Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emphair

Merhaba donanımhaber kullanıcıları.

Bu forumun amacı bizi tercih etmiş hastalarımızın deneyimlerini paylaşmaları ve bu sayede karar verme aşamasında olan hastaların soru işaretlerini kaldırmaktır. Bunu daha önceki hastalarımızdan paylaşım yapmalarını rica ederek yapmaktayız.

Emphair olarak sahte yorum yazdırma ihtiyacımızın olmadığını yıllardır biriken hasta portföyümüzü paylaştığımız instagram adresimizden görme şansınız vardır. Bununla birlikte göz önünde olan bir çok tanınmış kişinin de saç ekimlerini yapmış bir kuruluş olduğumuz için buna gerek duymuyoruz.

Çeşitli saç ekim merkezlerinin de bu forum sayfasını bir fırsat olarak görüp kendi isimlerini duyurma çabasından da bunun anlaşılacağını ve bunu Emphair adını karalayarak yapmaya çalıştığını görüyorsunuzdur umarım.

Bir çok mesajımızda olduğu gibi tekrar aklınızdaki her türlü soruyu sorabileceğiniz whatsapp hattımızdan sorularınızı iletebilir, instagram hesabımızdan bizi takip ederek hastalarımızın ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olabileceğinizi belirtmek isteriz.

Sağlıklı günler dileriz
    Sayın yetkili kimsenin karalamaya çalıştığı yok mağdur edebiyatını yapmayalım lütfen. Yazdığım o kadar mağdur insan yazıları paylaştım keşke onları açıklasanız... ve

bu haber yalan haber midir? Bu konuya da açıklama yapabilir misiniz bizleri aydınlatmak açısından?

EMPHAIR'de Saç ektirdi, ölüyordu!
    https://www.youtube.com/watch?v=T-Pg07UQmQ0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capablanca35 -- 19 Mayıs 2020; 14:5:45 >

• Sakal ekimi varmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar bütçeyi çok zorluyor...
  • Olumlu mu oluyor sonuçlar hep? Hiç olumsuz sonuç alındığı oldu mu ve bunlar neler oluyor?
  • capablanca35 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Bunun firmamızla bağlantısını nasıl kurduğunuzu anlayamadım.
    Linki eklerken üzerine mesnetsiz bir şekilde başlık yazmak tam olarak bahsettiğim karalamaya örnektir işte.
    Herkes çıkıp ben mağdurum diyebilir fakat burada zaten inandırıcı olmayan mağdur hikayeleri 3. şahıs ağzıyla paylaşılıyor. Bu şekilde daha inandırıcı olduğunu mu düşünüyorsunuz?
    Sağlık sektörü genel olarak estetik de içinde olmak üzere basit bir sektör değildir. Biz operasyon sonrası hastalarımızın gelişimlerini takip etmek amacıyla kullanılması gereken ilaçları ve kontrolleri bile hatırlatıyoruz. Yaptığımız işi ciddiye alıyoruz. Umarım bu sorularınızın cevabı olmuştur.
  • Edadpd E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Evet sakal ekimi de yapılmaktadır kliniğimizde. Detaylı bilgilendirme için whatsapp hattımızdan başvurabilirsiniz. İyi günler dileriz.
  • SultanSevket S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Saç ekiminden 1 sene sonrasında sürecin bitmesini bekliyoruz. Fakat bazı hastalarımızda bu sürecin çok daha yavaş olduğunu, 1.5 yıla kadar uzayabildiğini görüyoruz. Operasyondan sonra sürecin yavaş olmasından rahatsız olan hastalarımız olmasına rağmen en sonunda memnun oldukları haberini alıyoruz.
  • şu saç ektirme mevzusu kadar katakulli bir şey yok ya :D
  • şimdi abi şöyle bir sorun var senin saçların ve yapında dökülme problemi var. daha önceki görüntüler bunu gösteriyor. eğer o dökülme sorunu devam ederse o ekilen saçlarda dökülme tehlikesi var söyleyeyim eğer tahminim yanlış çıkarsa bende sevinirim gerçekten bu halin güzel.

şu mantıkla düşünelim saç ekildi yani vucüd tekrar saç çıkmasına cevab verdi peki yeniden üretimi sağlayacak bir tıbbi tedavi yada bitkisel tavsiyem bir sor araştır derim.hem daha uygun olur çünkü saç ekimi pahalı bir işlem şimdi birde dolar krizi var.
  • Emphair kullanıcısına yanıt
    sağlık ayrı bir sektördür. ve biyoloji okumak tıbbın anatomisi,yada diğer bilgilerini bilmekle hastalık teşhişi koymak zahiri olan ile çözüme ulaşılır. her insanın dnası farklıdır. ve inan o ilaç sektorlerindeki endeksiyon yada yan etki sonuçlarından çok daha farklı tepki sonuçlar gözlenir şahsen benim vucudüm çok değişiktir ve ilaçlara aşırı tepki gösterir. ve ciddi etkiler yapar antibiyotikler misal bildiğin iltihap (alerji?) için de verilir sık kullanılan mide helikobakter bende alerji yapıp tüm vucudumu alerji kaplamasın mı ilk kez o zaman alerjinin ne olduğunu anladım. yani vucudum kimyasal ilaçlara aşırı tepki veriyor. benim saçlarım dökülse beklenilmeyen bir sonuç alacağıma eminim.

