Şimdi Ara

Galaxy S24 Ultra [ANA KONU] Nisan ikinci güncellemesi yayınlandı (4. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
16.844
Cevap
381
Favori
652.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba s24u nün fiyat kaçtan açılış yapar. 85 felan olur mu ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eurotrip kullanıcısına yanıt
    s24 ultra 512 gb, iphone 15 pro 512nin 8 10 bin altı olur,

Samsung a bu kadar para vermek gerçekten sıkıntı, (para benim arap sabunu benim diyenler hariç) geçen yıl 44bin e 512 lik aldım s23 ultra, eğer 47bin e ip 14 pro max alsaydım şimdi her halükarda aldığım fiyatın üstünde satardım,

zerre hata yok 11 aylık cihaz alan olmaz 35e bile

iphone da şu işimi halledemiyorum bahanesi hariç üst model Samsung a para vermezdim imkanım olsa

benim bahanem iki telefon gibi kullanıyor olmak güvenli klasör ile ödeme nfc, tüm uygulamalar çift, iphone da bu imkanın olduğunu düşünmüyorum, kullanmadım da zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S24ULTRA -- 4 Ocak 2024; 3:57:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt

Tatlı su mu? Daha önce tamir görmüş müydü?

Ben iPhone’larımı musluğun altında yıkarım genelde. Şuan 14 var tatlı suyla yıkıyorum sorunsuz.

Samsung’un bu su geçirmezliği soru işareti hala bende.

• mystiery_ kullanıcısına yanıt

Ne ye göre soru işareti? Samsung da iPhone da su geçirmezlik konusunda garanti vermiyorlar. Su geçirmezlik yönünde iPhone nun üstünlüğü ne?

Ben s7 edge den beri kullandığım bütün telefonları ılık suda sıvı sabun ile 1 2 hafta da bir yıkarım. Şimdiye kadar hiç birinde sorun çıkmadı. iPhone da kullandım.

Bende bazen suyun altında yıkıyorum s23 ultra yı,sorun yok

• Galaxy S24 Ultra kamera, tıpkı daha yeni iPhone'lar gibi 24MP görüntüler yakalayabilir

Selefi ile büyük ölçüde aynı kamera donanımını koruyan Galaxy S24 Ultra, gelişmiş işleme ve yapay zeka yardımıyla yine de gelişmiş görüntü ve video kalitesi sunabilir.

Samsung, Apple'ın iPhone 15 serisi ile tanıttığı bir özelliği Galaxy S24 için de ödünç alabilir.

Galaxy S24 Ultra, iPhone 15 gibi 24MP çözünürlükte görüntüler yakalayabilir.

Tipster Ahmed Qwaider'e göre, Galaxy S24 Ultra, varsayılan 24MP yerine 12MP görüntüler yakalayacak.

Tweet'i çok net olmasa da, Galaxy S24 Ultra'daki varsayılan görüntü çözünürlüğünün 12MP yerine 24MP olacağını kastettiğini düşünüyoruz. Yerleşik görüntü düzenleyicideki Fotoğraf Yeniden Düzenleme özelliği daha fazla ayrıntı sunarken, yerleşik Galeri uygulaması üç seçenek sunar: Portre, Yeniden Düzenleme ve Sil. Bildirildiğine göre, renkleri korurken aydınlatmayı ayarlamak için Expert RAW'da bir ND Filtresi seçeneğine sahip olacak. Ancak, bu özellik zaten mevcuttur.

Bu iddia doğruysa, Samsung muhtemelen özelliği Apple'dan ve en son iPhone serisinden kopyalamış olabilir. iPhone 15 serisi, bölünmüş 12MP çözünürlükte (4'ü 1 arada piksel gruplamadan sonra) görüntüler yakalamak için 48MP kamerasını kullanır ve ardından bunları 48MP görüntüde birleştirmek için 24MP görüntülerle birleştirir. Bu yöntem, dosya boyutunu büyük bir farkla iyileştirmeden görüntülerde daha fazla ayrıntı bırakır.

