Aceleniz yoksa 2 hafta bekleyin,gözünüz forumda olsun. Cep ve çantada taşınacaksa daha slim özellikli bir powerbank olmalı. Xiaomi powerbanklar kaba diye biliyorum. Telefonunuz üst düzey değilse 60 TL bandında 10000 mah Baseus Gentleman da olabilir. İnce ve hafif ama pilleri tabiki çok kaliteli değil. Pil kalitesi arttıkça fiyat artıyor malum. Romoss,GP,VARTA,RAVPOWER markaları bu yüzden pahalı.

Benim aldığım bu değildi hocam, sayfaya baktım 15w hızlı şarj var diyor ama biraz pahalı sanki. 20 binlik xiaomi var 118 lira şuan. Yukarıda da arkadaş link vermiş zaten. Ondan da almıştım gayet sağlam bir ürün.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.