bu adamlar işi bilmiyor mu evet biliyorlar lakin onlar hep test tabi tuttukları insanların vucüd kimyaları benzer ve bu ilaç kullanan insanlar benzer yapıya sahip ki yan etki görünmüyor veya az görünüyor. bu iş kimyadır. tıb sadece onun bilgisi vardır. sana belirti üzerinden gider ama kimya herşeydir. çünkü tıb sana vucudun haritasın söylemiyor. doktorlar ve vucüdum ile tecrübem bunu gösteriyor.

saç ile ilgili olan gelirsek sorum var bilgilenmek isterim.
    Benim saçımda dökülme problemi yok. çok dökülür avuç avuç saçta kopar hatta incedir de lakin çabuk çıkar çabuk uzar. fakat ön taraflarımda bir açıklık var dolgun değil. saçımı kazıttığım zaman o bölgelerin gür yoğun olduğunu görüyorum lakin uzadığında sanki dökülmüş gibi görünüyor. fazla uzamadan bile aynı şu anda saçlarım omuzlarıma kadar gelir taradığımda yoğun gözüyor lakin 30 40 dk tekrar eski haline geliyor. keratin pek işe yaramadı. berber zaten bu işin pek ehli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berce -- 28 Mayıs 2020; 3:53:2 >

• Firma ticari kaygılar gütmedene cevap verebilceğine inandığım için bir soru sormak istiyorum

Duştan sonra çok değil ama belli bir miktar dökülme normal midir ?21 yaşındayım sizin erkek tipi gerilme dediğiniz durumda var tabii şuan ..
    korkumdan doğal kimyasal içermeyen şampuanlara yöneldim ama yine de gerileme de olunca martı şeklinde merak ettim

Teşekkürler
  • Henüz vortex (tepe) kısmına saç ektirip başarılı olmuş birini görmedim. Ön taraftaki dökülmelerde iyi sonuç veriyor bence ama tepeniz açıksa şansınız düşük. Saç konusu çok karışık, hem genetik, hem bağırsaklarla hem de hormonlarla alakalı. Eğer saçınızla ilgili sorununuz varsa vücudunuzla sağlığınızla ilgili bir sorununuz olabilir önce bunları çözüp halletmek gerekir, psikolojik sorunlar dahil.
  • iyiymiş
  • Ekim sonrası 6 ay boyunca makasla traş olmak gerekiyor diyorlar 100 gün oldu. Ekim bölgesindeki çıkan saçları da makasla kestirmeli miyim?

• Konu ölü. Boşuna açılmış bir konu, kimsenin yazdığı da yok

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Firma ticari kaygılar gütmedene cevap verebilceğine inandığım için bir soru sormak istiyorum

Duştan sonra çok değil ama belli bir miktar dökülme normal midir ?21 yaşındayım sizin erkek tipi gerilme dediğiniz durumda var tabii şuan ..
    korkumdan doğal kimyasal içermeyen şampuanlara yöneldim ama yine de gerileme de olunca martı şeklinde merak ettim

Teşekkürler
    İstediğini kullan dökülecek. Tek çaren minoxidil. Bırakmadan ömür boyu düşük dozlarda kullanacaksın çaresi bulunana kadar yoksa kel kalırsın.

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    minoxil kullanmayı bırakımca dökülüyormuş

benim şuan saçım gayet iyi sadece 4 5 yıl önceye göre gür değil

önlemimi aldım doğal şampuanlar kullanıyorum artık ama yanlards gerileme var onu fark ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Emphair

Merhabalar. Saç ekiminden 1 sene sonrasında sürecin bitmesini bekliyoruz. Fakat bazı hastalarımızda bu sürecin çok daha yavaş olduğunu, 1.5 yıla kadar uzayabildiğini görüyoruz. Operasyondan sonra sürecin yavaş olmasından rahatsız olan hastalarımız olmasına rağmen en sonunda memnun oldukları haberini alıyoruz.
    Merhaba Dost Kayaoğlu'nun saçlarını da siz ekmişsiniz yine ücret almadan Mesut Çevik gibi.Fakat kendisi 8 ay gibi bir süre geçmesine rağmen saçlarından hiç memnun değil.Videolarını izleyenlerde sürekli saçlarının neden çıkmadığını soruyor.Konu hakkında bilgi vermeniz mümkün mü...

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

minoxil kullanmayı bırakımca dökülüyormuş

benim şuan saçım gayet iyi sadece 4 5 yıl önceye göre gür değil

önlemimi aldım doğal şampuanlar kullanıyorum artık ama yanlards gerileme var onu fark ediyorum
    Dökülmeyeceğini kim söyledi ki ? Erkekliğinden vazgeçmediğin sürece bıraktığın an dökülür zaten o yüzden dedim ömür boyu kullanım gerekiyor diye.

Önlem almadın aslında sadece geciktiriyosun. Ben herşeyi denedim minoxidil hariç hiçbirşey işe yaramıyor androjenik alopeside.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.