Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
238
Favori
623.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu an böyle,varsa bir önerin söyle uygulayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Şu an bunun gibi saçım. Biraz daha uzatmayı düşünüyorum.

Keşke böyle bir saça sahip olsaaam
  • Uzundu, kestirdim yaklaşık 2 ay önce. Uzunken insana 3-4 yaş katıyo ya ben bunu anladım. Ya da sadece beni büyük gösteriyo bilmiyorum.
  • Uzatanlar (baya uzatanlardan bahsediyorum, beline kadar falan) yanları ve arkaları kazıtıyor mu? Bikaç kişide gördüm hoşuma gitti. Ama korkuyorum bende güzel durmaz diye. Siz ne dersiniz?

Birde bu işlemin özel bi adı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darth hede -- 14 Temmuz 2011; 0:42:49 >
  • Gözlüklülere pek yakışmıyor gördüğüm kadarıyla.Sanki bilgisayarcı gibi duruyorlar hepsi(aynştaynlar)
  • Benim saçlarım böyle çok kabarıyor

• Bırak o kendi uzar.
  • Benim de saçlarım düz ve ince sanırım. Ayrıca yağlandığı için her gün yıkıyorum. Haliyle biraz kabarıyor ve peruk gibi oluyor:

Ellerimle önleri biraz dalgalı gibi göstermek için karıştırıyorum. Rüzgarda ya da headbang yaptığımda saçlarımın önü yine dümdüz oluyor. Çok komik duruyor.
    Öneriniz neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RideMyRocket -- 14 Temmuz 2011; 12:23:52 >
  • saçlarım 5-6 yıldır kıçımda, sal gitsin ne kremi bakımı :D ( 7-10 cm arası illet bi boy var. saç bile kabul etmekle etmemek arasında kalıyor. toplasan toplanmaz. salsan sallanmaz. şekil versen şekil almaz. bu evreyi atlattın mı gerisi kolay)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Uzundu, kestirdim yaklaşık 2 ay önce. Uzunken insana 3-4 yaş katıyo ya ben bunu anladım. Ya da sadece beni büyük gösteriyo bilmiyorum.

kuaför paran varsa olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

Şu an bunun gibi saçım. Biraz daha uzatmayı düşünüyorum.

Bende saçı böyle yapmak istiyorum 2 aydır saçı kestirmedim sadece 1 kere aramakas attırdım ne kadardaha beklemem lazım saçın böyle olması için ?
  • Bende uzatıyorum ama şekil falan yok es es dizisinde bı herif vardı onun gibi olsun istiyorum ama iyi bı kuaföre ihtiyacım var oda burda yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 5 aydır uzatıyordum.salı günü dedimki berbere gideyim uçlarını aldırayım.Adam bi kesti,kısacık kaldı

kaç gündür kendimi çok kötü hissediyorum ya o kadar uzatmıştım
  • http://www.uzmantv.com/erkekler-saclarini-uzatirken-kotu-gorunmemesi-icin-neler-yapabilir bu video da bişeyler anlatmış ama ne doğrumu sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (__kasva__) -- 14 Temmuz 2011; 14:42:06 >
  • Yağlı saçlara sahip arkadaşlara tavsiyem kil maskesi ve kil sabunu.. Haftada en az 1 en fazla 2 defa kil maskesi yapın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.O.Y.A.N

Bırak o kendi uzar.

+1903

aynen, bırakın o kendisi uzar. 6 ay hiç kestirmedim, ama yaz gelince çok sıktı. 1 ay önce falan kestirdim, şimdi fazla belli olmuyo ama eylül ekimde yine uzun görünür eminim.
  • bulunmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: (__kasva__)

http://www.uzmantv.com/erkekler-saclarini-uzatirken-kotu-gorunmemesi-icin-neler-yapabilir bu video da bişeyler anlatmış ama ne doğrumu sizce

şu videoda bi herif var alnı açık yanlara doğru ayırmış saçları bu şekil nasıl yapabilirim ya ?
  • jack sparrow u kuaförlük yaparken görmüşler ahada kanıtı
    http://www.uzmantv.com/kazitilmis-sac-hangi-erkeklerde-iyi-durur
  • Mesajım bulunsun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.