Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam karantina günlerinde ekim yapmaya devam ediyor musunuz?
  • Guxel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGameGuard

Hocam yaptığınız çok ayıp ve yanlış resmen hakka giriyorsunuz hadi inancınız yok diyelim birazcık akıllı düşünün lütfen.

Farzedelimki Mesut çevik ve enis kirazoğlu ile farklı ilgilendiler. Peki ya buraya yorum yazan onca dh üyesi ? Hadi onlarda paralı yorum olsun.

Peki ya ben ? Sizden daha eskiyim bu forumda 4-4.5 ay önce ektirdim(artık gün saymıyorum, memnunum şuan bile daha yeni yeni saçların kendisini göstermesine rağmen) ekim öncesi ekim hemen sonrası ve şuanki resimler mevcut. Tamam belirtilecek nokta var hiç kimse bu işte orjinalliği garanti edemez öyle birşey yok doğal gibi durur yakın olur... Bu firmada zaten görüşmemizde bana bunu belirtti sonuçta yoktan var edemeyecekleri için eskisi kadar sık bir saç olmasını beklemek aptallık olur öyle bir dokuma yapabilecek el yok çünkü . Birazcık uzun tutarsın
    saçını 3 numaraya vurmadığın sürece ekimde düzgün yapılmışsa doğal durur zaten...

Şunuda belirteyim olabilecek en kötü duruma yakındım şakaklar komple açık ve orta kısımda tükenmek üzere idi. Birde ekstra olarak egzamam ileri seviye artmıştı kepek dediğiniz şeyin 3 katını düşünün saç derim beyaz beyaz olup yılan gibi deri atıyordu. İlaçlarla onu azaltıp 2 hafta gibi bir süreçte ondan sonra ekime başladılar ve piyasaya göre orta şuan için belki komik bir rakama şuan çıkan kısım seyrek dursada(4 ay saçların daha yeni yeni kendine gelip uzadığı dönem internette gördüğüm kadarı ile 8 ay olmadan net bir sonuç görmek zor) yinede eski haline göre tekrar tekrar söylüyorum yüzümü güldürüyor en azından. Saç ekimi estetik gibi geliyordu en başlarda bana sonrasında hiç umursamadığım halde kendime bir güven bir mutluluk aşıladığını farkettim saçın.

Ben girip şu ana kadar hiçbir yere yorum yazmadım sebebi ise biraz da bu işi anlamak araştırmak. Sadece emphair için konuşmuyorum o kadar firmanın Türkiyeden hiçbir müşteriye ihtiyacı yoktu zaten bu corona olayına kadar. Ben saçımı yıkatmaya giderken 10 lu bi ingiliz ekip saç ektiriyordu orda aşağı yukarı fiyatlarada kulak misafiri oldum korkunç yani biz sürümden kazanma gibiyiz resmen ama yaklaşımları ve hizmetleri aynı kalitede maksat boş kalmamak. Şimdi düşünün 5000-10000 fiyatlarla lira 4 kişilik (bazen 6 oluyorlar işi hızlandırmak için) ekip 3 saat enseden greft topluyor diğer ekip 3 saat kanal açıyor sonra kalan sürede yerleştiriyorlar ki siz bıkıyorsunuz artık bu kadar uğraş niye diye...

Yine yanlış anlaşılmasın emphairin dediğiniz yöntemleri kullanacak kadar düşeceğini hiç düşünmüyorum. Kendim orayı seçtim diye değil bizzat yoğunluklarını yurtdışı müşterilerini acıbademde gördüğüm için zaten çalışma şekillerini görmemiş olsam emin olun saçım yine bu kadar çıkmış olsa dahi en ufak koruyucu yorumu bırakın buraya girip ektirdim bile yazmazdım.

