Şimdi Ara

Ryzen 5 1600 Amazon.de Fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2500k sistemimi upgrade düşünüyorum. Bu yüzden ryzen5 fiyatlarını takip ediyorum.

Ryzen5 1600 amazon.de herşey dahil 224 euroya geliyor 900e yakın bir fiyat. sizce şuan alınır mı?Fikirleriniz nedir?

• fiyat farkı senin için tatmin edecek seviyeyse alınır. amazona güvenim tam nerdeyse herşeyi oradan alır olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

fiyat farkı senin için tatmin edecek seviyeyse alınır. amazona güvenim tam nerdeyse herşeyi oradan alır olduk.

Amazondan ben de çok alışveriş yapıyorum güven sıkıntım yok ama hepsiburada veya vatanda %18 indirimi olursa acele etmiş olacağım tereddütte kaldım.
  • 224 Euro çok güzel fiyat. Alın gitsin hocam. 1600 kas gücü olarak 5820k muadili bir işlemci. Ayrıca stok soğutucusuyla şanslıysanız 4 Ghz'e OC edebilirsiniz. Şanssızsanız 3,90-3,95'te kalır. Süper işlemci, süper fiyat.

Edit: TR'de bu fiyata düşmesi mümkün değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 21 Nisan 2017; 16:38:44 >
  • Amazonda şuan stok yok olsa bile euro normal kurdan daha yüksek hesaplanıyor 900 civarına gelir, Hepsiburada nın indirimi olsa daha uyguna gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkürler 224.68 euroya amazondan siparişi verdim. internet bankacılığıyla da okadar euro satın aldım 876tlye denk geldi.

Stok durumu sorun değil takip ediyorum birkaç gündür bittikten sonra 2-3 günde yenileniyor stoklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi one1r -- 21 Nisan 2017; 16:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: one1r

quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

fiyat farkı senin için tatmin edecek seviyeyse alınır. amazona güvenim tam nerdeyse herşeyi oradan alır olduk.

Amazondan ben de çok alışveriş yapıyorum güven sıkıntım yok ama hepsiburada veya vatanda %18 indirimi olursa acele etmiş olacağım tereddütte kaldım.

vatanda %18 ındırım

ındırıyorlar ama neyı
  • Bende ram aldım 100€ 396tl ye gelmisti demek ki duzeltmişler, 876₺ güzel fiyat bende mı alsam acaba ?

Hepsiburada KDV indirimi yapsa 835₺ geliyor not düşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 21 Nisan 2017; 17:15:53 >
  • one1r kullanıcısına yanıt
    1500x fiyatına 1600 aldiniz hayırlı olsun.

Tr de Indirim bekleseniz bile en iyi ihtimal bu fiyata inerdi o da ne zaman olacağı belli değil.

selam,baktımda tr de en ucuz 970 lira bu işlemci,bende amazondan alim diyorum.Yalnız kafama takılan şey şu,biz ödemeyi euro seçtik tl seçmedikki,224.68 euro yazıyosa çektikleri zamanki bankamızın euro satış kurundan hesaplanmazmı miktar? amazon.com da öyle en azından diye hatırlıyorum.
  • EnParada € çevirip $ üzerinden ödeniyor.

• Referandum bitti bu saatten sonra kdv indirimi filan olacağını sanmıyorum şahsen. 1600x'te 265€'ya geliyor, iyiymiş. Garantilik bir durumda intel için işleyişi az çok biliyoruz, ingiltere merkez bizi arıyor işlemci gönderiliyor filan. AMD'de durum ne olur acaba araya amazon'u koymadan düşünürsek.
  • https://www.bizdehesapli.com

Bursada reserin satiş sitesi cogu yere oranla fiyatlari iyidir.

• amazon.com dan 205$ a 1600x alacak olsak üstüne ne kadar biner?Bir zahmet bakar mısınız?Ben bir türlü yapamadım.
    Ne çok bekleyen var he Döviz kuruda neredeyse sabitlenmişken 2017'de 1 kez daha yapacak olsalar yaz başı gibi yaparlar derim. Nisan'da ıska geçiyoruz sanırım Mayıs-Haziran gibi umudum KDV indiriminde. Crosshair hero ve R7 1700 almak istiyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 21 Nisan 2017; 22:20:46 >
  • Hocam amazon.de'de ryzen 1600 255 euro gözüküyor . Birde amazon tarafından satılmıyor başka bir mağaza adına var .
  • sağ alttan amazon'u seçeceksiniz satıcılar kısmından, ödeme sayfasına (son sayfa) ulaştığınızda rakam düşüyor.
  • İşlemci bozuk gelme olasılıği en düşük ürünlerden birtanesi taşima esnasında zarar görmezse şayet.

• quote:

Orijinalden alıntı: murderyamf

selam,baktımda tr de en ucuz 970 lira bu işlemci,bende amazondan alim diyorum.Yalnız kafama takılan şey şu,biz ödemeyi euro seçtik tl seçmedikki,224.68 euro yazıyosa çektikleri zamanki bankamızın euro satış kurundan hesaplanmazmı miktar? amazon.com da öyle en azından diye hatırlıyorum.

benim euro hesabım var kredi kartıma euro olarak kesiliyor ücret. bugün 3.90dan aldım 224.68 euroyu 876liraya.

hocam satıcıyı amazon seçin dediğim fiyata alabiliyorsunuz.@AMD Athlon 840 Kaveri

Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun@aviator_

şimdi sırada anakart ve ram var;

anakart gigabyte ab350 gaming 3 veya msi b350 tomahawk arctic arasından birini alacağım gibi ama amazondan almalı mıyım bilemedim. tr ile 100tl oynuyor az değil sanki.

• gümrük sorunu olmuyor mu ? amazonda çok iyi fiyatlar oluyor çünkü gümrükten endişe duyuyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.