Şimdi Ara

S60 Sahibiyim, Aracımı Değiştiremiyorum :/ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
36.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık 2 hava yastıklı değil. 2019 larda yastıklar arttı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • howar H kullanıcısına yanıt
    Hocam trim sesini dert edenlere içimden kızardım iki gıcırtıyı kulak ardı edemiyorlar diye
    Fakat bmw'ye binince tüm fikrim değişti sürekli arabadan gacır gucur ses gelince sahibi olmadığım halde ben bile dayanamadım. Sahibi için durum daha kötü lüks denilen bir araca biniyorsun herkesin gözü arabada ama içi Tofaş gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvd23

Artık 2 hava yastıklı değil. 2019 larda yastıklar arttı
    👏👏 hemen koşup sıraya girelim o zaman

• Malzeme kalitesi nedir? Dokununca iyi hisler veriyor yumuşak olsun bakınca gözlerim kamaşsın sanki sevişeceğiz arabayla. Güvenlik, sorunsuzluk, çevreci, kelimeleriden bir tanesi kullanılmıyor. Yazık yahu lüx daha da lüx egom tavan yapsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzi_ko -- 20 Eylül 2019; 8:43:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • s90'a bak
  • Bir aracın kapısının ağır olması!! onu kaliteli yapmaz.Dünyada en kaliteli materyaller hem hafif hemde dayanıklı olan materyallerdir.Mercedes C serisi genel kalite olarak çok daha iyi bir araçtır s60 tan. Bu Volvo ve Mazda gereksiz abartmaları forumda bir bitmedi.

Ayrıca bazı arkadaşlar "ne güzel araban var ne diye değiştiriyorsun millet şuna şuna biniyor" gibi yorumlar yapıyor.Arkadaş fikir sormuş kararını vermiş ona göre yorum yapsak daha faydalı olmaz mı?Varsa 2 aracıda deneyimleyen biri konuşsun arkadaşta fikir sahibi olur en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: howar

3.20 serisinde trim sesi olması ilginçmiş trim seslerine hiç gelemiyorum

Alıntıları Göster
    BMW 3 serisinde trim sesi var demek haksızlık olur. Senfoni orkestrası var. Hele o kapı fitillerinin gıcırtısı yok mu, anlayamazsınız
  • D segment premium olarak c180 en iyisidir benim gozumde f/p olarak

C200d modelini motorun dusuk performansi , bakim fiyatlari , alis fiyatinin yukseligi sebebiyle c180 varken almam kesinlikle.

Senede 50-60 bin km yapiyorsan alinir belki oda belki

Bmw 320 ikinci elde temizini bulmak cok zor.

Passat ,s60 felan alinmaz mercedes ve audi varken

Benim dusuncelerim bunlar hayirli forumlar cumleten

• 2 Yıldır c180 kullanan birisi olarak bir üstteki arkadaşa katılıyorum, 2 yıldır araçta gram ses yok henüz. Tek sıkıntım piano black göğüs çok leke gösteriyor.
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Tasarıma bakıp premium yorumlayacaksak işimiz zor. Siz beğenmiyor olabilirsiniz, başkası da çok kullanışlı buluyor olabilir. Mesela ben de ortada düz konsolu sevmem. Bence konsol sürücüye dönük olmalı. Ama bu yüzden gidip markaları eleştirmiyorum.
    Aynı şekilde, Mercedes'in veya BMW'nin berbat IIHS güvenlik sonuçları onu premium sınıf yapmaktan alıkoymuyorsa, volvonun farklı tasarımı da onu premium çizgiden ayıramaz. Mantıksız bir yaklaşım olur.

• ex_silver kullanıcısına yanıt
    Kapıların ağırlık hissini ilk etkileyen şey menteşe ve gergilerdir. Ağırlık hissinden bahsedilirken aslında kapının
    kendi ağırlığı değil, kapı gergilerinin kalitesinden bahsediliyor.

• S60 kronik sorunları var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AFV kullanıcısına yanıt
    2005-2012 S40, 2006-2016 S80, 2011-2018 S60 Ford ile ortak platform kullanıyor sadece. Bunların öncesi ve sonrası volvonun kendi platformları.
    Motorlarda da sadece 1.6 dizel ve 1.6 T4'ler Ford motoru. Bunların dışındakiler yine volvo motoru.

• f10 520i veya w212 e250 cgi

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

2005-2012 S40, 2006-2016 S80, 2011-2018 S60 Ford ile ortak platform kullanıyor sadece. Bunların öncesi ve sonrası volvonun kendi platformları.
    Motorlarda da sadece 1.6 dizel ve 1.6 T4'ler Ford motoru. Bunların dışındakiler yine volvo motoru.
    Nasıl ya Volvo diye bu arkadaş forda mı biniyormus. Birde vw begenmezler. Ahahhahaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Car_sedan C kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı platform değil tabii ki.
    İç mekanlar da tamamen farklı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Car_sedan

Bu mesaj silindi.
    Oo kanka primler yatmış anlaşılan hadi iyisiiin

• quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Bir aracın kapısının ağır olması!! onu kaliteli yapmaz.Dünyada en kaliteli materyaller hem hafif hemde dayanıklı olan materyallerdir.Mercedes C serisi genel kalite olarak çok daha iyi bir araçtır s60 tan. Bu Volvo ve Mazda gereksiz abartmaları forumda bir bitmedi.

Ayrıca bazı arkadaşlar "ne güzel araban var ne diye değiştiriyorsun millet şuna şuna biniyor" gibi yorumlar yapıyor.Arkadaş fikir sormuş kararını vermiş ona göre yorum yapsak daha faydalı olmaz mı?Varsa 2 aracıda deneyimleyen biri konuşsun arkadaşta fikir sahibi olur en azından.
    Eğer mercedes c serisi kaliteliyse bizim kalite algımiz servislerde sürünmek üzerine demek ki
    C serisi alıp da cam tavan konsol panel gıcırtısı belasına bulaşmamış adam görmedim ben daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Car_sedan

Nasıl ya Volvo diye bu arkadaş forda mı biniyormus. Birde vw begenmezler. Ahahhahaha

Alıntıları Göster
    Ortak geliştirilen bir şasi var ayrıca senin o beğenmediğin Ford alt yapı olarak en kral VW'nin de bile daha kalitelidir.

Adam ayrıca Jetta önermiş ya JETTA

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.