Şimdi Ara

Saç traşı olmuş 20 lira (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
0
Favori
11.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 40 veriyorum neresi 20 ye kesiyormuş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 senedir kendim traş oluyorum, ilk 2 makinem bozuldu, tamirle uğraşmadan yenisini aldım. sıra bekleme derdim yok, hijyenik ve en önemlisi canım ne zaman isterse o zaman oluyorum. he bir de koluma dayayan berber yok.
  • 4 numarayla saça dalıyorum. Yılda ufak hesap ile 5 kere kuaföre gitsem 100-150 lira arasında masraftan kurtuluyorum. Tabi ki sakal tıraşı için giderseniz çok dahab yüksek. Makinem ile onu da hallediyorum sıfır risk hastalık uğraşmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Gürsu mah. Mehmet, fener mah. fenomen. Biri iş yerimde ki, diğeri evimin orada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Berber şevket kesiyor hocam
    Yoksa sen şu ana cadde üzerinde havalı duran ve genelde calisanlarin tek tip elbise giydigi
    Randevu sistemi ile gidilen ve trastan 50 lira ücret alinan adı da kuaför olan dukkanlara mi gidiyorsun?

Alıntıları Göster
    Yok. Bende senelerin kuaförü olan Ahmet abiye gidiyorum. Genelde benim yaşımdakiler gitmez. (23 yaş.)

Dışarıdan gören dayı kuaförü der ama adam işinin uzmanı. 40 TL veriyorum. Saç,sakal,yıkama. 20 TL çok az geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    O da ne yav kardeşim bizim berber de 25 versen yetiyor dedi. Kız arkadaşıma öğretiyorum, şimdilik enseleri almayı biliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.ayan52

Kendi traşını kendin yapacaksın başka çare kalmadı çünkü fiyatlar gerçekten yüksek artı yıkamak içinde ücret veriyorsun eskiden bu bari yoktu elim yatkın şükür ki şimdilik kendim traş oluyorum özel günler hariç.Paradan ziyade çoğu berber sizin istediğiniz ğibi değil standart kendi alışkın olduğu traşı yapıyor üstüne sıra beklemek çok sıkıcı tam sıra bana geldi diyorsun biri kapıdan girip yaa bro çağırdın geldim sıra benim demi diyor.
    Ben 2 senedir öyle yapiyorum. Bir tane fakir marka 100 tl saç kesme makinasi aldim. verdim hanıma, başla. cihaz halen saglam. Haa! işin gerçeği ben berberde saç traşı olurken sinir oluyorum. 1 saat kirp, kirp, kirp orayla burayla ugrasiyor diye. tabii butçeyede fevkalade faydasi oluyor.

• kaç para verirsem vereyim berberde saç yıkatmam. adamlarda o kadar müşteriye yetecek bir steril havlu stoğu yok. kurutup kurutup başkasına kullanıyor. abuk subuk bişey kapmaman imkansız. traştan sonra akşam eve gidince duşumu alırım.

• son 6 yılda falan 3 kere gitmişimdir berbere
  • 2.5 yildir kendim kesiyorum.

Sacim sık ve gür ve dalgalidir. Uzamasindan nefret ederim. Tipsizlestirir beni. 10 gunde bir kuafore gitmekten de gina geldi. Masrafi da cabasi cunku adam akilli bi kuafore gittigimde o zamanlar bile 30 tl den asagi almiyordu. Simdi 50 olmuslardir. Ayda 150 tl para demek bu cok ciddi bir rakam bence. Her ay 2 kilo baklava yersin o paraya.

Makineyi 100 liraya aldim, aynasi makasi ivir ziviri 50 tl de onlar butun masraf 150 tl ye 2.5 yildir. Basta cok kotu keserdim, 6 ay oyle gitti. Su an ayna bile kullanmiyorum ve on numara tras 50 tl.versem kuafor bunu yapamaz bana kendim.sifir risk 20 dk da on numara istedigim sekli yapiyorum. Makas kullanmayi da ogrendim. Makine kullanmayi da

• quote:

Orijinalden alıntı: prostart

7 TLye oluyorum yıkamayla beraber 10TL
    Saç traşı olmuş 20 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: bio technolog

valla nerde o eski 20 liralar 50 liraya traş oluyoruz randevusuz gitsen almıyor bile.
    il neresi hocam
    Gel seni sevket ustayla tanistirayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 İse iyi yani 40 liraya kestiriyorum

• 20 lira bedava genelde 30-50 tl arası

• 20 liraysa öp başına koy. Bizim semt orta direk semti olduğu halde 30-35 den aşağı bulunmuyor berber. Benim berber 6-7 senelik berberim, 25 e tras ediyor ona gidiyorum en ucuz o diye. Ama hijyen sıfır tabi :)

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Hocam en önemlisi o dayama olayı zaten. Parasında değiliz yani

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.