Şimdi Ara

S60 Sahibiyim, Aracımı Değiştiremiyorum :/ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
36.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yılan Serdar

Ortak geliştirilen bir şasi var ayrıca senin o beğenmediğin Ford alt yapı olarak en kral VW'nin de bile daha kalitelidir.

Adam ayrıca Jetta önermiş ya JETTA

Alıntıları Göster
    Kesin öyledir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Car_sedan

Kesin öyledir

Alıntıları Göster
    Öyle tabi ki bu işler öyle VW ( jetta) kullanıyorum diye herşeyin en iyisi olacak diye düşünmekle olmaz. O havan anca köy kahvesinde geçer dandik Jettan ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meksikalı jetta'dan bahsediyoruz dimi arkadaşlar hani buram buram ançiyöez kokan, hani artık yeni kasası avrupa ve ülkemize gelmeyecek olan dolayısıyla bizim için artık bitmiş bi araçtan bahsediyoruz premium segmente alternatif olarak

neremle güldüğümü söylemicem size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 20 Eylül 2019; 12:23:8 >
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Serviste kapı içlerine şeffaf bant çekiyorlar, geçiyor o ses

• Konu goygoy mu ciddi mi bilemedim ama Allahtan belanı mi arıyorsun dostum Misss gibi aracının değerini bil, başka bir araçla sonu mutsuz bitecek maceralara atılma bence.. Karar yine senindir ancak Aracının değerini bil, sürüş keyfi olarak güvenlik olarak belli bi seviyenin konforuna alışmışken ağzının tadını bozma bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Kapıların ağırlık hissini ilk etkileyen şey menteşe ve gergilerdir. Ağırlık hissinden bahsedilirken aslında kapının
    kendi ağırlığı değil, kapı gergilerinin kalitesinden bahsediliyor.
    Kapı gergilerinin nesine dikkat ederek kaliteli olup olmadığını görebiliriz merak ettim?
    O zaman golf Mercedes c serisinden daha kaliteli bir araç mı oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 20 Eylül 2019; 13:14:36 >
  • Vergi sistemimiz berbat olmasaydı Önerilecek araba belliydi de işte vergi sistemimiz saolsun hacmi nerdeyse motorsiklet motoru kadar olan motorlu arabalara biniyoruz.

• ex_silver kullanıcısına yanıt
    Bakarak anlaşılabilecek bir şey değil.
    Gergi olayı şöyle. Eğer gerginin üretimi kaliteliyse (toleranslar falan sıkı, malzeme aşınmaya dirençli ise) doğal olarak tok bir his verir açıp kapatırken. Kaliteli araçlarda bu gergi kolay kolay aşınmaz. Kapı o ağır hissini uzun süre korur. Bazı araçlarda da zamanla aşınır, bir süre sonra ev kapısına döner.
    Golf ve C'den hangisinin kapı gerileri daha kalitelidir, hangisi daha uzun süre dayanır bir fikrim yok maalesef.
  • Car_sedan C kullanıcısına yanıt
    aynen hocam zaten ülkemizdeki ekonomi de hızla şahlanıyor, vw fabrikayı açtığında tahminim herkesin maaşı min.10-15bin seviyesine gelir ve kimse kredi falan çekmeden galerileri basar, bir senelik birikimle alır jetta'sını çeker kahvenin önüne

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

aynen hocam zaten ülkemizdeki ekonomi de hızla şahlanıyor, vw fabrikayı açtığında tahminim herkesin maaşı min.10-15bin seviyesine gelir ve kimse kredi falan çekmeden galerileri basar, bir senelik birikimle alır jetta'sını çeker kahvenin önüne
    Nominal gelirin 10 15 bin olması birşeyi ifade etmez önemli olan reel gelirdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Car_sedan C kullanıcısına yanıt
    oo reel gelirle hesaplarsak daha iyi, herkes kendine bi jetta eşine de bi polo rahat alır o zaman, hadi vw aç artık şu fabrikayı sabırsızlanıyoruz.

• fabrika kurulup yeni jetta üretilene kadar jetta unutulur gider, kimse jetta peşinde koşmaz hele bide yerli üretim jetta aman aman.

• howar H kullanıcısına yanıt
    En iyisi bi arteon almak

• Allah başka dert vermesin güzel kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Tasarıma bakıp premium yorumlayacaksak işimiz zor. Siz beğenmiyor olabilirsiniz, başkası da çok kullanışlı buluyor olabilir. Mesela ben de ortada düz konsolu sevmem. Bence konsol sürücüye dönük olmalı. Ama bu yüzden gidip markaları eleştirmiyorum.
    Aynı şekilde, Mercedes'in veya BMW'nin berbat IIHS güvenlik sonuçları onu premium sınıf yapmaktan alıkoymuyorsa, volvonun farklı tasarımı da onu premium çizgiden ayıramaz. Mantıksız bir yaklaşım olur.
    Sizin işinizin ilk zorluğu tasarımı önemsiz zannetmek.
    Tasarımlara tabii ki bakılır, şaka mı bu?
    Ayrıca S60 premium filan değil. En fazla introduction to luxury denir. 3 serisi gibi. Fakat 3 serisi Bmw’nin premium class üst sınıf araçlarından çizgi olarak S60 kadar kopuk değil. Benzer çizgileri, genişlik ve rahatlığı görebilirsiniz.
    O konsolu beğenen ben hayatımda görmedim ve zaten Volvo da artık yeni serilerde vazgeçti. Çok uzun yıllar değiştirmeme hantallığının bence açıklaması yok. Siz beğenmiyorsunuz, ben beğenmiyorum, hanım beğenmedi, tanıdığı götürdüm o beğenmedi. E alıcısının az olma nedenlerini tesadüf zannediyorsunuz herhal.

• Ağır olunca iyi olacak diye birşey yok ki şu an arabalarda en hafif ama en sağlam malzeme aranır hep o da karbonfibrr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alıcısı çok olan araç iyimidir, veya kaliteli mıdır?
    Şahin doğan egea mesela.
    Volvo kalitelidir iyidir. Sadece ülkemizin algısı farklı o kadar.

• nacker kullanıcısına yanıt
    1.5 turbo benzinli model de fordun ülkemizde kuga mondeolarda kullandığı 1.5 ecoboost motorun aynısı.
    Bunu kötü birşey olarak söylemiyorum. Ford otomotiv sektörünün bir devi. İnovasyonlarının yakınına bir çok marka yaklaşamaz. Bence Ford gibi bir markanın motorunu şasesini kullanması bir artı puan.
    Peki range roverlar ? Bir çok parçasının üstünde Fomoco yazıyor. ya jaguarlar ? Aynı şekilde eski sevilen çok tutulan jaguarların hepsi Ford üretimi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.