Şimdi Ara

Sabri Sarıoğlu'nun sarı-kırmızı günleri sona eriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frenzy

99 yılındaki sabrinin futbolu ile şuan ki futbolu arasında bir fark görebilen var mı ? Şuan serbest kalsa sanmıyorum bir kulüp alsın. Jubile maçı yapılıp son bir üçlü çektirip bıraksın artık.

Aklımdakini yazmışsınız.
  • İyi bari kimse sevmiyormuş forumda
  • 10 yıldır dediğim şeyi kulüp daha yeni yapıyor.. Sabri gibi futbol özürlüsü adamları göndereceksin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde biz ilgileniyormuşuz sanırım.gs intikamı alacak anlaşılan
  • Bu takımın sembolu olacak tek oyuncu var oda Muslera'dır.
  • Sabri yi gece alan gündüz sözleşmesini fesh eder
  • Sabri bunca sene takımda kaldıysa 2 sebebi vardır;

1) Amigoluğu.
    2) Uğur Uçar'ın diz kapağının parçalanması.
  • 10 sene önce gitmesi gereken adam 2014te gidiyo , yetenek yok adam binlerce lira para kazanıyor. onun yerini hak eden onlarca futbolcu var TRde
  • defolsun onca yildir zarardan baska birsey vermedi takima herifi zengin yaptik boyle adamlar para kazandikca forma alasim bile gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabri fanları nerede yav ?

• kızıyorum arkadaş bu takıma kimler geldi insan biraz mı bir şey öğrenmez. eksiğin var git 2 saat fazla çalış o kadar imkan var elinde ama nerede ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

defolsun nefret edıyorum

Aynen öyle

• Sabri sembolmuş vay anasını ya. O zaman 40 yaşına kadar milyon dolarları cukkalasın var mı böyle bi iş?
    Sembol diye takımı sömürecek hali yok ya, ne yapmış bu zamana kadar ne efsaneliği var dalga geçilecek yanlarından başka.
  • Sabrinin böyle kazma olupta Galatasaray gibi bir takımda oynaması zaten akıl almaz bir olaydı , bugüne kadar gözardı edilip takımda tutulması hataydı zaten.

Sokaktan onun yaşında bir adam çevir 1 ay antreman yaptır ondan daha iyi futbol oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

Aklımda kalan tek faydası Bordeaux'a attığı gol.Bırakmalı artık.

bunu yazmaya gelmiştim gidiyorum
  • Günün en iyi haberi sanırım.
  • İnşallah gitmemek için teknik direktörün arkasından filan iş çevirmez çok çektik bu tarz hareketlerden. Dünyanın parasını kazandın saygılı bir şekilde git veya jübileni yap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de giderim maç sonrası üçlü çektiririm, televolede mikrofonu pantalonuma sokup göbek atarım, sırf bunları yapıyor diye neymiş, camiamozdan çıkmış evladımızmış, la 1 milyon dolara gerek yok bana ayda 10 000 tl ver aynı şeylerin daha fazlasını yapmazsam ne olayım.
  • Galatasaray'ın son 10 yılda yetiştirdiği "Bayrak Adam", "Takımın Lideri", "Büyük Kaptan" Galatasaray'ın Karadenizli evladı Sabri'dir.

Bülent Korkmaz sonrası doğan boşluğu güzelce doldurmuştur. Tebrik ediyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.