Şimdi Ara

Ryzen 5 1400 inceleme AGESA 1.0.0.6 geldi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
8.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Msi o anakartinda sorun cikiyor diye duydum 10tlfazla verip benim anakarti alin kasa konusunnda daha iyi alternatifler olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamdır kartı GA-AB350M ile değiştirdim kasayı da artık mağazada spontane bir şekilde alıcam
  • hocam bu arada bu işlemci yarım saatlik 1080p 60 kare videoyu vegas pro ile aşağı yukarı kaç dk da render lar?
  • Ryzen 3 ile alakalı ses seda var mı arkadaşlar?
  • Abi belki komik olucak ama cs:Go testi ekleyebilir misiniz? İşlemcinin kullanım % si ne kadar bunu görmek istiyorum
  • Ryzen 1400 iyi hoş da performans olarak 1600 ün çok gerisinde. Kimi oyunda 2-3 fps fark varken kimi oyunda 20-25 fps fark yiyor üstelik gpu da öyle 1080-1080ti falan değil 1060

Örneğin fallout da bazen aynı değerlerde olsa da yer yer 13-15 fps fark yiyor sonra yine toparlıyor aynı fps değeri gösterirken bir anda yine 15 fps fark yemiş bu durum GTA 5'de de aynı bakıyorsun aynı yada yakın sonra bir anda 15-20 fps gerisinde, project car da aynı şekilde. Witcher 3 idare eder seviyede 3-5 fps gerisinde kalıyor ama genel olarak 1600 varken alınmazmış gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Echo Sabre -- 23 Haziran 2017; 3:58:34 >
  • Vegas pro hakinda bir bilgim yok hocam maalesef

• Tristan23 kullanıcısına yanıt
    Ryzen 3 Ağustos gibi gelir cs-go hakkinda maalesef birşey diyemem oynamıyorum maalesef

• Echo Sabre E kullanıcısına yanıt
    R51400 4ghz gibi bir değerde çok iyi hale geliyor. Bunun haricinde 1600 muhteşem bir işlemci

http://i2hard.ru/reviews/obzor-i-testirovanie-processora-amd-ryzen-5-1400.html

https://www.google.com.tr/amp/www.techspot.com/amp/review/1386-amd-ryzen-5-1400/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.C.B -- 23 Haziran 2017; 9:16:55 >

• Hocam ryzen 1400 ile 1500x arasında performans farkı yüzdeye vurulsa kaçtır? Bu iki işlemci arasındayım ancak aradaki 100 liralık farkı işlemciye mi anakarta mı yatırsam kararsızım. Düşündüğüm anakart b350 bazooka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tristan23 -- 23 Haziran 2017; 11:23:21 >
  • ben bios guncellemesi ile 2666 caliştirmiştim teni günceleme cıktımı bimiyorum
    https://www.asus.com/us/support/Download/1/51/0/3/9Oqma9QnyUhnd0YT/45/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 23 Haziran 2017; 13:16:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axe190780

ben bios guncellemesi ile 2666 caliştirmiştim teni günceleme cıktımı bimiyorum
    https://www.asus.com/us/support/Download/1/51/0/3/9Oqma9QnyUhnd0YT/45/

Sağolun hocam size de soruyim bu arada, yarım saat uzunluğunda 1080p 60 karelik bir videoyu kaç dk da renderlar 1400?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tristan23 kullanıcısına yanıt
    Fiyatina değer yuksek saat hızı fazla önbellek ve daha iyi soğutma fani var

• bugün satın aldım yarın elimde olacak ilk oalrak bios update mi yapayım windows mu kurayım? windows 10 uefi versiyonu kuruluyor değil mi bu arada
  • Bios uodate yapin windows guncellemeleri önemli ihmal etmeyin güzel günlerde kullanın

• f5c versiyon sanırım beta f4 mü yükleyeyim?
    ve nasıl yüklendiğini basitçe söyler misiniz daha önce hiç bios güncellemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TUFFGONG -- 24 Haziran 2017; 1:31:15 >
  • Agesa 1.0.0.6 Ofical f5 cikti sanirim son sürüm onu rardan bir klasöre çıkaracağız sonra bu klasörü usb ye atip biostan flashliyacaz YouTubeta nasıl yapılır araştırın bi. Ben su an tatile ciktim bi 15 gun pc den uzak kalacağım yoksa daha detaylı anlatırdım.

• sağolun hocam tatil tatil el attığınız için iyi tatiller
  • Şimdilik RX 550 ile sistem yaptım. Monitör de VGA. Adaptör gelse de kullanabilsem düzgünce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bios f5 versiyonunu kurdum her şey tamam ama bazen oyunlarda tekleme oluyor acaba işlemciyle mi ilgili?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.