Uzun lafın kısası bu işte ne yazık ki bir uzmanlık yok fakat ekibin tecrubesini göz önüne almanız lazım artık eskisi gibi saç ektirdim çıkmadı olayı yok gibi greft alma ve kanal açma metodları değişti. Eskiden ekilen greftler %50 ye yakın kayıplarla çıkarken şimdi %90ın üzerinde yani ismi geçen firmaya gidin emphair olabilir başka firma olabilir yeter ki sokak arasında ev kiralamış adamlar olmasın. Zaten saçlarınız çıkar(ekim bölgesinin belirlenmesi ve kanal açma yönteminden hiç bahsetmiyorum uzadıkça uzar seçiceğiniz firmayı araştırmanız gerekli :)) )
    Çok uzun uzun yazdım ama bir kişinin saçı dahi olsa fikri değişsin bu firma için olmasada genel olarak değişsin yeter benim için herkese mutlu yaşamlar...

Alıntıları Göster
    Benim mi yaptığım çok ayıp?
    Bak forumdaki üyeler EMPHAIR hakkında neler yazmış

Bildiğin bu başlık sahte hesaplarla açılmış pozitif yorumlarla manipülasyon yapılıyor. şakşakçılık yapmak isterseniz buyrun ama ben vicdani olarak bunları yazmak zorundayım

Mesut çevik ve enis kirazoğlu saç ekimleri iyi mi sanki? Alınlarındaki açıklığa T-129 ATAK helikopteri indirilir. Bence onlar bile başarılı değil.
    ----

bakınız emphair'de (ankara şübesi) saç ektirmiş adam başına neler gelmiş
    Show Ana Haber: Saç ektirdi, ölüyordu!https://www.youtube.com/watch?v=T-Pg07UQmQ0&feature=youtu.be

Saç ekimi sonuçları isimli forumdan:
    arkadaş EMPHAIRDE saç ektirmiş saçları mahvolmuşhttps://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3914.90
    SAÇ EKİMİ SONUÇLARI
    https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2057.0

DH deki yorumlar:
    ------------------------------------

SAÇ EKİMİ İÇİN GİDİLMEMESİ GEREKEN YERLER DİKKAT!!!!

resul yaman,
    ayşegül sevinç,
    tüm ismi este ile başlayan yerler,
    tuğrulmaral
    ,emphair,
    istanbulhaircenter,
    megahairtrans,
    Fatih dağdelen
    dorahospital,
    Handan Acıkök
    türkhairtrans
    HairBack Saç Ekimi
    Real hair center
    Gülten Ünveren
    Emine Sayık

Şimdilik aklıma ilk etapta gelen bunlar bu yerlere dikkat edin.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/107987201
    ---------------------------------------------------------

Arkadaşlar herkese merhabalar..bu forumda yazilanlari yaklaşik 3 yildir takip ediyorum saç ektirmeyi 2 sene önce karar verdim hizli bir arastirmaya giristim..gittigim tum kliniklerde donör bölgemin cok verimli oldugunu saçlarimin cok guzel cikacagini soyluyorlardi..ancak 2 sene once askerlik surecim vardi ve gittigim kliniklerden sadece bir tanesi askere gidip gelmemi saclarimin daha fazla dokulecegini bu sebepten 1 sene ertelememi soyledi cok guvendim bu kadar bilgi kirliligi ve para tuzaginin oldugu yerde parayi degil sagligi oncelikli dusunmesi cok erkileyici gelmisti ve askere gidip geldim gecen sene de hic bir yerle gorusmeden direkt bu klinikte operasyon gecirdim yaklasik 4 bin grift sac ekildi sonuç mu ? Uzgunum ki husran..500 veya 1000 arasinda anca sac cikti ki zaten dokulmede devam ettigi icin hic ektirdifim belli degil ayni sekilde aciklik devam ediyor..ilk etapta cok uzuldum sonucta 4000 sac alinmisti ve geriye daha ne kadar alinabilirdiki alinsa bile git gide acilan alani nasil kapayabilirdi..bu gibi dusuncelerle yine bircok klinikle gorustum..bir 3000e yakin ekilebilecegini soylediler..simdi arkadaslar kafamda 2 soru olustu
    1.ektirmesine ektiriymde ya yine cikmassa.sonuc olarak gittigim diger klinikler bunun ilk yaptirdigim yerin hatasi oldugunu bnden kaynakli bir problem olmadigini soylediler..24 yasindayim sigaram alkolum yok fln..peki problem neyden kaynaklanmis olabilir ? Operasyon hatasi mi yoksa bnm ekim alaninda mi bir problem var ? Yine burda okumustum dokulen alandaki deriyle alakali bir sorun olabiliyormus bu ne kadar dogru acaba ?
    2. Sorum ise yakin bir tarihte Amerikaya gitme ihtimalim var..Amerikadaki sistemi hic bilmiyorum bizden ne kadar ondeler ? Amerikada sac ekimiyle alakali bilgisi olan arkadaslar varsa yardim ederse cok sevinirim ..herkese şimdiden bol saçli gunler arkadaslar :)https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/107377571

