Şimdi Ara

Ryzen 7 1800X yerli inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu çocuk gerçekten bu işi çok iyi yapıyor. çok güzel de sistemler topluyor. takip listenize mutlaka eklemeniz geren biri.
    technopat da yapmış inceleme ama sıkıcı bir anlatımları var o yüzden pek beğenmedim. teknoseyir falan ise henüz video paylaşmamış.

technopat linki
    https://www.youtube.com/watch?v=BYLMAfZuo5Y

• Yeter yaw 1700 1700x gelsin artik.sanki 1800x alacaz zenginler haric.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Diğer büyük yerli sitelerden biraz daha iyi ama öyle takip edilmesi gereken biri değil.

Technopat zaten yalan. Elemanın öyle bir sırıtışı var ki cin çapmış ama çarparken yarıda bırakıp başka işle uğraşmaya gitmiş gibi bir ifade. Bu ifadeye bir de garip garip aksan eklenince izlenmiyor bile.
  • Bu Recep baltaş kesin ekmeğe basmış, ses iğrenç tip iğrenç egolu bide 27 yaşında sanki 50 yaşındaymış gibi eski günler muhabbeti yapacak kadar rezil biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raver kullanıcısına yanıt
    Beyninde hipofiz tümörü olan birine cok guzel laflar.

Yaptığı isi begenip beğenmemek bir fikirdir ama hakarete varan kelimeler cok yanlis. Ki recep baltas ne olursa olsun sektore cok sey katmış bir isimdir

Edit: 50 yas muhabbeti yapacak kadar da bilgi birikimi yuksek insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loiloyse -- 2 Mart 2017; 19:59:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3Rt26

Beyninde hipofiz tümörü olan birine cok guzel laflar.

Yaptığı isi begenip beğenmemek bir fikirdir ama hakarete varan kelimeler cok yanlis. Ki recep baltas ne olursa olsun sektore cok sey katmış bir isimdir

Edit: 50 yas muhabbeti yapacak kadar da bilgi birikimi yuksek insan.

Evet sektöre kattığı iş, guru3d'den ingilizce çeviri yapıp kendisinden bir şey katmadan video karşısına geçip ezbere yazı okumak.

Ha bir de asus gibi bir markada çalıştığı için Asus harika, Msı markası reklam verdiği için Msi müthiş, Sapphire kendilerine ürün göndermediği için en kötü ekran kartı markası Sapphire diyen 15 yaşındaki çocuğun yaptığı atarı yapan biri.

Böyle biri sektöre çok şey katmışsa, sektör zaten olması gerektiği gibi değildir.

• Knisath kullanıcısına yanıt
    Sen inceleme yapıyorsundur, bunca laftan sonra ismini duyurursun diye tahmin ediyorum. Senin o beğenmediğin Teknopat gitti Nvidia'nın Teksas'taki 1080 duyurusunda hesap sordu niye referans kartları pahalı satıyorsunuz diye. Lâfını esirgemeyen bir site, aynı omurgalı duruşu başka sitelerde de görmek isteriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 2 Mart 2017; 20:7:26 >
    Seninle tartışmayacagim. Bu firmalara ağlama konusunu acmak istiyorsan en basta bunu yazdigin platform bundan nasibini alir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Sen inceleme yapıyorsundur, bunca laftan sonra ismini duyurursun diye tahmin ediyorum. Senin o beğenmediğin Teknopat gitti Nvidia'nın Teksas'taki 1080 duyurusunda hesap sordu niye referans kartları pahalı satıyorsunuz diye. Lâfını esirgemeyen bir site, aynı omurgalı duruşu başka sitelerde de görmek isteriz.

• ben şahsen technopatın bir çok paylaşımını beğeniyorum. ama bu ryzen 1800x konusunda çok detaya gidip laf kalabalığı yaptığı için sıkıcı bulmuştum. ki zaten youtube ta 25 dakikadan uzun videolar genelde sıkar insanı.
    ne anlatmak istiyorsan 20 dakika içinde anlatman gerekir sıkıcı olmamak için neyse konu o değil

bazıları sanki Recep bey bunların tavuğunu öldürmüş gibi kin besliyorlar,işte bunu anlamakta zorlanıyorum. adamı beğenmiyorsan seyretmezsin,takip etmezsin olur biter. sen beğenmiyor olabilirsin ama adamın 350 bin takipçisi var demekki bazı şeyleri doğru yapıyor ki o kadar kişi onu takip ediyor.

maden hunharca eleştiriyorsunuz iyisini siz yapın da bizde sizi takip edek değil mi? sen böyle bir iş yapamıyorsan kendini yetersiz görüyorsan o zaman bu işi yapana saygı göstereceksin.
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Anlamamam gayet normal, eski forum müdavimleri çok iyi biliyor Receb'in teknik servis yanında çalıştığı zamanlarda müşterilere nasıl saygısızca davranıdığını.
    Şahsi olarak Ali veya Recep ile herhangi bir problemim yok.Ancak yaptıkları itici inceleme biçim ve sunumu ve forum içerisndeki faşist kuralları sebebiyle pek çok kişi Teknopat isminden hoşlanmıyor.
  • 350 000 tane hoşlanan kişi de var.
    aynen dediğin gibi Sapphire s geçmez geçmiyor önermiyorlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

350 000 tane hoşlanan kişi de var.

demek ki 350.000 kişi bu tavırdan hoşlanıyor.

https://eksisozluk.com/14-nisan-2016-technopat-recep-baltas-rezaleti--5088088
  • Elemanın elinde 1800x ve 2 tane 1070 var yaptığı incelemeye bak ? hala ambargomu var anlamadım . Bu forumda herhangi birine al şu malezemeleri inceleme yap deseler İnanıyorum Daha kaliteli İnceleme yaparlaar 2 program 2 oyun ile incelememi yapılır . elinde donanım var hala Paint incelemesi koyuyorlar videoya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 2 Mart 2017; 21:26:35 >
  • quote:

Yanlış anlama ama youtube takipçi sayısı ile popülerlik ölçülmez.
    Bak sana Alexa tıklanma raporları:
    teknopat:http://www.alexa.com/siteinfo/technopat.net

donanımhaber:http://www.alexa.com/siteinfo/donanimhaber.com

teknoseyir:http://www.alexa.com/siteinfo/teknoseyir.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EE7900E1 -- 2 Mart 2017; 21:48:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

demek ki 350.000 kişi bu tavırdan hoşlanıyor.

https://eksisozluk.com/14-nisan-2016-technopat-recep-baltas-rezaleti--5088088

hiç hoş şeyler değil
  • teknoseyir önde tıklanma da
  • o gol kaçar mı diyen futbol eleştirmenleri gibisiniz valla. buyrun o zaman siz çekin o tarz videoları çok biliyorsanız. dışardan laf sokması kolay.
  • fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    Listede tıklanma oranlarına göre belirli bir sırada olunuyor.Tıklanma artıkça listede birinciliğe doğru yükselme oluyor.

Global rank Dünya sıralamsındaki yerini gösteriyor.
    Rank in Turkey (ülkeye göre) sıralamsını gösteriyor.
    Misal Türkiye'de birinci sırada google.com.tr var.http://www.alexa.com/siteinfo/google.com.tr

Audience Geography kısmında cografya'ya göre gelen tıklanma trafiğinin bilgisi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EE7900E1 -- 2 Mart 2017; 22:48:8 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.