Şimdi Ara

SABANCI ÜNİVERSİTESİ GELİR Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabancı üniversitesi yönetim bilimleri yazdım geçen sene 15kontenjanla en son 3000. girmiş. Bu sene kontenjan 14 ve okula rağbet artıyor .Benim sıralamam 2580 sizce gelme ihtimali nedir? ( yakın zamanda tercihlerin açıklanacağını biliyorum ama insan elinden bir şey gelmeyince başkalarıyla paylaşası geliyor derdini)

• quote:

Orijinalden alıntı: ssadıkacar

Sabancı üniversitesi yönetim bilimleri yazdım geçen sene 15kontenjanla en son 3000. girmiş. Bu sene kontenjan 14 ve okula rağbet artıyor .Benim sıralamam 2580 sizce gelme ihtimali nedir? ( yakın zamanda tercihlerin açıklanacağını biliyorum ama insan elinden bir şey gelmeyince başkalarıyla paylaşası geliyor derdini)

gelir bence rahat ol
  • Delabellas kullanıcısına yanıt
    hocam peki 1382 sabancı ssbf gelirmi kontenjan 1 artmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mareşalkedi

büyük ihtimalle gelir ama bölümün az kişi alıyo olması ve üniversiteyi düşünenin çok olmasından dolayı çok küçük bi ihtimal de olsa tutmama olasılığı var bence.
    hocam peki bundan sonra boğaziçi uluslarası yazdım o gelirmi
  • Mareşalkedi kullanıcısına yanıt
    gelir bence.
    iyi ya bilkente düşmeyiz ozman

edit:bilkent güzel ama ankara
  • quote:

Bölümün bin küsürlü sıralardan alacağı kesin gibi ama hem 1 kontenjan arttı hem de sıralaman gayet iyi %90 gelir.
  • 2000den aşağı kapatmaz bence bu sene sabancı ssbf. Kapatamaz çünkü boğaziçi psikoloji gibi bi bölümde kontenjan 50den 70e çıktı, bu da o bölümün sıralamasının 1400lerden 1800lere gerileyeceği demek. Ayrıca uluslararası ilişkilerinde tm3 e geçmesiyle beraber, tm2de olsa boğaziçi politikaya giremeyip ssbfye gelen öğrenciler, ilk tercihleri olan politikaya gidebilcek şuan. Bu da ssbf nin sıralamasının 2000lerin gerisinde olacağını gösteriyo bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovamaltine

2000den aşağı kapatmaz bence bu sene sabancı ssbf. Kapatamaz çünkü boğaziçi psikoloji gibi bi bölümde kontenjan 50den 70e çıktı, bu da o bölümün sıralamasının 1400lerden 1800lere gerileyeceği demek. Ayrıca uluslararası ilişkilerinde tm3 e geçmesiyle beraber, tm2de olsa boğaziçi politikaya giremeyip ssbfye gelen öğrenciler, ilk tercihleri olan politikaya gidebilcek şuan. Bu da ssbf nin sıralamasının 2000lerin gerisinde olacağını gösteriyo bence

Merhaba hocam dediğim gibi 2000 den aşağı kapattı hatta 1300lerde kapattı
  • upower U kullanıcısına yanıt
    evet ya, 2000den aşağı kapatsın tamam ama, yani bi anda 1300ler...
  • upower U kullanıcısına yanıt
    hocam sondan bir önce girdim çok mutluyum 2.tercihimdi giremeseyfim 6.tercihe düşüyodum yani gs iktisat kılpayı:) taban puanla aramızda 0.3 puan var

edit:boğaziçinin çekileceği belliydi ama bu kadar beklemyiodum.bütün iibf çekilmiş adeta mfciler tmden tercih yapmış anlaşılan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mareşalkedi -- 10 Ağustos 2016; 15:25:47 >
  • quote:

hocam sondan bir önce girdim çok mutluyum 2.tercihimdi giremeseyfim 6.tercihe düşüyodum yani gs iktisat kılpayı:) taban puanla aramızda 0.3 puan var

Sonlardan girmek en zevklisi ya hayırlı olsun.

O kadar yükselicek demiştim
  • Mareşalkedi kullanıcısına yanıt
    Sondan bi önce olduğunu nasıl öğrendiniz benimde 1370 sıralama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erenseto E kullanıcısına yanıt
    hocam tahmin ettim puanım 492,468 küsür taban puanı açıklandı oda 492,130 küsür ondan tahmin ettim sıralamam 1382ydi
  • giremedim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.