Şimdi Ara

Sadece akşamları yemek yiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çalışırken aklıma kahvaltı yapmak bile gelmiyor, kahve içince iştahım iyice kapanıyor. Sadece akşamları eve döndüğümde acıktığımı hissedip hafif şeyler tüketiyorum.

Garip olan şu ki gün içinde enerjim hiç eksilmiyor, bitkin düşmüyorum. İşbu durum yaklaşık üç aydır bu şekilde. Sizce bende bir problem mi var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• IF yapıyorsun. kilonun gidişatından memnunsan, tek öğününde dengeli besleniyorsan sorun yok. Ama diyetin her akşam makarna ise sorun büyük.
  • xentios kullanıcısına yanıt
    Yok canım. Makarna, sebze, baklagil ve meyve döngüsündeyim.

Geçen sene 105 kiloyu görmüştüm. Askerden döndüğümde 77 kiloydum, şu an ise 64 kiloyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAIZEN -- 8 Kasım 2019; 8:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAIZEN

Yok canım. Makarna, sebze, baklagil ve meyve döngüsündeyim.

Geçen sene 105 kiloyu görmüştüm. Askerden döndüğümde 77 kiloydum, şu an ise 64 kiloyum.
    Kilonu takip et. Aşırı zayıflıkta iyi değil. Boyuna göre, kas durumuna göre ideal bir alt limit koy onun altına düşme.

Lafımı tersten anlayıp 200 kilo olma geri O kadar kilo vermişsin kolay değil tebrik ederim.
  • xentios kullanıcısına yanıt
    Sağol. Şöyle bir durum var ki vücut kıtlık moduna girdiği için aldığım besin yağlı veya şekerli olduğunda direkt olarak kilo olarak dönüyor. Düzenli beslenmeye döndüğümde 70 kiloya çıkacağımdan eminim.

• sağlıklı bir şey değil ki bu. yetersiz beslenme olur sağlıklı yesen bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostweb

sağlıklı bir şey değil ki bu. yetersiz beslenme olur sağlıklı yesen bile.
    If yapan çok kişi var. Vücudunuzda anormal bir durum yoksa , kilonuz doğru yönde ilerliyorsa sorun yok bu beslenmede.

Ama işte bunları tersinden anlayan çok kişi var.

Yabancı bir kadın hamilelik sonrası(süt üretimi açısından önemli) keto diyeti yapıyor , üstüne birde haberi olmadığı bir tümor varmış pankreasta. Her sabah bayılıyor sonuç olarak ama inatla gidip ketoyada devam etmeye çalışıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.