------------------------------------------------------

ay be Kardeş o kadar araştırmana rağmen iki sene araştırmışsın bula bula Emphair mi buldun bu nasıl araştırmacılık Dediğin yerin başında Ahmet diye bir kişi var ve bunu Doktor diyerek müşterilerini kandırıyorlar bunlar 10 kişilik bir ekip ve kesinlikle ve kesinlikle hiç biri doktor değil acıbadem hastanesi ile anlaşmışlar hastaneye kira ödeyip ekimlerini orada gerçekleştiriyorlar soranlarada o hastanede çalışan kendileri ile alakası olmayan bir doktor ismi veriyorlar müşteri kişide malesef bunlara inanıp bu Kasap ekibine Yani EMPHAİR denilen yere saç ektiriyorlar.

Sana acizane tavsiyem Bırak sana ücretsiz Ekim yapmayın üstüne bir de para verseler gidip bir daha onlara kesinlikle yaptırma paranı alabiliyorsan geri al vereceklerini sanmıyorum ama sen mücadele et.

Amerika işine gelince orada ekimi düşündüğüne göre madiş yönden bir sıkıntın yok sanırım o zaman Türkiye de ya koray erdoğana yada muhtalip keser hocaya git ekimini yaptır derim
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/107381861

@TheGameGuard umarım senin ekimin güzel geçer de pişman olmazsın. Bir çok mağdur olan insan gibi sen de mağdur olmazsın

• TheGameGuard kullanıcısına yanıt

Bildiğin bu başlık sahte hesaplarla açılmış pozitif yorumlarla manipülasyon yapılıyor. şakşakçılık yapmak isterseniz buyrun ama ben vicdani olarak bunları yazmak zorundayım

Mesut çevik ve enis kirazoğlu saç ekimleri iyi mi sanki? Alınlarındaki açıklığa T-129 ATAK helikopteri indirilir. Bence onlar bile başarılı değil.

--------------

Show Ana Haber: Saç ektirdi, ölüyordu!https://www.youtube.com/watch?v=T-Pg07UQmQ0&feature=youtu.be

arkadaş EMPHAIRDE saç ektirmiş saçları mahvolmuşhttps://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3914.90
    SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

DH deki yorumlar:

resul yaman,
    ayşegül sevinç,
    tuğrulmaral
    ,emphair,
    istanbulhaircenter,
    megahairtrans,
    Fatih dağdelen
    dorahospital,
    Handan Acıkök
    türkhairtrans
    HairBack Saç Ekimi
    Real hair center
    Gülten Ünveren
    Emine Sayık