Samsung'un telefonları, birincil kameradan 12MP, 50MP ve 200MP görüntüler yakalama olanağı sunar. Ancak 50MP ve 200MP görüntüler, 12MP görüntülerde olduğu kadar geniş bir dinamik aralığa sahip değildir. Ayrıca, 50MP ve 200MP görüntüler, daha yüksek dosya boyutları nedeniyle çok yer kaplar. Bu nedenle, Apple'ın yöntemi, ayrıntılar ve dosya boyutu arasında iyi bir denge sunar. Samsung, Galaxy S24 Ultra ile aynı şeyi yapabilir.

Samsung Galaxy S24 Ultra camera may capture 24MP images, just like iPhone 15 - SamMobile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 5 Ocak 2024; 14:22:27 >

• samsung SM-S928B - Geekbench

samsung SM-S928B

2297

Single-Core Score

7104

Multi-Core Score

Geekbench 6.2.2 for Android AArch64

Result Information

Upload Date January 04 2024 10:33 AM

• S24 Ultra işlemcisi s23de olduğu gibi for galaxy şeklinde mi olacak ?

tatlı su hocam yıkadım :) ama hata çok yönlü olarak bende pandemide defalarca yıkadım şarj soketinin verdiği nem uyarısı dışında hiçbir sorun olmuyordu şimdi değişen durum şu , yine benim hatamdan kaynaklı arka kapakta açıklık vardı oradan girdi su. Bile bile lades oldum . Olayın samsungla alakası yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 5 Ocak 2024; 22:24:30 >
  • donhak D kullanıcısına yanıt

Evet yani daha da hızlı olacaktır.

Delil kaynakta :

samsung SM-S928B - Geekbench

CPU Information

Name ARM ARMv8

Topology 1 Processor, 8 Cores

Identifier ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1

Base Frequency 2.26 GHz

Cluster 1 2 Cores @ 2.27 GHz

Cluster 2 2 Cores @ 2.96 GHz

Cluster 3 3 Cores @ 3.15 GHz

Cluster 4 1 Core @ 3.40 GHz

Snapdragon 8 Gen 3 Mobile Platform | Our Newest Mobile Processor | Qualcomm

• 8 Gen 3 ile 32 bit tamamen desteği kaldırılmıştır. Bu sayede gereksiz eskşye dönük uyumluluk ile her türden külfetler de kaldırılmış olmaktadır böylece performans artışı da sağlanacaktır.

SD 8 Gen 3 specs leaked, 32-bit apps no longer supported (unboxdiaries.com)

• Mesajım bulunsun dayanırsam s25 ultra dayanamazsam s24 ultra alacam.

• Fiyat ve kampanyaya göre bende de 15 pro max den geçmeyi düşünüyorum ya hayırlısı

• headhunter kullanıcısına yanıt
    En kötü dışarı da satarsınız bedavaya gelir size hatta.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam samsung telefonu yurt dışı ürün almak lazım. Şu an kayıtlı halini 950 dolara satıyorlar sıfır olarak. Yurt içi samsung cihaz almak satmak istediğinizde oldukça üzer. Bu hep böyle olmuştur. İkinci eli iphone ile kapışamaz.

• Umarım 8 bit ekrandan vazgeçer

• Maalesef sanmıyorum 8 bit te takılacak S24 lerde ...

• Galaxy S24 Ultra [ANA KONU] Nisan ikinci güncellemesi yayınlandı

• Ermis1453 kullanıcısına yanıt

Galaxy S24 serisi için renk seçenekleri: Siyah, gri, mor, sarı, yeşil, mavi, turuncu olacakmış...

ICE UNIVERSE on X: "Color options for Galaxy S24 series: Black, gray,violet, yellow, green, blue, orange." / X (twitter.com)

Ülkelere / bölgelere hatta sadece online a özel renkler bile olabilir . Bakacağız ...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.