Şimdi Ara

saate çok sık bakmam ama ne zaman baksam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22.22 yi gösteriyo saat. yani akşam 3-4 kere saate bakıyosam birinde mutlaka 22.22 yi tutturuyorum. acaba o zamanda ilgimi çeken bişey mi oluyo etrafta diye birkaç gece nöbet tuttum tam o saatte her gece siyah bi audi caddeden geçiyo. ilginç

• bevren kız ismi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seni düşünen birisi var
  • Wasland bevren
    Ohhhhh leu huven
    zulte vregem
    kv mechelen
  • böyle bir durum bende de söz konusu. ben de saate ne zaman baksam hep 19.05 e denk geliyorum. bu bir değil iki değil her zaman başıma geliyor. tesadüf mü yoksa bir sır mı var merak etmiyor değilim. 19.05 nedir? bana bir işaret mi yoksa tesadüf mü? sanırım hiç bir zaman öğrenemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

böyle bir durum bende de söz konusu. ben de saate ne zaman baksam hep 19.05 e denk geliyorum. bu bir değil iki değil her zaman başıma geliyor. tesadüf mü yoksa bir sır mı var merak etmiyor değilim. 19.05 nedir? bana bir işaret mi yoksa tesadüf mü? sanırım hiç bir zaman öğrenemeyeceğim.

mucize panpa

• quote:

Orijinalden alıntı: in vitro

quote:

böyle bir durum bende de söz konusu. ben de saate ne zaman baksam hep 19.05 e denk geliyorum. bu bir değil iki değil her zaman başıma geliyor. tesadüf mü yoksa bir sır mı var merak etmiyor değilim. 19.05 nedir? bana bir işaret mi yoksa tesadüf mü? sanırım hiç bir zaman öğrenemeyeceğim.

mucize panpa

• Dun ayni konuyu ben acmistim.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=80017596&p=1#80017596

• Kardeş saat sana halleniyor

• bende de oluyor 09.25.sürekli bu saate denk geliyorum sanki o saatte durmuş gibi
    Edit: bu arada 78 sayısınıda çok görüyorum nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portman -- 23 Ağustos 2013; 16:14:05 >
  • Yolda gidiyorum mesela,normalde plakalara bakmam ama bakınca kesin 72 içeren bi plakaya bakıyorum.Beynin sırları işte takmayın pek.
  • Algıda seçicilik hat safhada...

http://tr.m.wikipedia.org/wiki/Alg%C4%B1da_se%C3%A7icilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaserov -- 23 Ağustos 2013; 16:14:41 >
  • Ben de sabahlari tam saatlerde uyaniyorum. Mesala 13:00 14:00 gibi.

• quote:

Hep galatasarayı mı düşünüyon 1905
  • seçilmiş kişi misiniz nesiniz lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Oğuzhan-

quote:

Hep galatasarayı mı düşünüyon 1905

alakası yok galatasaray dan nefret ederim
  • Bende ne zaman baksam 14:38 sonra baktym ki pili bitmi?
  • Bende sabah hep 11:38 veya 12:38de uyanıyom

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.