Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de saç ekimi yaparekn finasteridden korktum. Kullanmadım. Allahtan saçım kalındı da bir şeye benzedi. Ama kullansam çok daha iyi olurdu herhalde.
  • Proscari 6 ay gibi bi sure kullandim merak ettikleriniz varsa sorunuz burdan. Herkeste ise yaramıyor bu 1 ciddi unutkanlık yapıyor bende yaptı mesela deri alti kanlı sivilce yapiyor dökülmede ise yaradığını görmediğim için bıraktım. Kullandiktan sonra banyosa yıkarken gene saç telleri görüyorsun ozaman mantığı nedir degilmi. Özetle onermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Ekimcilere güveniyorum kel kel geziyorum ama en azından paranla rezil olmaktan iyidir. Diyelim ektirdim ve sonuç çok kötü oldu hiç tatmin etmedi o zaman büyük sıkıntı. Birde maddi olarak iyi durumda değilim nakit avans çekip yaptıracağım ama değermi bu kafamı yıllardır meşgul ediyor böyle giderse ekecekleri saç ya kalmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Proscari 6 ay gibi bi sure kullandim merak ettikleriniz varsa sorunuz burdan. Herkeste ise yaramıyor bu 1 ciddi unutkanlık yapıyor bende yaptı mesela deri alti kanlı sivilce yapiyor dökülmede ise yaradığını görmediğim için bıraktım. Kullandiktan sonra banyosa yıkarken gene saç telleri görüyorsun ozaman mantığı nedir degilmi. Özetle onermem
    unutkanlık yapıyor kısmı tamamen yanlış. böyle bir yan etkiyi yazılı olarak ispatla bekliyorum. sende zaten işe yaramamış boşuna kullanmaya devam etmişsin. bende bu dediklerinin hiç biri olmadı ve saçlarımı bu ilaç sayesinde kurtardım. adı üzerinde yan etki demek illa herkeste yüzde yüz görülür demek değildir. herhangi bir yan etki görürsen ilacı zaten kullanmayacaksın.
  • ylcndl Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Kadınlarda da traşsız saç ekimi yapılabilmektedir. Kadın tipi saç dökülmeleri erkek tipi saç dökülmesinden farklılık gösterebilmektedir. Bunun için ekim öncesinde farklı testler yapılmaktadır. Telefon numaranızı iletebilirseniz danışmanlarımız konu ile ilgili size yardımcı olmak için ulaşım sağlayacaklardır. İyi günler dileriz.
  • Emphair kullanıcısına yanıt
    Saç ekimi sizde yaptırmak istersek Bunu Ankara Acıbadem Hastanesinde yapabilir miyiz!

• Bursa Esteticare ekim yaptırdım. İki ay Propecia hapını kullandım ve Xpacia Biotin hapınıda hala kullanıyorum.
    Bana toplamda ekim, ilaçlar v.s 6.000 TL buldu.

Ekim Öncesi
    SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Ekim Yapılırken
    SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

5. Ay
    SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

6. Ay
    SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLyWar -- 11 Ocak 2020; 11:11:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

unutkanlık yapıyor kısmı tamamen yanlış. böyle bir yan etkiyi yazılı olarak ispatla bekliyorum. sende zaten işe yaramamış boşuna kullanmaya devam etmişsin. bende bu dediklerinin hiç biri olmadı ve saçlarımı bu ilaç sayesinde kurtardım. adı üzerinde yan etki demek illa herkeste yüzde yüz görülür demek değildir. herhangi bir yan etki görürsen ilacı zaten kullanmayacaksın.

Alıntıları Göster
    Keyfime göre söylemiyorumki internette bakin bu ilaci kullanan çoğu kişi bu etkiden bahsediyor. Bunu kullanmaya başladiktan yaşadım bizzat

• quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Keyfime göre söylemiyorumki internette bakin bu ilaci kullanan çoğu kişi bu etkiden bahsediyor. Bunu kullanmaya başladiktan yaşadım bizzat

Alıntıları Göster
    Bu konuda resmi yazı var mı? Laboratuvar sonuçları vs. Ali demiş veli demiş bunun önemi yok.

• erkostu E kullanıcısına yanıt
    BURSA Yeni ektirdim 4.500 TL saçına göre kaç grefr çıkarsa benim 3800 greft ekildi az heralde
    SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-İsTaNBuL-_ -- 11 Ocak 2020; 15:1:51 >
  • Enis Hoca hala kel?

Sırf reklam olsun diye adamı gezdirdiniz mi sadece yoksa yaptınız da beceremediniz mi anlamadım.
  • DeLyWar kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş güle güle kullanın

• _-İsTaNBuL-_ kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde ektirdin biraz bahsedermisin

• quote:

Orijinalden alıntı: omer2064

Haklısınız bende 23-24 yaşlarında döktüm baya öyle 25 biterken ektirdim sizde bir gidin ücretsiz kontrole tanışmaya fiyat vs alırsınız hem önerdiğimi de söyleyebilirsiniz..
    Konuştum, ekilecek bir saç durumum yokmuş, sürecin bitmesini beklemem gerekiyormuş, yoksa tekrar dökülür, dediler hocam.

• Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    Aynen orası saçlarınızın üstüne ekim yaptıkları için dökülmenin bitmesi bekleniyor genelde.Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer2064

Aynen orası saçlarınızın üstüne ekim yaptıkları için dökülmenin bitmesi bekleniyor genelde.Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.
    Çok teşekkür ederim hocam. Sanırım 30’a kadar bekleyeceğiz. Umarım iyi bir sonuç olur. Sizin süreciniz de umarım olumlu sonuçlanır.

• Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    Bende teşekkür ederim inşallah.Resimdeki gibi orta ve arka kısımlar çok yoğun değil ama önceki durumuma göre sonuçtan memnunum tabi önler çok yoğun bide insanın kendi saç tipi önemli benim saçlar düz değil dalgalı kıvırcık gibi olduğundan kolay şekil almıyor pek yumuşak değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daha önce geçirdiğim kaza nediyle kafamda saç çıkmayan bölge var acaba doğal gibi durur mu ki?
  • erkostu E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.