Şimdi Ara

Ryzen 5 3600X için soğutucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wraith Spire'ı kutusunda bırakıp 350 TL civarına düzgün bir kule tipi soğutucu almak istiyorum. Piyasada bu modelleri bulabildim;

Thermaltake UX200
    Be Quiet Pure Rock 2
    Cooler Master Air MA410P ve Hyper 212
    MSI Core Frozr S-L

Hangisi daha performanslıdır acaba? Alınabilecek başka modeller varsa gözümden kaçan, önerilerinizi bekliyorum.

• Aşağı yukarı benzer modellerdir önerim arctic freezer 34 esports olur
  • O fiyat seviyesinde cogu sogutucu yakin performans veriyor. Hyper 212 veya MSI Core Frozr alabilirsiniz, eSports DUO cok guzel sogutucu ama su ara bulunmuyor piyasada, ona da bakin. Fanlari vs 10 sene garantili urunler, dayanikli olur.
  • 3600x in stok soğutucu fena değil aslında.
  • -Chimaera kullanıcısına yanıt
    Yazdıkların arasın Be Quiet gayet başarılı bir soğutucu. Bunların dışına çıkarsan Noctua kule tipi soğutularını öneririm
  • Arkadaşlar kasayı kurdum, soğutucu olarak da Be Quiet Pure Rock 2 tercih etmiştim kimseden cevap gelmeyince

@ThE LoSt Hocam, Arctic Freezer 34 eSports tamamen aklımdan çıkmış. Onu alabilirdim, son baktığımda piyasada yoktu hiç. Şimdi baktığımda birçok yerde stok görünüyor. Neyse, kısmet değilmiş.
    Pure rock 2 ozellikle ses acisindan cok memnun edecek sizi. R5 3600 u de rahatca limitine kadar hiz asirtabilirsiniz oyunlarda kolayca dizginleyebiliyor. Ben 1.4v 2600x 4.2 ghz kullandim bu sogutucuyla, rahatca 100-110w kontrol edebiliyor, 3600u rahatca zapteder, hayirli olsun
    Hayırlı olsun, sıcaklık değerlerini de paylaşırsanız almayı düşünenlere fikir olur
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Sizi fazlasıyla mutlu edecektir.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın geldiğinde ürün incelemesini bekleriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.