Şimdi Ara

saat takmak kiroluktur (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
13.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kişi block listenizde. Mesajı Göster/Gizle |Blok nedeni: Kendini beğenmişin teki Bloğu kaldır

şaşırtmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

ben senin gibi birine ne kadar anlatmaya calissam da sen anlamazsin. cunku senin beyin kapasiten benim yazacagim seyleri anlayamaz. zaten anlayabilecek pozisyonda olsaydin basligima gelip surtunmezdin :)

senin gibileri forumlarda ve benzeri yerlerde cok gordum. sen bir turkiye gercegisin hatta ortadogu gercegisin.

ha diyeceksin ki madem ben ve benim gibiler bu kadar ahmak ve kit, neden o zaman bize birseyler anlatmak istiyorsun? neden konu aciyorsun?

hicbir amaci yok. bu forumdaki konudisinin da hicbir amaç ve gayesi yok. ben yazarim senin gibilerin agzi kopurur sonra ben biraz yanit verir giderim konu kaldirilir.

eglenirim gulerim birkac saat oylesine vakit geciririm..

Alıntıları Göster
    sen kimsin ki? ne kapasiten var anlatacak..yapın ortada saati kroluk görecek kadar düşük bir varlıksın.. kişilerin tercihlerine burnunu sokacak kadar da aşağılıksın...

saatimin pimi kopmuştu dahada takmamıştım kaç yıl olmuştur.. bugün onu yaptırıp takacam.. özlemiştim zaten iyi hatırlattın..

birde şu var, konu dışında milleti köpürtüp forum dışında küfür yemenin nesi hoşuna gidiyor senin.. yani bir saçmalamandan ötürü bir sürü küfür yedin.. kesin yemişsindir buna adım gibi eminim..:D hatta %100 garanti veriyorum sana..:D manyakmısın dostum..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropeus77 -- 12 Kasım 2018; 11:46:55 >

• Cep telefonları devasa olarak evrildiği için artık yeniden saat takmak gereklilik oldu. Özellikle toplu taşımayı
    sık kullanıyorsanız tek elle sıkışık ortamda cep telefonu ile uğraşmak ne kadar zor bilirsiniz.
    Ben şahsen xiaomi amazfit bip akıllı saat aldım, şarj ediyorum aşağı yukarı 45 gün şarjı gidiyor hem de bildirimleri
    hatırlatıcıları hiçbirşeye dokunmadan takip edebiliyorum. Gayet faydalı bir aksesuar.

• quote:

iyi de kardesim sen moda sinema tv sektorunde misin ayrica ne biliyorsun firma belki beckhama bu saati surekli tak reklamimizi yaparsin diyerek bedava saat arti 1 milyon dolar verdi? baska saat firmalari da farkli saatler verip bunlari da arada tak dedi

biraz ufkunu genislet genis dusun yani

Alıntıları Göster
    Ne boş adamsın. Al.

saat takmak kiroluktursaat takmak kiroluktursaat takmak kiroluktur

• Ne alaka (A)çık(M)ert (K)orkusuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

Ne boş adamsın. Al.

Alıntıları Göster
    allah allah bu erkek resimlerini neden paylastin acaba ayol?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

sen kimsin ki? ne kapasiten var anlatacak..yapın ortada saati kroluk görecek kadar düşük bir varlıksın.. kişilerin tercihlerine burnunu sokacak kadar da aşağılıksın...

saatimin pimi kopmuştu dahada takmamıştım kaç yıl olmuştur.. bugün onu yaptırıp takacam.. özlemiştim zaten iyi hatırlattın..

birde şu var, konu dışında milleti köpürtüp forum dışında küfür yemenin nesi hoşuna gidiyor senin.. yani bir saçmalamandan ötürü bir sürü küfür yedin.. kesin yemişsindir buna adım gibi eminim..:D hatta %100 garanti veriyorum sana..:D manyakmısın dostum..?

Alıntıları Göster
    burnumu sokamam cunku burnum seninki gibi devasa degil

• quote:

Orijinalden alıntı: LeonEyes

benimde bir kolumda;

https://www.ozensaat.com/p-16957-Casio-PRG-250-1DR-ProTrek-Tough-Solar-OZEN-SAAT.html

diğerinde de

https://urun.n11.com/akilli-bileklik/xiaomi-mi-band-2-akilli-bileklik-saat-P219772034

var bende kroyum :D
    kiroysan kulube hosgeldin cunku bu baslik zaten kiro club

japon ceo kiroyama hanzo (meshur kirojima saat markasi ceosu) resmini de yollayayim kulubumuzde bulunsun

buyrunuz

saat takmak kiroluktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 12 Kasım 2018; 14:5:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

casio g-shock'undan tut kurmalı mekanik saate kadar 20'nin üzerinde fakrlı renk ve stillerde saatim var.
    sanırım hepsini satsam bir araba parası yapar ama birini bile satmam, çünkü saat kıyafeti tamamlayan bir aksesuardır. özellikle suit denilen tarzda.
    tabi konuyu açan arkadaşın hayatında gördüğü tek saat 20 liralık saatler olunca bu kanıya varması normal.
    kaldı ki saat denilen obje, eğer el yapımı ünlü saat üreticisi aileler tarafından yapıldıysa bir kolleksiyon objesidir. içinde detayları gözle zor görülen aksamları bulunan ve pilsiz mekanik olarak çalışan bu makineler ister kabul edin ister etmeyin hayatınız boyunca bir arada göremeyeceğiniz paralara satılırlar.

eve saat takmak kıroluk, zaten bir tek sen kıro değilsin bu dünyada, bu aşağıdakilerin hepsi kıro

Çok merak ettim nasıl saatmiş onlar satsan araba alıyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: The-Undertaker

Çok merak ettim nasıl saatmiş onlar satsan araba alıyorsun ?

Alıntıları Göster
    rolex, panerai, patek filipi filan gibi harami saatleridir iste. haramilerde onlardan var (arkadasi ayri tutuyorum)

• sen kimsin ki saat takanlara kro diyorsun? Sığ düşünceli herif seni.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

allah allah bu erkek resimlerini neden paylastin acaba ayol?

Alıntıları Göster
    AVICII.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un Kurabiyesi

sen kimsin ki saat takanlara kro diyorsun? Sığ düşünceli herif seni.
    koylu gibi cok komik

• Eğlenceli başlık olmuş :)
  • casio gshock'un fiyatı olmuş 900 lira, 20 tane saatten bahsediyorum zamanında aldığım. her biri bir araba eder demedim zaten

merak ediyorsan direk servet değerinde olan markalar söyleyebilirim. patek philippe, richard miller, audemars piguet, maximilian büsser ve malum zafer çağlayan'ın 700binlik ünlü olan saatinin markası franck müller vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

casio gshock'un fiyatı olmuş 900 lira, 20 tane saatten bahsediyorum zamanında aldığım. her biri bir araba eder demedim zaten

merak ediyorsan direk servet değerinde olan markalar söyleyebilirim. patek philippe, richard miller, audemars piguet, maximilian büsser ve malum zafer çağlayan'ın 700binlik ünlü olan saatinin markası franck müller vs.
    g shock a saygi duyarim ama sadece spor yaparken lazim oldugunda

oyle analog saatler artiz artiz bizi bozar

bi ara surekli sakal tirasi olup birbirlerine sabun tavsiye eden obsesif kompulsifler vardi burada forumlari da vardi. saat isi de aslinda okb bu takintiyi atin bakin hem paraniz cebinizde kalir hemde apaci olmazsiniz

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    tamam seni bozmasın o zaman, takmazsın olur biter.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.