Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Enis Hoca hala kel?

Sırf reklam olsun diye adamı gezdirdiniz mi sadece yoksa yaptınız da beceremediniz mi anlamadım.
    Hocam belli ki süreçten hiç haberiniz yok, siz galiba sanıyorsunuz 2 ayda çıkıyor saçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suppordle -- 12 Ocak 2020; 1:15:26 >
  • DeLyWar kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuç müthiş olmuş, Maaşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Hocam belli ki süreçten hiç haberiniz yok, siz galiba sanıyorsunuz 2 ayda çıkıyor saçlar.

Alıntıları Göster
    Nasıl oluyor ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bende çok memnunum. Saçma sapan şeyler sürüyorduk saç çıksın diye, hep para tuzağı.
    En garantisi ektirmekti sonuç benim içinde güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer2064

Bende teşekkür ederim inşallah.Resimdeki gibi orta ve arka kısımlar çok yoğun değil ama önceki durumuma göre sonuçtan memnunum tabi önler çok yoğun bide insanın kendi saç tipi önemli benim saçlar düz değil dalgalı kıvırcık gibi olduğundan kolay şekil almıyor pek yumuşak değil.
    Belki ileride 2. bir ekim yaptırırsınız hocam. İlerleyen zamanlarda saç klonlama tekniği başarılı olursa donör bölgesinden alınan saçın çok da bir önemi kalmayacak, sorun komple çözülecek.

• Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle şuanlık sıkıntı yok ilerleyen zamana bakacağız artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer2064

Aynen öyle şuanlık sıkıntı yok ilerleyen zamana bakacağız artık
    Hakkınızda hayırlısı olsun hocam.

• Konuyla uzaktan yakından alakam yok ama bu firmanın saç ekimi yaptığı tüm youtube camisinde ki kişileri canlı canlı görme şansımız oldu ve hiç birisini beğenmedim açıkçası, saç ektirdiğine değecek bir sonuç göremedim. Belki işin normali budur onuda bilmiyorum ama sonuç hiç tatmin edici seviyede değil.

• Sonuçlar iyi hocam o kadar kötü değil. Sizin dediğiniz alın çizgisi ise onu her yer aynı yapıyor, yani ona yapacak bir şey yok. Ama sonuçları iyi ekilen çoğu kişinin saçları çıkıyor görüyoruz işte. Ama artık kimin saçları ekilmiş kimin ekilmemiş bunu bakınca anlayabiliyorum. Tabi anlaşılmasını istemiyorum diyorsanız saçları havaya dikmeyeceksiniz o zaman anlaşılması zorlaşıyor bana göre 20 bin TL ekim yapan yerle 7 bin TL ekim yapan yerlerin sonuçları %90 aynı bu yüzden fazla para vermeye gerek yok. Saç ekim merkezleri alın çizgisi konusunda daha fazla çalışmalı doğala en takın çizgiyi elde etmeleri gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 13 Ocak 2020; 0:51:38 >
  • Selamlar;
    Yaşım 36 yaklaşık 19 yıldır vitiligo hastasıyım, çok şükür çok yaygın değil en azından yüzümde vs yok, deride travma halinde vitiligo ilerlemesi riski var ama ilerlemiyor uzun süredir, hamilton norwood 2a-3 arası kellik durumum var belki daha azdır, daha önce Ankarada özel ve gayet iyi diye bilinen bir hastaneye gittim, polikliniklerden uzak en üst katta, klinik/hastane ortamı gibi değilde güzellik merkezi gibi geldi, girişte doktorla görüşmedik genç bir bayanla görüştük, biraz konuştuktan sonra durumumu anlattım, riskleri ve sonrasını sordum, doktorla görüşebilir miyim diye sorunca, ben bir görüşeyim deyip başka bir odaya gitti ve vitiligo hastalarına ekim yapmıyoruz deyince bende çok uzatmadım, vitiligo hastalarına ekim durumu nedir ?, hiç ekim yapılan olumlu veya olumsuz geri dönüş aldığınız hastanız var mıdır ?
  • ylcndl Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Evet. Ankara Acıbadem hastanesinde kliniğimiz bulunmaktadır. Danışmanlarımız ile 05498275821 numaralı whatsapp hattımızdan iletişime geçerek ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.
  • ostrah O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Vitiligo hastalarına da cildiye doktorunun onay vermesi halinde ekim yapılabilmektedir. Ankara'da ikamet ediyorsanız danışmanlarımız ile iletişime geçerek Ankara Acıbadem hastanesinde ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz. Bize 0549 827 5821 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emphair -- 13 Ocak 2020; 17:11:0 >
  • Emphair kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, ilerleyen zamanda uğramayı düşünüyorum
  • ya organ nakli oluyor da başkasından saç nakili niye olmuyor. vardır belki de? kadavradan alınabilir mesela? belki de bir başkasının kurtulmak istediklerinden istifade edilebilir. kim bilir belki de bunun için bir dernek bile kurulabilir. ben her zaman buradaydım. hiçbir yere de gitmedim.

aklıma geldi yazmam lazım. mesela biri diyecek ki: .. kıllarından kurtulmak istiyorum. almak isteyen varsa, veren memnun alan memnun hesabı ortak bir girişim yapabiliriz diyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet kontuy -- 14 Ocak 2020; 4:37:39 >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Kötü bir şey söylemedim ki, soru sordum sadece neden kızıyor herkes, para problem değil benim için açıkçası sadece yapılan işlem önemli, şeri hukuka uykun olsun 20 bin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet kontuy

ya organ nakli oluyor da başkasından saç nakili niye olmuyor. vardır belki de? kadavradan alınabilir mesela? belki de bir başkasının kurtulmak istediklerinden istifade edilebilir. kim bilir belki de bunun için bir dernek bile kurulabilir. ben her zaman buradaydım. hiçbir yere de gitmedim.

aklıma geldi yazmam lazım. mesela biri diyecek ki: .. kıllarından kurtulmak istiyorum. almak isteyen varsa, veren memnun alan memnun hesabı ortak bir girişim yapabiliriz diyecek.

Peki beni neden mentionladınız acaba  

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    Diyanet işleri bununla ilgili geçen sene fetva verdi. Nete yaz araştır

• Peki ama uygulama uygun mu şeri ye onu soruyorum ben

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    mübarek bir mesajın vardı nerde bulamadım. dedim buradan cevap vereyim. bir taşla iki kuş. ya aklıma bişi geldi bir konu açsam mı acaba? dün ssk bugün de sgk fark var mı? diye

hatta gülme komşuna gelir başına mı desek bir de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet kontuy -- 14 Ocak 2020; 19:28:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Peki ama uygulama uygun mu şeri ye onu soruyorum ben
    Degil haram. Diyanet sigara haram toki faizi caiz dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.