Şimdi Ara

Arkadaşlar bel bölgesini nasıl kalınlaştırırız ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
21.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir süredir vücut çalışıyorum. Göğüs kasları çok hoş duruyor ama belim ince olduğu için orası vücuduma hiç oturmuyor kısaca estetik durmuyor. (tam olarak sırt bölgesi diyelim. Belin arka kısmında kalan kuyruk sokumuna yakın olan bölge.) Orayı nasıl kalınlaştırırız.

Birkaç sene önce göbek vardı ve kilom 75 di ve göbekteki yağları erittim 1 sene boyunca ,kaslar belli olmaya başladı. Ama sırt çok fena

BOY: 1,73
    Kilo:60

NOT: Tavsiye istiyorum eleştiri değil. Terbiyesizlik yapanlar itina ile şikayet edilecektir.Baştan pazarlıklı olduğum doğrudur.

• ss versene daha ıyı yorum yaparız
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

ss versene daha ıyı yorum yaparız

sakın öyle bi hata yapıyım deme
  • ne alaka adam gıbı bakıcaktık yakısıyormu yakısmıyormu adam vucut yapmıs zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

ne alaka adam gıbı bakıcaktık yakısıyormu yakısmıyormu adam vucut yapmıs zaten

bugüne kadar ss koyupta iyi yorum alan bi tek kız mankenleri gördüm hatta aksama dogru bi ss ni koy bak nasıl topa tutuyolar
  • Evet ss sakat hem vücudumu göstermek istesem bu bir kadın olur
  • Hocam kilo alıp o kiloları kasa çevirmeyi düşünebilirsin. boyum 1,72, kilom ise 78. göbeğim belli oluyor ama 73-74 kg civarında iken kilolu değil ama kalıplı görünüyordum. gerçi benim göğüs kafesim ve omuzlarım biraz genişçe.
  • o zaman No ss No Guven
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palatine

Hocam kilo alıp o kiloları kasa çevirmeyi düşünebilirsin. boyum 1,72, kilom ise 78. göbeğim belli oluyor ama 73-74 kg civarında iken kilolu değil ama kalıplı görünüyordum. gerçi benim göğüs kafesim ve omuzlarım biraz genişçe.

Kilo almak istemiyorum aslında kasa çeviremez isem yakması zor oluyor
    Bir deneyim birşey kaybetmeyiz.
  • mekik çekerken sırtın boşta olcak biyerde bacaklarını sabitleyerek mekik çek ve çok fazla eğil

işte bunu diorum
     Arkadaşlar bel bölgesini nasıl kalınlaştırırız ?

çok eğilirsen belinin arka tarafındaki kaslar çalışır ve kalınlaşması mümkün ama omuriliğine yük binme ihtimali de fazla
    hocan göstersin daha doğru olur fitnessa gidiosan
  • BB yapanlar belleri ince olsun diye debelenirler. Vücudu üçgen gösterir. Bence hiç uğraşma.
  • Vucut calısanlar belim ince olsun diye yapmadıkları kalmıyor sen de kalınlaştırmak mı istiyorsun
  • Bel değil ya belin arkası böbreklerin olduğu kısım. Çukur gibi duruyor biraz kalınlaşsa çok daha hoş durucak.
  • kilo al 60 kilo nedir arkadaş yarım kadarsın nerdeyse o dediğin yeri deadlift,ters mekik,good morning ile çalıştırabilirsin
  • bel çevresini kalınlaştımak için oblikleri geliştirmen lazım (gavurun değimiyle oblique) onun içinde russian twist gibi yada 10-12 tekrar yapabiliceğin bir ağırlıkla mesela 2 dumbell al eline bir sağa bir sola eğil ayakta (bunada side bending deniyor) gibi haraketler yapabilirsin arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanerol

bel çevresini kalınlaştımak için oblikleri geliştirmen lazım (gavurun değimiyle oblique) onun içinde russian twist gibi yada 10-12 tekrar yapabiliceğin bir ağırlıkla mesela 2 dumbell al eline bir sağa bir sola eğil ayakta (bunada side bending deniyor) gibi haraketler yapabilirsin arkadaşım

Evet bunları arıyordum çok sağol arkadşaım.

@ J-Smoove - Malesef kilo almak ile sorunlarım var. Kilo alamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.