Şimdi Ara

S8 ve Note 8 daha iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ip x alacaktimda is yok begenmedim arkasi cok cirkin

Note 8 yakinda 3k olur onu alacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• note 8 alır 1 sene sonra aglarsın 2 k oldugun da elden de çıkaramazsın yigen teyze cocugu arar bulursun

• ıphone x inde bir esprisi yokmuş.note 8 rakipsiz bence.
  • malkockose kullanıcısına yanıt
    Yok lo note lar iyi de emoji olayi muhtesem oldugundan ip x i alirim son dakikada kazandi beni apple

Ip7 den sonra

Note8 in faceid si bunun gibi calismiyo bu 4k olsun aliyim

Kipa reis 3999 dan getir su lanet olasi aleti

• Telefona yatırım muamelesi yapanlar yok mu, beni deli ediyor!

"Elden çıkaramazsın"mış. Altın mı bu? Madem satacaksın, ne diye alıyorsun? Psikolojik sorunu mu var bu kişilerin? Benim bildiğim, bir kere alır, bozulana kadar kullanırsın. Çok tuhaf insanlar var ya!

Yok Note 8'in değeri bir yıl sonra düşermiş, yok elinden çıkaramazsın bilmem ne. Madem satacaksın, altın al!

Hepsi manyak bunların!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 12 Eylül 2017; 21:54:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    usta bi telefona 4000 tl ve üstü verirsem o telefonu altın değerin de taşırım. ben bi telefonu 4 sene 5 sene kullanamıyorum kardeş.o kadar zenginsen bu forum da ne dolaşıyorsun al ikisinden de takıl.

• malkockose kullanıcısına yanıt
    Allahtan sizin gibi değilim. Son model telefonu alacak imkanım var ama hayatta o paraları vermem telefona. Hala iPhone 5s kullanıyorum. 2 seneden fazla oldu bende. Hala çatır çatır çalışıyor. Enayi miyim 4000-5000 ₺ telefona vereyim?

Elimdeki çöp olmadan da değiştirmem! 4000-5000 ₺ veren enayiler düşünsün 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Telefona yatırım muamelesi yapanlar yok mu, beni deli ediyor!

"Elden çıkaramazsın"mış. Altın mı bu? Madem satacaksın, ne diye alıyorsun? Psikolojik sorunu mu var bu kişilerin? Benim bildiğim, bir kere alır, bozulana kadar kullanırsın. Çok tuhaf insanlar var ya!

Yok Note 8'in değeri bir yıl sonra düşermiş, yok elinden çıkaramazsın bilmem ne. Madem satacaksın, altın al!

Hepsi manyak bunların!

Herkes bozulana kadar kullanmak zorunda mı bu nasıl bir görece? 3310’lar halen çalışıyor neden akıllı telefon kullanıyorsun o zaman? Elinde ki eski nokia’lar bozulmasa almayacakmıydın akıllı telefon? Güncel teknolojiyi takip etmek isteyen her insan yaklaşık iki yılda bir cihazını güncelliyor. Sence hangi marka daha mantıklı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.