Şimdi Ara

s24+ vs s23+ vs iphone 14

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu 3 telefon arasında kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz ?

Tamamen günlük kullanım amaçlı alıyorum, hiç oyun felan oynamam. İşim gereği telefon sürekli elimdede şarjının olabildiğince iyi olmasını istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

• S24 plus şuana kadar yapılmış en iyi android telefon evet ultradan da iyi çünkü tasarımı daha güzel ultra tuğla gibi

S23 plus gecen senenin en iyi yapılmış Android telefonuydu hala harika bir telefon

İphone14 ise maalesef biraz gelismis bir iphone 12den ibaret teknolojisi bu 2 cihazdan çok geri

Amma ve lakin iphone 14 de s23 + ve s24 plus kadar uzun bir kullanim omru sunacaktir

Dolayısıyla sevgili dostum kendimi düşünür gibi senin çıkarını düşünerek diyorum ki s24 plus al ve arkana bile bakma param olsa dirrrrekt alacagim telefon bu beles 15 pro max verselwr satar gene bunu alirim

s24+ vs s23+ vs iphone 14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 5 Mart 2024; 1:38:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Hocam ben de şu an yeni telefon arayışındayım, s20fe kullanıyorum, bir önceki telefonum s10+ idi, kullandığım açık ara en iyi telefondu. Şimdi s24+ vs s10+ kamera testleri izliyorum, yemin ediyorum s10+ in kamera performansı daha iyi. Aklım iPhone a kayıyor (macbook ve airpods um var) ama androidden de vazgeçmek istemiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nurborden kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bir sey olanaksız

S24 plus kamerasi kesmediyse s23 ultra düşünmelisiniz

Apple ekosistemini gram sevmiyorum kimseye de önermem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de bu konuda kararsızım.

37bin e s23+ alınır mı sizce?

Yoksa biraz daha koyup s24+ mı alınmalı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.