Şimdi Ara

Ryzen işlemciler ve Nvidia Ekran kartı sorunsalı.(windows fall creators update mutlaka yapın) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
9.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    game dvr kapattıysan regeditten ondan dolayı acılmıyordur.Ama tavsıyem sıfırdan wın kurmak ben oyle yaptım mısgıbı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

game dvr kapattıysan regeditten ondan dolayı acılmıyordur.Ama tavsıyem sıfırdan wın kurmak ben oyle yaptım mısgıbı oldu

Yok regeditten kapatmadim. Fakat windows ayarlarinda gözükmüyor. Yukardaki arkadaslarin dedigi gibi oyun içinden durma bakacagim. Gerci benim su an gta5 haric sikintim kalmadi. Gta5 israrla sehir icinde 100 fps calismiyor. Bunu da oyuna bagliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vamp kullanıcısına yanıt
    Hocam bırak opt. ozurlu oyunu kac sene once cıkmıs.O oyun pıyasaya cıktıgında ryzenlar daha wafer halınde bıle degıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Yok regeditten kapatmadim. Fakat windows ayarlarinda gözükmüyor. Yukardaki arkadaslarin dedigi gibi oyun içinden durma bakacagim. Gerci benim su an gta5 haric sikintim kalmadi. Gta5 israrla sehir icinde 100 fps calismiyor. Bunu da oyuna bagliyorum.

Multi Threading kapatıp dene.
  • Arkadaşlar 1 saat uğraştım soru sormayı başaramadım. Bu yüzden vamp in sorusunu cevaplama adı altında bi sorum olacak yardımcı olursanız minnettar kalırım.

İntel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHZ(2CPUs), ~3.0 ghz işlemci
    AsusTek P5GC-MX (LGA 775) anakartım var
    Ekran kartım Atı Radeon HD 3600 Series; ekran kartım baya eski en kötü oyunları bırakın en kısa videolar bile açılmıyor yeni bi ekran kartı alacağım bu anakart ve işlemci ile uyumlu LOL CS GO oynayabileceğim en iyi nvdia ekran kartı nedir yardımcı olursanız sevinirim (özellikle nvdia istiyorum çünkü bu amd den bıktım usandım çabuk eskiyo ve sürücü güncellemek tam bir eziyet)
  • vamp kullanıcısına yanıt
    Hocam sen Gerald ı gecelerin yargıcı moduna sokmuşsun hep gece görüntüsü atıyosun gündüz meyhanede takılıyor sanırım gerald
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömr0681

Hocam sen Gerald ı gecelerin yargıcı moduna sokmuşsun hep gece görüntüsü atıyosun gündüz meyhanede takılıyor sanırım gerald

:D

gündüz videosuda var :D gece gündüz uyanık

https://www.youtube.com/watch?v=zEu70DV4wtg

• Ryzen 3 1200 ve gtx 1050tili sistemde ilk basta biraz performans düzensizlikleri yasadim ama sunlari yaptikdan sonra suan sistem serin sessiz ve stabil

Bios update

Chipset driverlerinin yüklenmesi

Windows 10 update

Hpet acma

Windows defenderi etkisizlestirme

Güc modunu ryzen balance yapma

Bunlari yaptiktan sonra bi sikinti olcagini sanmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ryzen ve nvidia sorunsalı hala devam ediyor arkadaşlar. Bakın aynı frekanstaki işlemci iki ekran kartında nasıl farklı sonuc veriyor. Nvidia drop yiyor vega64 modelinde sıkıntı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

4.8 ghz 8320 ile 1060 kullaniyorum gpu yuzde dusmesi ya da islemci asiri yuklenmesi gibi bir sey yasamadim ama gta5 oynamadim indiriyorum indiriyorum viruslu cikiyor artik bezdim.deus ex, rise tomb raider, dirt rally, f1 2017, project cars 1-2, far cry primal, witcher 3, hellblade, shadow of war, wildlands gibi oyunlar denediklerim.

1600 stok ile 1060 da kullandim kardesimin sistemi ve yine yukaridaki gibi oyunlardi sıkıntı yoktu ama yuzdelerini hatirlamiyorum.benim gorusum 1060'a abarti bir islemci gerekmiyor hele ki saydiklarim gibi islemciye degil karta yuklenen oyunlarsa.

bu is oyununa gore degisir bakin bf1'de boyle derseniz, arma 3'e bakip bakin fx islemci ile oyun oynanmaz derseniz yanlis yaparsiniz.

8350 ile gtx 970 kullanıyordum yaklaşık 2 sene önce. Çoğu oyunda, özelliklede multiplayer oyunlarda bariz darboğaz oluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• berkbozkus kullanıcısına yanıt
    dogrudur ama benim oynadigim oyunlarda sorun yok.pubg bf1 oyle seyler oynamiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/1600-8320-1060-380-benchmark--129142275#129142275
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.