Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saç ektirenlere milyon tane şey söylemek istiyorum çünkü hepsi aynı zeka seviyesine sahip ne demek istiyorsun diye sorarsan adamın kafasında saç yok saç ektiriyor yine saçlarını kıp kısa kestiriyor sanki hiç yokmuş gibi bu insanların cidden zekasında problem var saç ektiriyorsan uzatacaksin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kaç paraya yaptırıyorsunuz bunu. 15-20k ya halloluyor mu. Norwood 2 gibiyim

• eskiden dertten tasadan saçlarımız ağarırdı, şimdi bu ekonomide kelliğe doğru gidiyorSAÇ EKİMİ SONUÇLARI 

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI 

• İstanbulda önerebileceğiniz ekim merkezleri var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saç ektirseydik iyiydi onunda fiyatı artmıştır şimdi

• DHgunner kullanıcısına yanıt

Fiyatları nedir hocam

• Arkadaşlar lütfen şu soruma ektiren cevap versin. Saci baska yerden alip dökülen yere ekiyorlarya. Baska yerden alirken sabitmi alıyorlar yoksa daginikmi. Birde alinan yerde bir daha saç bitiyormu?

• Valla benim kafa da kel düşünmüyorum ektirmeyi birisi ektirmis kırıkkale de 5bin kök 18 bin tl diyordu ve sadece alnının ustunu kapatabilmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekol71 -- 2 Haziran 2023; 19:37:3 >
  • ekol71 kullanıcısına yanıt

Amma meşhur oldu ektirme işi avm de sürekli kafa bandajlı adama rastlıyorum

• SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

burada ektiren oldumu 12 bine sınır nımınır yok prp dede

bir cok hastanenin adını kullanıp 18 25 bin isteyenlere yaptırmaktansa uyguna 2 kere yaptırmak daha mantıklı geliyor bana

• koryana kullanıcısına yanıt

bizim arkadaş ektirdi alınan yerde saç çıkmıyor. sabit almaması lazım ki ensende cam patlamış trafik kazası geçirmiş gibi bir ensen olmasın. o yüzden gideceğiniz yer paradan ziyade sizi düşünmeli bu saç adam olmaz kardeşim diyebilmeli yok 2 seansta ekeriz yok sakalla destekleriz derse oldurmaya çalışırsa bence saçın yetmiyor demektir tamam önden bir profil değişir yine belki güzel olur ama arkadan kafan iyi gözükmez. yapanlar enseyi 1 2 numara tutar üstü uzunlarsa daha güzel duruyorlar hepsi eşit tutarsa ensende zoraki almışlarsa bence çok belli oluyor yolunmuş gibi oluyor . tabi yerde önemli adam var 5 10bine yapıyor adam var hastane gibi 40 50bine yapıyor. adamın yaptığı işçilik çok fark ediyor

• Yaklaşık 8 yıldır saç ekimini araştırıyorum ama ektirmiyorum çünkü; saç ekiminden çok verilen ilaçlar saçın çıkmasını sağlıyor, fakat bu ilaçlar saçların dökülmesini sağlayan erkeklik hormonunu baskılıyor. saçı kurtarıyorsunuz fakat bu sefer libido düşüyor.. sertleşme sorunu başlıyor falan filan...

Eğer ilaçsız eken bir yer varsa ve saçlar çıkıyorsa o zaman ektirmeyi düşünebilirim.

• ARKADAŞLAR SAÇ EKTİRMEK İÇİN EN UYGUN YAŞ KAÇTIR?

• 35 yaş üstü.

• kızgın boğa K kullanıcısına yanıt

Yaş değilde dökülmenin en az olduğu zaman ektirmek daha mantıklı bence. Hele hele yoğun dökülme döneminde ektirmek çok saçma olur. Birde kışın ektirmeyi öneririm. Çünkü kışın ektirirsen yazın saçlı dolaşırsın yazın ektirirsen hem o halde yazın berbat olur hemde kışın saç çıkmaya başlar.

• ugrelll kullanıcısına yanıt
    Çok doğru ekilen yerden çok donör önemli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Seboreik Dermatit 1 senede saçlarımı elime verdi. Piyasadaki herkes kasap, hemen yat ekeceğiz diyorlar. Bu hastalığı geçirmiş olan var mı

• TitanDemon kullanıcısına yanıt
    Hangi ilaçlarmış hocam onlar ? Saç ekiminden önce ilaç verilmez,ekim esnasında lokal anestezi yapılır,ekim sonrasında da ağrı kesici verilir ,isteyene prp yapılır,hangi ilaçlarmış bu saydıklarını yapan ? Nasıl kulaktan dolma saçma bilgiler hocam bunlar :))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sen ne anlatıyon be abla , gözünü seveyim be abi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky soul -- 12 Haziran 2023; 10:54:30 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.