Şimdi Ara

S60 Sahibiyim, Aracımı Değiştiremiyorum :/ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
36.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Volvoya bindikten sonra yine bi volvoya binmezseniz bişeylerin eksikliğini hep hissedersiniz. Çünkü piyasada volvonun yerini dolduracak başka marka yok. Konfor güvenlik performans ekonomi sağlamlık hepsi bi arada olan tek marka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 18 Eylül 2019; 23:12:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • howar H kullanıcısına yanıt
    Hocam siz boşver in o tarz yorumları evet Mercedes çok gösterişli bi araba ben hepsini kullandım Mercedes audi Passat insignia bmw volvo.
    Volvo tank gibi arabadır bu bile tercih için yeterli bi sebeptir. Başka araba tercih edin piyasada hemde 2 katı fiyatına araba alın ve bi kaç ay binin sonra bu yazımı hatırlayın.
    Piyasada verdiğiniz parayı son kuruşuna kadar hak eden tek arabadır volvo. Bunun fanlıkla alakası yok benim arabam şu an insignia.
    Her şeyden önemlisi candan kıymetli bişe yoktur. Volvodan daha güvenli arabada yoktur

• Burada yazanların çoğu eminim övdüğü araca oturmamıştır bile. D sınıfı araçlarda markadan bağımsız volvonun malzeme kalitesi ezici şekilde üstündür nokta

Örnek isteyenler olursa geçen hafta audi a6 50 tdi içerisinde yaklaşık 1-2 saat ön koltukta yolcu olarak bulundum ve gördüğüm şey o aracın bile malzeme kalitesi olarak s60 ile kıyaslanamayacak olduğu idi. Evet içerisi çok daha teknolojik dokunmatik vs vs... Ancak iş içerideki malzeme kalitesine gelince Volvo çok başka. E sınıfında başka bir araca yorum yapacak kadar bilgim yok muhtemel mercedes e serisi daha iyidir s60 dan.

• quote:

Orijinalden alıntı: yksln

Araç dizel mi benzinli mi?
    Dizel, D2 motor.
  • anlaşılan macera arıyorsun ,arama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: howar

Dizel, D2 motor.

Alıntıları Göster
    S60 Piyasadaki çoğu araçtan kaliteli. Motoru focus ile aynı motor. Yeterli ve bakım masrafı gayet az.
    D4 2.0 motorlu olan s60 benimde idealimdeki araclardan biri.
    Bence aracınızı kullanın o rahatlığı bulamazsınız.

• S serisinden inip c serisine zaten binemezsin aga. Tavsiyem az spor çok konfor yakıtıda önemsemeyeceksen parada da çok sıkıntı yoksa 2013 E300 derim. Gerçi şu kare farlı mercedeslerin her türlü gideri var. Lakin E200 lerde performans nasıl bilemiyorum. Yakın zamanda 2015 S350 test etme şansım oldu. Sürücü olarak E serisinden okadar da fazla bir artısı yok. Tanıdıkta e300 var, bildiğin uçak araba. Konfor performans görünüş güvenlik. Çok para olmasın dersen de Skoda superB diyebilirim.

• Kendini kontrol et. Gereksiz is. Piyasada araclar hep kazali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

Hocam millet lada Vega'ya biniyor . Bende bineceğim yakın zamanda...

Bu kadar dert etmene gerek yok. Memnunsan değiştirme..
    Hocam lada vega var bende onuda beğenmiyor lar. 16000 e 2006 klimalı araç satıyorum milletin 96 dandik şahine verdiği paraya

• bal974 B kullanıcısına yanıt
    Elit kelimesini bu forumda volvo sahiplerinden defalarca okumasam haklısınız derdim. Vala derdim.

O zank diye inen tasarımı beğenme ya da fonksiyonel bulma olanağım yok. Doksanlı yıllarda bile daha iyi tasarımlar vardı.

Bu tasarım böylece premium çizgiden aşırı ayrılmış oldu. Bmw veya Mercedes’te bu tür bir ayrılık bulamazsınız. 3 serisinin içi gayet premium sınıfa benzer. 2014 de benzer 2012 modeller de benzer. Benim tartışma konusu yaptığım durum zaten sizin makul yaklaşımlarınız değil.

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen ay Toyota Corolla aldım eski sahibi Toyota yerine 320d xdrive almıştı. Notere falan o araçla gittik. Yakışıklılık performans vs. Diyecek birşey yok fakat terim seslerinden 5 dk duramadım gacır gucur ediyor arabanın heryeri eski sahibide bu özelliğinden şikayetçiydi.
    Bunu buraya neden yazdım bilmiyorum

• onatba O kullanıcısına yanıt
    2010 da Ford Volvo yu Geely e sattı. Chevrolet gibi 2009 krizinden hükümet tarafından kurtarılmayı beklemedi ve kendi markalarını sattı. Şu anda geely sermaye grubu altında bir şirket. Fakat hala otokoç istinyede servis hizmeti veriyor ama ilerde ne olur bilemem. Ben güvenmem. Eski Volvoların hepsi Fordla ortak şaseleri kullanıyorlar. Motor bloklarının üstünde ve arabanın heryerinde FoMoCo yazıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    paranın gözü kör ola hocam paranın gözü kör ola, durmuyo cepte namıssız...
  • ne edeceğin bineği başkan. alsana jip
  • Model 3ü bekleyebilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=wcZkkGL85AI&feature=youtu.be

S60 Sahibiyim, Aracımı Değiştiremiyorum :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ulan ben de akbilden nasıl tasarruf ederim diye düşünüyordum. benim ki de dertmi be.
  • iCrush kullanıcısına yanıt
    3 serisinde sıfır alanlar bile trim seslerinden şikayetçiydi hocam doğrudur. yeni kasayı bilmiyorum ama F30 kasada trim sesi mevcut.

• Piyasada nadir olan arabaya biniyorsun, piyasada bol olan araç bakıyorsun. Farklı olmak, dikkat çekmek istiyorsan Levorg derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

3 serisinde sıfır alanlar bile trim seslerinden şikayetçiydi hocam doğrudur. yeni kasayı bilmiyorum ama F30 kasada trim sesi mevcut.
    3.20 serisinde trim sesi olması ilginçmiş trim seslerine hiç gelemiyorum
  • howar H kullanıcısına yanıt
    Bunun yenisini millet bir görse,kullansa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.