Şimdi Ara

Sabah uyanmak istemiyorum çok sorunum var yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yurtta kaldığım için geceleri geç uyuyorum millet uyumayınca bende uyumamıyorum ışık , ses ten dolayı. Şimdi sorunum şu aslında , sabah uyandığımda saçta yağlanma , gözde çapaklanma çok oluyor bu yüzden sabah okula bile gitmiyorum hatta şimdi üniversitedeyim sabahları 8:30 daki derslere gitmiyorum bile bu dertlere bir çözüm bulamadım arkadaşlar lütfen yardımcı olun yüzüm sabahları çok kötü oluyor kalkamıyorum yataktan anca herkes gidince kalkıyorum zor geliyor bana yüzümdeki çapakları temizlemek her sabah duş almak :( ve uyku düzenim çok kötü oldu ona bir yardım edin bunlardan nasıl kurtulurum ?

• Dert ettiğin şeye bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni durumdayiz ama katlancaz artik bir sekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Good0revil

Ayni durumdayiz ama katlancaz artik bir sekilde.

Arkadaşlar spora başladım bodye akşamları gidiyorum o zamana dert olmuyor ama sabahları çok berbat hayatımı olumsuz etkiliyor.
  • uyuma
  • Her sabah yaglanma cogumuzda var ? Capak dediginde hortumla temizlenmiyor zaten. Her sabah dus almana gerek yok sacini yika cik. Yikamak 3-4 dakika zaten. Ha uyku konusunda kesinlikle haklisin 7.30da kalkiyorum bende her sabah lanet ederek. Fakat doktora uyku ilaci yazdirdim saglamindan 10da bi vuruyorum 11de bayilip uyuyorum zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BlitzCrank-

Her sabah yaglanma cogumuzda var ? Capak dediginde hortumla temizlenmiyor zaten. Her sabah dus almana gerek yok sacini yika cik. Yikamak 3-4 dakika zaten. Ha uyku konusunda kesinlikle haklisin 7.30da kalkiyorum bende her sabah lanet ederek. Fakat doktora uyku ilaci yazdirdim saglamindan 10da bi vuruyorum 11de bayilip uyuyorum zaten

uyumamak imkansız. BlitzCracnk uyku ilacınız ne? normal eczanelerde bulunurmu? birde içtiğiniz zaman ses yada ışık açık olsa bile etkilenmeden direk uyutuyormu ?
  • aynen böyle oluyorum. bu yüzden evlenmeyede niyetim yok, sabah kalkınca millet sevgilisine öpücük falan kondurur benim ki böcek ilacı sıkar herhalde.

Sabah uyanmak istemiyorum çok sorunum var yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -zombi-

quote:

Her sabah yaglanma cogumuzda var ? Capak dediginde hortumla temizlenmiyor zaten. Her sabah dus almana gerek yok sacini yika cik. Yikamak 3-4 dakika zaten. Ha uyku konusunda kesinlikle haklisin 7.30da kalkiyorum bende her sabah lanet ederek. Fakat doktora uyku ilaci yazdirdim saglamindan 10da bi vuruyorum 11de bayilip uyuyorum zaten

uyumamak imkansız. BlitzCracnk uyku ilacınız ne? normal eczanelerde bulunurmu? birde içtiğiniz zaman ses yada ışık açık olsa bile etkilenmeden direk uyutuyormu ?

1 numaralı uykusuzluk ilacı sivrisinek

• quote:

Orijinalden alıntı: -zombi-

quote:

uyku ilacı aldığında seni götürseler haberin olmaz. Ayrıca sabah kalktığında ustunden dozer gecmiş gibi oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.