Arkadaşlar herkese merhabalar..bu forumda yazilanlari yaklaşik 3 yildir takip ediyorum saç ektirmeyi 2 sene önce karar verdim hizli bir arastirmaya giristim..gittigim tum kliniklerde donör bölgemin cok verimli oldugunu saçlarimin cok guzel cikacagini soyluyorlardi..ancak 2 sene once askerlik surecim vardi ve gittigim kliniklerden sadece bir tanesi askere gidip gelmemi saclarimin daha fazla dokulecegini bu sebepten 1 sene ertelememi soyledi cok guvendim bu kadar bilgi kirliligi ve para tuzaginin oldugu yerde parayi degil sagligi oncelikli dusunmesi cok erkileyici gelmisti ve askere gidip geldim gecen sene de hic bir yerle gorusmeden direkt bu klinikte operasyon gecirdim yaklasik 4 bin grift sac ekildi sonuç mu ? Uzgunum ki husran..500 veya 1000 arasinda anca sac cikti ki zaten dokulmede devam ettigi icin hic ektirdifim belli degil ayni sekilde aciklik devam ediyor..ilk etapta cok uzuldum sonucta 4000 sac alinmisti ve geriye daha ne kadar alinabilirdiki alinsa bile git gide acilan alani nasil kapayabilirdi..bu gibi dusuncelerle yine bircok klinikle gorustum..bir 3000e yakin ekilebilecegini soylediler..simdi arkadaslar kafamda 2 soru olustu
    1.ektirmesine ektiriymde ya yine cikmassa.sonuc olarak gittigim diger klinikler bunun ilk yaptirdigim yerin hatasi oldugunu bnden kaynakli bir problem olmadigini soylediler..24 yasindayim sigaram alkolum yok fln..peki problem neyden kaynaklanmis olabilir ? Operasyon hatasi mi yoksa bnm ekim alaninda mi bir problem var ? Yine burda okumustum dokulen alandaki deriyle alakali bir sorun olabiliyormus bu ne kadar dogru acaba ?
    2. Sorum ise yakin bir tarihte Amerikaya gitme ihtimalim var..Amerikadaki sistemi hic bilmiyorum bizden ne kadar ondeler ? Amerikada sac ekimiyle alakali bilgisi olan arkadaslar varsa yardim ederse cok sevinirim ..herkese şimdiden bol saçli gunler arkadaslar :)https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/107377571

ay be Kardeş o kadar araştırmana rağmen iki sene araştırmışsın bula bula Emphair mi buldun bu nasıl araştırmacılık Dediğin yerin başında Ahmet diye bir kişi var ve bunu Doktor diyerek müşterilerini kandırıyorlar bunlar 10 kişilik bir ekip ve kesinlikle ve kesinlikle hiç biri doktor değil acıbadem hastanesi ile anlaşmışlar hastaneye kira ödeyip ekimlerini orada gerçekleştiriyorlar soranlarada o hastanede çalışan kendileri ile alakası olmayan bir doktor ismi veriyorlar müşteri kişide malesef bunlara inanıp bu Kasap ekibine Yani EMPHAİR denilen yere saç ektiriyorlar.

Sana acizane tavsiyem Bırak sana ücretsiz Ekim yapmayın üstüne bir de para verseler gidip bir daha onlara kesinlikle yaptırma paranı alabiliyorsan geri al vereceklerini sanmıyorum ama sen mücadele et.

Amerika işine gelince orada ekimi düşündüğüne göre madiş yönden bir sıkıntın yok sanırım o zaman Türkiye de ya koray erdoğana yada muhtalip keser hocaya git ekimini yaptır derim

@TheGameGuard umarım senin ekimin güzel geçer de pişman olmazsın. Bir çok mağdur olan insan gibi sen de mağdur olmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: capablanca35

----

DH deki yorumlar:

resul yaman,
    ayşegül sevinç,
    tuğrulmaral
    ,emphair,
    istanbulhaircenter,
    megahairtrans,
    Fatih dağdelen
    dorahospital,
    Handan Acıkök
    türkhairtrans
    HairBack Saç Ekimi
    Real hair center
    Gülten Ünveren
    Emine Sayık

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam siz haklısınız. Aynadaki görüntüden ziyade yazdıklarınızı ve diğer insanların yorumlarına inanmam daha doğru geldi şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: gurursahibi

aaaa evet dökülmemiş ama buradan Mesut Çeviğin ekilen saçları dökülüyor yazılmıştı
    Sizde de suç var, bu devirde her denilene sorgusuz sualsiz inanıp o yalanı bir de bilinçsizce eminmiş gibi yaymak diğer insanlara ne kadar zarar veriyor acaba düşünmek lazım.

• gizli profillerden emphair fanatizmi... Körü körüne bu kadar savunulunca insan bir hayret ediyor

Anlıyorum bir menfatiniz var buradan savunuyorsunuz bu firmayı da başkalarının vebali alınıyor

adam EMPHAIR'de saç ektirmiş ve ölüyordu. İnternette her yerde o kadar şikayetçi insan varken siz ısrarla övüyorsanız bunun altında iyi niyet görmüyorum

EMPHAIR'de Saç ektirdi, ölüyordu!
    https://www.youtube.com/watch?v=T-Pg07UQmQ0

• beyler saç ektiripte memnun kalan varsa nereye ektirdiğini bana yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzaylioglan

Mesut Çevik'in saçları dökülmeye başladı. Bu bir tek benim mi dikkati mi çekti ? Kimse değinmemiş.
    Bu dökülme muhabbeti sanırım bu mesajdan hortladı.

Mesut'un karantina öncesi son videolarına bakarsan saçlarında oluşan seyreklikleri görebilirsin.

Bu duruma dikkat çekmek için yazdım fakat yanlış anlaşılmış.
  • ekilmiş saçın davası olmaz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: capablanca35

gizli profillerden emphair fanatizmi... Körü körüne bu kadar savunulunca insan bir hayret ediyor

Anlıyorum bir menfatiniz var buradan savunuyorsunuz bu firmayı da başkalarının vebali alınıyor

adam EMPHAIR'de saç ektirmiş ve ölüyordu. İnternette her yerde o kadar şikayetçi insan varken siz ısrarla övüyorsanız bunun altında iyi niyet görmüyorum

EMPHAIR'de Saç ektirdi, ölüyordu!
    https://www.youtube.com/watch?v=T-Pg07UQmQ0
    Arkadaşım yukarıda yazmışlar günde 10 tane saç ekimi yapıyorlar diye. yani günde 10 tane saç eken yerden ne kadar kalite beklenebilir?

Hangi saç ekim merkezi iyidir bilmem ama günde 3'den fazla saç ekimi yapan bir yer tercih etmemeni tavsiye ederim...

• saçlarınız dökülüyorsa zaten ekilen saçta dökülecek mantıken saç köke tutunamıyor düşüyor.
  • MrPinkFloyd kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum bunu ama kimse cevap vermiyor?
  • uzaylioglan U kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Operasyonlarımız devam etmektedir. Whatsapp hattımızdan danışmanlarımız ile iletişime geçerek ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz.
  • Merhabalar. Danışmanlarımız sizi güncel kampanyalar ve fiyatlar hakkında bilgilendirecektir. Whatsapp hattımızdan iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
  • Merhaba donanımhaber kullanıcıları.

Bu forumun amacı bizi tercih etmiş hastalarımızın deneyimlerini paylaşmaları ve bu sayede karar verme aşamasında olan hastaların soru işaretlerini kaldırmaktır. Bunu daha önceki hastalarımızdan paylaşım yapmalarını rica ederek yapmaktayız.

Emphair olarak sahte yorum yazdırma ihtiyacımızın olmadığını yıllardır biriken hasta portföyümüzü paylaştığımız instagram adresimizden görme şansınız vardır. Bununla birlikte göz önünde olan bir çok tanınmış kişinin de saç ekimlerini yapmış bir kuruluş olduğumuz için buna gerek duymuyoruz.

Çeşitli saç ekim merkezlerinin de bu forum sayfasını bir fırsat olarak görüp kendi isimlerini duyurma çabasından da bunun anlaşılacağını ve bunu Emphair adını karalayarak yapmaya çalıştığını görüyorsunuzdur umarım.

Bir çok mesajımızda olduğu gibi tekrar aklınızdaki her türlü soruyu sorabileceğiniz whatsapp hattımızdan sorularınızı iletebilir, instagram hesabımızdan bizi takip ederek hastalarımızın ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olabileceğinizi belirtmek isteriz.

Sağlıklı günler dileriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emphair -- 18 Mayıs 2020; 17:20:17 >

• SAÇ EKİMİ SONUÇLARI
    Sitenizde şu kısmı https olarak düzeltirseniz ssl aktif olacaktır çok yüksek ihtimalle hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.